site hit counter

با توییک Keek اپ ها را در کنترل سنتر باز کنید

توییک های مختلفی هستند که به شما اجازه میدهند در داخل کنترل سنتر، به کار کردن با اپلیکیشن ها بپردازید. توییک CCMore آخرین توییکی است که در این باره معرفی کرده ایم. امروز در اپل اپس قصد داریم یکی دیگر از توییک های قدرتمند در این زمینه را با نام Keek به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. این توییک با آخرین نسخه‌ی آی او اس نیز کار میکند و عملکرد روانی دارد.

 

بعد از نصب توییک از سورس بیگ باس، این توییک بلافاصله تغییرات لازم را در کنترل سنتر اعمال میکند. بعد از آن هربار که کنترل سنتر را باز کنید، یک ردیف شامل آیکونهای ۴ اپلیکیشن که بیش از همه از آنها استفاده کرده‌اید را در پایین کنترل سنتر مشاهده خواهید کرد. این اپلیکیشن ها براساس تعداد دفعات باز شدن توسط کاربر انتخاب میشوند و قابل تغییر نیستند.

 

برای اینکه از هرکدام از این ۴ اپلیکیشن استفاده کنید، کافی است بر روی آیکون آنها تپ کنید تا هرکدام به طور کامل در محیط کنترل سنتر باز شوند. بعد از اینکه یک اپلیکیشن در داخل کنترل سنتر باز میشود، در کنار پنجره‌ی آن، سه دکمه‌ی متفاوت را مشاهده خواهید کرد:

خرید گیفت کارت آیتونز

با توییک Keek اپ ها را در کنترل سنتر باز کنید

  • دکمه‌ی دو فلش رو به بالا: دکمه‌ای برای اجرای آن اپلیکیشن به طور تمام صفحه و در خارج از کنترل سنتر
  • دکمه‌ی فلش رو به چپ: دکمه‌ای که اپلیکیشن را میبندد و محیط پیشفرض کنترل سنتر را نمایش میدهد
  • دکمه‌ی ضربدر: دکمه‌ای که آن اپلیکیشن را به طور کامل از مالتی تسکینگ هم میبندد و کاربر را به محیط کنترل سنتر برمیگرداند

 

در داخل تنظیمات این توییک میتوانید آنرا فعال یا غیرفعال کنید.

با توییک Keek اپ ها را در کنترل سنتر باز کنید

میتوانید با فعال کردن گزینه‌ی Support QL Buttons، کاری کنید تا اپلیکیشن های Quick Lunch نیز در محیط کنترل سنتر باز شوند. گزینه‌ی Stretch Center باعث افزایش سایز پنجره‌ی اپلیکیشن میشود. جدول اعداد پایین صفحه نیز تعداد آیکون اپلیکیشن هایی که در ردیف پایینی وجود دارد را تعیین میکند.

 

اگر میخواهید کارکرد توییک Keek را تجربه کنید، نام آنرا در سورس بیگ باس جستجو کنید و آنرا با قیمت ۱٫۹۹ دلار نصب کنید.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.