site hit counter

تماشا کنید: آیفون ۶اس سرهم‌شده از قطعات لورفته تا به امروز

آیفون ۶اس هنوز به طور رسمی معرفی نشده و انتظار کنفرانس بعدی اپل را می‌کشیم تا ببینیم این کمپانی امسال چه محصولاتی برای عرضه در دنیای گوشی‌های هوشمند دارد. اما این بدان معنا نیست که تا روز عرضه هیچ تصویری از آیفون ۶اس نخواهیم دید. به دفعات در خبرها لورفتن قطعاتی از این دستگاه را شنیده و تصاویری که به بیرون درز کرده‌اند را مشاهده کرده‌ایم. شکی نیست که مطابق روند هر سال، تا روز معرفی رسمی آیفون‌های جدید جریان انتشار شایعات و درز قطعات قطع نخواهد شد.

 

شاید لورفتن قطعه به قطعه جز آشنایی با جنبه‌های فنی جذابیت چندانی نداشته باشد. اما قضیه وقتی جالب می‌شود که تعدادی زیادی از قطعات لو می‌روند و می‌توان با سرهم‌کردن آن‌ها یک دستگاه واقعی را شکل داد؛ همان کاری که اخیراً انجام شده است. در خبر جدید که توسط MacRumors منتشر شده است، ویدیویی می‌بینیم از یک آیفون ۶اس در وضعیت بوت. آن طور که در متن خبر آمده است، این وسیله با سر هم کردن قطعاتی که تا به امروز این دستگاه لو رفته‌اند ساخته شده است؛ یعنی برد اصلی و پنل نمایشگر منتسب به این وسیله. سایر قطعات نظیر باطری و پنل پشتی مربوط به آیفون ۶ هستند.

 

همانطور که در تصویر ابتدای پست می‌بینید، این وسیله بوت شده و آیکون یک چرخ‌دنده روی صفحه نمایش آن نقش بسته است. پس از نمایش این موضوع در ویدیو، کار به بررسی قطعه به قطعه کشیده شده و شرح داده می‌شود که از چه قطعاتی برای ساخت این وسیله استفاده شده است. البته قطعاتی نیز وجود دارند که روی وسیله کار گذاشته نشده‌اند. قطعاتی نظیر دوربین. اما از آن جایی که برای بوت‌شدن دستگاه نیاز مبرمی به این قطعه نیست، مشکلی پیش نیامده است.

 

خرید گیفت کارت آیتونز

 

متأسفانه در این ویدیو هیچ اشاره‌ای به فورس تاچ نمی‌شود. فناوری‌ای که گفته می‌شود صفحه نمایش آیفون بعدی را به فشار حساس کرده و کنترل‌های جدیدی را به محیط آی‌اواس خواهد افزود.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.