• تبلیغات

Advertisement


  • تبلیغات

Advertisement

Advertisement

آموزش جامع نصب برنامه و بازی توسط آیتونز روی آیفون، آیپد و آیپاد

itunes12-yosemite

پس از آن که آی‌دیوایسی را خریداری کردید، بدون شک نخستین موضوعی که فکرتان را مشغول خواهد کرد نحوه‌ی نصب اپلیکیشن و بازی روی آن است. تمامی آیفون‌ها، آیپدها و آیپادهای تولیدشده توسط اپل از نعمت بزرگی به نام اپ استور برخوردار هستند. جایی که در آن میلیون‌ها اپلیکیشن و بازی را می‌توانید پیدا کرده و روی آی‌دیوایستان نصب کنید. اما چگونه؟ در این آموزش فرض را بر این گرفته‌ایم که فعلاً از زیر و بم دنیای اپل چندان باخبر نیستید و به دنبال آموزشی می‌گردید که نحوه‌ی نصب بازی و اپلیکیشن روی دستگاه تازه خریداری‌شده‌تان را به ساده‌ترین شکل آموزش دهد. به همین خاطر از ابتدای‌ترین مراحل شروع کرده و تا اجراشدن بدون اشکال اپلیکیشن و بازی روی آی‌دیوایس، شما را همراهی خواهیم کرد.

 

نکته مهم: برای آن که تا حد امکان از بروز مشکل و پراکندگی مطالب جلوگیری شود، آموزش را در دو بخش کلی پی خواهیم گرفت. بخش نخست برای کسانی است که دستگاه خود را جیلبریک نکرده‌اند (و قصد انجام این کار را ندارد) و بخش دوم برای کسانی که می‌خواهند دستگاه خود را جیلبریک کنند. نخستین نکته‌ای که باید یاد بگیرید تفاوت دستگاه‌های جیلبریک‌شده و جیلبریک‌نشده از نظر نصب‌شدن اپلیکشن و بازی روی آن‌هاست:

 

۱- دستگاه‌های جیلبریک‌نشده: به کمک آیتونز می‌توانید روی دستگاه‌های جیلبریک‌نشده، اپلیکیشن‌های رایگان و اپلیکیشن‌های پولی‌ که با اپل آی‌دی خود خریداری کرده‌اید را نصب کنید.

۲- دستگاه‌های جیلبریک‌شده: اگر دستگاهتان جیلبریک‌شده باشد، “علاوه بر” اپلیکیشن‌های رایگان و پولی‌ که با اپل آی‌دی خود خریداری کردید، می‌توانید اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده را نیز روی آی‌دیوایستان نصب کنید.

مواد لازم برای نصب بازی و برنامه روی آیفون، آیپاد تاچ و آیپد:

همانطور که گفتیم آموزش را با فرض این که دستگاهتان جیلبریک‌شده نیست آغاز می‌کنیم:

 

آموزش نصب اپلیکیشن و بازی روی دستگاه‌های جیلبریک‌نشده به کمک آیتونز

 

قدم یک: دریافت فایل اپلیکیشن و بازی

۱- آیتونز نام نرم‌افزاری ساخته‌شده توسط اپل است که توسط این شرکت برای مدیریت آی‌دیوایس‌ها ارائه شده است. یکی از قابلیت‌های این نرم‌افزار نصب اپلیکیشن و بازی روی آی‌دیوایس‌هاست. بنابراین نخستین قدمی که باید بردارید دانلود و نصب این نرم‌افزار است. البته اگه کامپیوتر مک داشته باشید آیتونز به طور پیش‌فرض روی کامپیوترتان نصب شده است و نیازی به کار اضافی نیست. اما اگر به دنبال دانلود و نصب آخرین نسخه‌ی آیتونز هستید (چه برای ویندوز و چه برای مک) می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

 

۲- پس از نصب‌کردن آیتونز آن را باز کرده و مطابق تصویر زیر به بخش Apps بروید.

 

1

نصب برنامه با آیتونز

 

۳- همانطور که می‌بینید لیست اپلیکیشن‌های موجود در آیتونز خالی است. بنابراین نخست باید اپلیکشن و بازی‌های دلخواهمان را دانلود کنیم. برای این کار روی گزینه‌ی App Store کلیک کنید و منتظر بمانید تا فروشگاه اپ استور لود شود.

 

2

نصب برنامه با آیتونز

 

۴- پس از لودشدن کامل اپ استور می‌توانید لیست‌های مختلف را گشته و یا نام اپلیکشن و بازی مورد نظرتان را جست و جو کنید. پس از آن که اپلیکیشن یا بازی مورد نظرتان را پیدا کردید، روی آیکون آن کلیک کنید تا صفحه‌ی دریافت لود شود.

 

3

 

۵- اگر آیتمی که انتخاب کرده‌اید رایگان باشد، در صفحه‌ی دریافت گزینه‌ای به نام Get خواهید دید. در صورت پولی‌بودن نیز قیمت آن اپلیکیشن یا بازی برایتان نمایش داده می‌شود. پس از یک بار دریافت یک بازی یا اپلیکشن، این گزینه همواره Download نوشته خواهد شد. روی این گزینه کلیک کنید.

 

4

 

۶- در پنجره‌ای که برایتان نمایش داده می‌شود اطلاعات اپل آی‌دیتان را وارد کرده و روی دکمه‌ی Get موجود در پنجره کلیک کنید. در صورتی که اپل آی‌دی ندارید می‌توانید از فروشگاه اپل اپس سفارش داده و یا با آموزش‌های موجود در سایت به طور رایگان برای خودتان بسازید.

 

۷- مطابق تصویر دانلود آغاز می‌شود.

 

5

 

قدم دو: نصب فایل‌های دریافت‌شده

۸- پس از اتمام دانلود آی‌دیوایس خود را به کامپیوتر متصل کرده و به بخش مدیریت دستگاه بروید.

۹- از ستون سمت راست گزینه‌ی Apps را انتخاب کنید.

 

6

 

۱۰- لیست اپلیکشن‌های دانلود و اضافه‌شده به آیتونز که می‌توان روی آی‌دیوایس نصب کرد را در بخش Apps خواهید دید. همانطور که در تصویر فوق می‌بینید مقابل نام اپلیکیشن گزینه‌ای تحت عنوان Install وجود دارد. روی Install کلیک کنید.

 

۱۱- با کلیک روی Install متن گزینه به Will Install تغییر پیدا خواهد کرد. این بدان معناست که اپلیکیشن روی دستگاهتان نصب خواهد شد. اما چه زمانی؟ برای نصب‌شدن عملی کافی است روی دکمه‌ی Apply یا Sync در پایین صفحه کلیک کنید.

 

7

 

۱۲- با کلیک روی Apply یا Sync روند سینک‌شدن آی‌دیوایس با آیتونز شروع می‌شود. پس از اتمام سینک می‌توانید به منوی گوشی مراجعه کنید و اپلیکیشن یا بازی نصب‌شده را اجرا کنید.

 

آموزش نصب اپلیکیشن و بازی روی دستگاه‌های جیلبریک‌شده به کمک آیتونز

 

همانطور که گفتیم اگر دستگاهتان جیلبریک شده باشد، علاوه اپلیکیشن‌های رایگان و پولی دانلودشده با اپل آی‌دی، می‌توانید اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده را نیز روی دستگاهتان نصب کنید. اگر دستگاهتان جیلبریک‌شده است و می‌خواهید اپلیکیشن و بازی رایگان یا پولی دانلودشده با اپل آی‌دی روی آن نصب کنید، روال کار به همان شکلی است که در بخش قبل توضیح داده شد. اما اگر قصد نصب اپلیکیشن‌های کرک‌شده را دارید، نیاز به انجام کارهایی است که در زیر آورده‌ایم. دوباره در این بخش فرض را بر این می‌گیریم که آی‌دیوایستان را به تازگی خریداری کرده‌اید و اطلاعی از مسائل فنی موجود ندارید. مراحل را به شکل زیر پی می‌گیریم:

 

قدم یک: فعال‌کردن امکان نصب اپلیکیشن و بازی‌های کرک‌شده روی دستگاه

۱- برای نصب اپلیکیشن‌های کرک‌شده نخست باید دستگاهتان را جیلبریک کنید. در لحظه‌ی نگارش این پست آخرین نسخه‌ی عرضه‌شده‌ی آی‌اواس ۸.۴ است که قابل جیلبریک نیز می‌باشد. بنابراین در قدم نخست به کمک این آموزش دستگاهتان را جیلبریک کنید.

۲- پس از جیلبریک‌شدن اپلیکیشن Cydia روی دستگاهتان نصب می‌شود. سیدیا را باز کرده و از نوار پایین آن به بخش Sources بروید.

۳- در منوی بالایی صفحه‌ی Sources روی Edit تپ کرده و سپس Add را بزنید.

۴- در پنجره‌ای که باز می‌شود عبارت http://repo.hackyouriphone.org را نوشته و Add Source را بزنید.

۵- پنجره‌ی سیاهی نمایان شده و عباراتی داخل آن نوشته می‌شود. تا اتمام کامل روند کار صبر کرده و در نهایت روی دکمه‌ی Return to Cydia که در پایین صفحه ظاهر خواهد شد تپ کنید.

۶- داخل سیدیا به برگه‌ی Search رفته و عبارت AppSync for iOS 5.X -> 8.X را وارد کنید.

۷- گزینه‌ای که در ابتدای نتایج جست و جو نشان داده می‌شود را انتخاب کنید.

۸- از سمت راست نوار بالای صفحه‌ای که ظاهر می‌شود گزینه‌ی Install را انتخاب کرده و سپس روی Confirm تپ کنید.

۹- صفحه‌ی سیاه رنگی نمایش داده می‌شود و توییک انتخاب‌شده روی دستگاهتان نصب می‌گردد. پس از اتمام نصب روی Restart SpringBoard تپ کنید.

 

با طی مراحل فوق آی‌دیوایستان آماده‌ی پذیرش اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده می‌شود. توجه داشته باشید که این کارها را تنها یک بار باید انجام دهید.

 

قدم دو: دانلود اپلیکیشن و بازی کرک‌شده

پس از آن که قدم یک را طی کرده و دستگاهتان آماده‌ی دریافت اپلیکشن و بازی‌های کرک‌شده شد، باید سراغ وبسایت‌هایی بروید که اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده آی‌اواس را برای دانلود در اختیار کاربران گذاشته‌اند. یکی از بزرگترین وبسایت‌ها در این زمینه، همینی است که پیش رویتان باز است؛ یعنی اپل اپس. بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده را می‌توانید به طور مستقیم از اپل اپس دانلود کنید. آن چه که از سایت دریافت می‌کنید یک فایل IPA است. پس از آن که فایل IPA را دانلود کردید روی آن دابل کلیک کنید تا به آیتونز اضافه شود.

 

قدم سه: نصب فایل دانلودشده

پس از آن که فایل کرک‌شده را دانلود و با دابل کلیک آن را به آیتونز اضافه کردید، مراحل کار دقیقاً مشابه روند شرح داده شده در قسمت آموزش نصب فایل دانلودشده برای دستگاه‌های جیلبریک‌نشده است. به آن بخش مراجعه کرده و با پی‌گیری مراحل، فایل دانلودشده را نصب کنید.


راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از خبر، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉 https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘

Advertisement

Advertisement

نوشته شده توسط

تشکر از اینکه اپل اپس رو انتخاب کردید ، منتظر ایده ها و بخش های جدید و بی نظیر اپل اپس باشید !!‌ ایمیل مدیریت : appleapps.ir@gmail.com

دیدگاه کاربران


NastaraN

من میخوام اپلیکیشن های جدید رو آیپاد بریزم، ولی نمیخوام قبلیا پاک شه!! بک آپ هم میگیرم ازش ولی بازم نمیتونم!! میشه راهنمایی کنین!؟… :((

admin پاسخ در تاريخ دی ۱۱ام, ۱۳۹۰ :

سلام دوست عزیز . برنامه های شما به این دلیل پاک میشه که شما داخل آیتونز خودتون برنامه هایی که روی آیپاد داری روی آیتونز نداری !‌ حالا اگه میخوای برنامه جدید بریزی که قبلی ها پاک نشه میتونی از نرم افزاری به اسم iFunbox استفاده کنی . باید روی سیستم ویندوز خودتون این نرم افزار رو نصب کنید و سپس آیپاد رو متصل کنی به کامپیوتر . اونجا میشناسه آیپاد رو بعد یه گزینه داره به نام install iPa با کلیک روی این گزینه اپلیکیشن خودتون رو انتخاب کنید و سپس نصب میشه روی آیپاد بدون اینکه برنامه های قبلی پاک بشه.
اگه سوالی داشتید در خدمتم

mad پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

من i tunes رئ دارم اما وقتی گوشیمو وصل میکنم نمیتونم جز اپدیت کاری کنم لطفا کمکم کنید تازه کارم
ممنون

MftFM پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۱ :

موقع اتصال به ایتونز ارور ای دریافت نمیکنید؟
دستگاه شما کار میکنه؟omidsj

من برنامه cydia رو دارم ولی وقتی میخوام برنامه نصب کنم آخرش میزنه نصب با اشکال مواجع شد چیکار باید کنم درست بشه؟

MftFM پاسخ در تاريخ دی ۱۴ام, ۱۳۹۰ :

شما برنامه سیدیا را کامل ییندید (از مولتی تسکین) و بعد دستگاه خ.دتون رو یک بار خاموش و روشن کنید مشکا حل میشه

اگر هم حل نشد همتحان کنید از همان برنامه است یا ازهمه ی برنامه ها
اگر باز مشکل داشتید به setting>general>rest>rest newtwordk را بزنید
اگر باز مشکل حل نشد گوشی خود را ۲باره ریستور کنید!

admin پاسخ در تاريخ دی ۱۴ام, ۱۳۹۰ :

شما چک کنید که برنامه به دستگاه شما میخوره یعنی ساپورت میشه یا نه !‌

رویا پاسخ در تاريخ مهر ۴ام, ۱۳۹۱ :

شاید بعد از جیلبرک appsync +0.5 رو از داخل سیدیا نصب نکردید
در این صورت برای نصب همه ی برنامه ها ارور رو میدهsezon1990

سلام.باتشکروخسته نباشیدبه شماوهمکارانتون میشه بازی وبرنامه رایگان اپ استور رو روی دستگاه جلبریک شده نصب کرد ایا راهی هست؟

admin پاسخ در تاريخ دی ۱۸ام, ۱۳۹۰ :

سلام دوست عزیز ممنون . بله میشه .sezon1990

سلام.باتشکروقدردانی ازشماوهمکارنتون ایا راهی برای نصب برنامه های رایگان اپ استور روی دستگاه جلبریک شده هست؟شهریار

سلام من به تازگی یه آیپاد تاچ نسل چهار خریدم با آی او اس ۵ و حیل بریکش کردم و سیدیا بدون هیچ مشکلی اجرا میشه،ولی فروشنده گفت اگر دستگاه رو ریستارت کنم جیل بریکش میپره
مشکل اینجاس که کلی بازی از پی داونلود داونلود کردم و مودم وایرلس هم ندارم و میخوام اینارو روی آی دیوایسم نصب کنم اما یه هرکدومو که انتخواب میکنم میگه failed to install
طبق روش شما هم میرم،خاموش روشن هم بکنم که جیل بریکش میپره پس باید چیکار کنم؟
مرسی

admin پاسخ در تاريخ دی ۱۸ام, ۱۳۹۰ :

سلام دوست عزیز . خوب وقتی دستگاه شما جلبریک شده باشه خیلی راحت میتونی با USB آیپاد رو به سیستم وصل کنی سپس با دوبار روی برنامه مورد نظرت کلیک کن تا برنامه داخل آیتونز باز بشه بعد میتونی طبق روشی که در سایت توضیح دادیم داخل دستگاهت به اصطلاح سینک (Sync)کنی و برنامه روی آیپادت نصب بشه !‌نیازی به ریستارت و مودم وایرلس نیس ! در ضمن باید کسی که برای شما جلبریک کرده از داخل سیدیا برنامه AppSync رو نصب کرده باشه تا شما بتونی برنامه کرک شده نصب کنی !‌وگر نه نمیشه .شهریار

ممنون از پاسختون
منم از یو اس بی استفاده میکردم،رفتم توی قسمت پکیج ها و دیدم که appsync نصب نشده
حالا باید چجوری نصبش کنم؟ بدون اینترنت وایرلس راهی هست؟
ممنون

admin پاسخ در تاريخ دی ۲۰ام, ۱۳۹۰ :

سلام. دوست عزیز شما میتونی با GPRS کا کانکت باشی این برنامه رو نصب کنید. و یا از طریق فایل DEb که پیشنهاد میکنم با همون GPRS نصب کنید.HiDdEn

سلام من از روی ifunbox برنامه ها را بکاپ گرفتم بعد نمیدونم چه جوری بریزم روی ipodیعنی هرچی میگردم اون فایل ipaپیدا نمی کنم لطفان راهنمایی کنید

admin پاسخ در تاريخ بهمن ۱ام, ۱۳۹۰ :

سلام دوست عزیز . شما منظور از بک آپ یعنی اومدی برنامه هاتو کپی گرفتی ؟ یا از قسمت بک آپ نرم افزار کار کردی ؟ دقیق تر بگین ؟

امیر پاسخ در تاريخ خرداد ۱ام, ۱۳۹۱ :

منظورش coppy to pc هست(همون گزینه ای که کنار install app وجود داره)منم همین مشکل رو دارمعلیرضا

سلام خسته نباشید
من بعد از هر بار نصب بازی یا برنامه میگه :
failed to install
در ضمن cydia رو هم دارم
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

admin پاسخ در تاريخ بهمن ۴ام, ۱۳۹۰ :

سلام دوست عزیز. شما باید از داخل سیدیا برنامه AppSync .همون ورژن خودتون رو نصب کنید !‌برای نصب برنامه کرک شده لازم هست AppsyncHiDdEn

منظورم copy to pcهست لطفا راه نمایی کنینعلیرضا

سلام خسته نباشید
می تونم خواهش کنم در نصب AppSync در سیدیا راهنمایی کنید؟؟؟!!!!!!
ممنون از شما

admin پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۰ :

سلام. وارد سیدیا بشید و سورس زیر رو ادد کنید سپس . برنامه appcync مربوط به ورژن دستگاهتون رو نصب کنید

repo.i-os.irHiDdEn

داداش جولب مارو نمیدییی؟ ما هم سوال داشتیم هاHiDdEn

داداش من چجوری برنامه هایی که قبلا از روی دستگاه خودم از copy to pc کردم رو بریزممم؟هرچی میگرد اون فایل که باید بریزم پیدا نمی کنم 🙂
ممنون از سایت خوب شما

admin پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۰ :

سلام . لطفا منظورتون رو بیشتر توضیح بدید !‌

امیر پاسخ در تاريخ خرداد ۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام من منظور شما رو متوجه شدم
من خودم هم این مشکل رو دارم.وقتی یه بازی رو از طریق coppy to pc ، ifun boxمیزنم یه چیز هایی میاد.تنها چیزی که نمیاد همون فایل بازیه!!HiDdEn

یعنی که چجوری برنامه هایی که قبلان داشتمو دوباره از روی کامپیوتر بریزم بریم روی ادیوایس خودمMohammad Amin

آقا من تازه یه آیپاد ۴ خریدم ولی وقتی به آیتیونز وصل میکنم میگه باید تمام برنامه هات رو پاک کنی تا سینک بشه به خاطر همین با Ifun box برنامه نصب میکنم ولی نمیتونم باهاش آهنگ و فیلم رو آیپادم بریزم، چیکار کنم تا نه برنامه قبلی هامم پاک شه ۰چون ندارموشون) و هم بتونم آهنگ و فیلم رو آیپادم بریزم؟؟

MftFM پاسخ در تاريخ اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۰ :

چون شما ایون برنامه ها رو با یک سیستم دیگر ریختید پاک میشه – بهترین راه حل کپی کردن برنامه ها در سیستم خور است ( برای این کار برنامه در ifunbox را در جای دلخواه بکشید و سپس به ایتونز انتقال دهد)amirali

man hamechi kamelam vali vaghty mikham ba itune app nasb konam bad az back gereftan chand ta marhala ro miparoone cha konam

admin پاسخ در تاريخ اسفند ۱۹ام, ۱۳۹۰ :

salam doste aziz . peyqam ha shayad az fazaye mojod ya nabodan on dar idevice shoma has ! be apps kari nadareKAMBIZ

salam man vaghti varede bazi misham in peyghamo mide (APP ERROR PEASE REINSTALL IT WHIT ITUNES

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۶ام, ۱۳۹۱ :

شاید فایل مشکل داره !‌BABAK

قبل از هر چیزی سال نورو تبریک میگم
سوال : من موقع نصب فایل ipa بهم پیام میده فایلهای قبلیت پاک میشه :
شما جوب دادید باید از ifunbox استفاده کرد .
سوال من اینکه چیکار کنم بوسیله ایتونز بازی نصب کنم ولی فایلهای قبلیم پاک نشه یعنی من واسه هر بار نصب بازی بوسیه ایتونز باید فایلهای قبلیمو پاک کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۶ام, ۱۳۹۱ :

سلام. شما اگه تمام فایل هایی که نصب کردید داخل آیتونز خود داشته باشید و سینک کنید چیزی پاک نخواهد شد ! ولی اگه فایلی رو نداشته باشید اما روی دستگاه نصب دارید پاک خواهد شدBABAK

salam
من نمی دونم چطور میشه بازیها ، برنامه ها و فایلهای ایپدم وارد ایتونز کنم که موقع سینک کردن پاک نشن .
لطفاً راهنمایی کنید مرسی .

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز توجه داشته باشید که برنامه هایی که در آیپد دارید اما در آیتونز ندارید وقتی میخواین سینک کنید پاک میشن !‌ شما میتونید برنامه ها رو به روشی دیگر توسط نرم افزار iFun Box به راحتی نصب کنید بدون اینکه برنامه ای پاک شه !‌ لینک برنامه http://www.appleapps.ir/1390/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-ifunbox-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-1-7-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%AF/BABAK

سلام
من یه ایپد دارم ،،، کنار علامت باتریش سمت راست بالا یه علامت قفل امده یه پیکان هم دورش
الان هر چی ایپدمو می چرخونم صفحه نمی چرخه ثابته ؟؟
یعنی من وقتی ایپدمو می چرخوندم صفحش هم می چرخید الان صفحش ثابت شده::
لطفاً منو راهنمایی کنید .

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز شما باید دکمه ی Home رو ۲ باز بزنید تا مولتی تسک باز بشه . بعد به سمت چپ ببرین کنار آیکون تنظیم صدا وولوم یه آیکون است که قفل کشیده شما روش کلیک کن تا قفل باز بشه . و مشکل شما حل میشه .BABAK

سلام من دکمه home با power فشار دادم الان یه مستطیل میاد پر میشه خالی میشه ایپدم روشن نمیشه ( جهت رفع مشکلم این کارو کردم ) حالا باید چیکار کنم لطفاً راهنمایی کنید

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز عرض کردم. باید دکمه Home رو ۲ بار بزنید تا لیست برنامه های باز شده بیاد !‌ بعد لیست رو به سمت چپ ببرید ملاحظه میکنید آیکون کم و زیاد کردن صدا است کنارش یه آیکون که علامت قفل داره !‌روی همین علامت قفل کلیک کنید . تا درست بشهBABAK

سلام
من وارد SITTING شدم و بعد GENERAL و ALL SITTING ریست کردم
الان در زیر لوگو یه مستطیل میاد که در حال پر شدن بعد خاموش میشه دوباره شروع به پر کردن میکنه
از صبح تا حالا داره همین کارو میکنه ایپد من اصلاً روشن نمیشه
راهنمایی کنید مرسی .

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

اگه کلا الان بالا نمیاد شما یک بار ریست کن دستگاه رو . یعنی دکمه Home و پاور رو برای ۱۰ ثانیه نگه دارید تا ریست بشه . اگه باز هم بالا نیومد باید ریستور کنید آیپد روBABAK

سلام
میشه به ورزن ۴٫۳٫۳ ریستور کرد یا حتماً باید ورزن ۵٫۱ باشه که اصلاً جلبریک نمیشه :
۲- برای ریستور کردن به shsh 4.3.3 نیازه اگه نیاز باشه از کجا بیارم و چطوری ازش استفاده کنم
لطفاً راهنماییم کنید مرسی

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

با سلام. اگه SHSH داشته باشید از ۴٫۳٫۳ میتونید ریستور کنید . توسط لینک روبه رو آموزش ذخیره رو مشاهده کنید.
http://www.appleiha.ir/1390/12/23/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-shsh-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D9%86%D8%A7%DA%AF%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1/RaHa

سلام
من تا الان همیشه تمام فایلای موردنظرمو با برنامه iFunBox رو آیپدم می ریختم. برنامه و عکس و فیلم و…
چون از پاک شدن فایلام می ترسیدم و اصلا از آیتونز استفاده نمیکردم.
اما الان فایلامو در آیتونز میریزم، اما اصلا وقتی دستگاهمو به کامپیوتر وصل میکنم، نمیشناسدش در آیتونز! یعنی اصلا قسمت دیوایسش نمیاد و آیپدم رو نشون نمیده، چه برسه بخواد سینک کنه و نصب کنه و این حرفا!! 🙁
ممنون میشم کمکم کنید…

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۲ام, ۱۳۹۱ :

سلام. الان شما با این مشکل میتونی با ifunbox برنامه نصب کنید؟BABAK

SALAM
اقا من هر کاری میکنم به DFU مد نمیره همش میره تو ریکاوری مد بی زحمت راهنمایی کنید
یه سوال دیگه ؟؟ توی DFU مد تو MY KAMPUTER باید حافظه اپلو نشون بده یا نه ؟؟

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۲ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز . DFU چرا ببرید !‌ فقط برای جلبریک استفاده میشه ! و هیچ حافظه ای در DFU نمایان نخواهد شد !‌ . باز هم برای DFU : ابتدا ۳ ثانیه دکمه پاور نگه دارید . بعد همان طور که نگه داشتید ۱۰ ثانیه دکمه هوم رو هم بگیرید . و بعد از ۱۰ ثانیه پاور رو رها کرده و برای ۷-۸ ثانیه هوم رو همان طور نگه دارید تا یو اس بی شناخته شود.BABAK

موقع ریستور کردن firmware 5.1 پیفام
the ipad could not be restored because the firmware file was corrupt

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام. فایل فریمور شما مشکل داره دوباره باید سالم دانلود بشهBABAK

سلام
ایپد من جلبریک بود ریست کردم حالا دچار مشکل شده
همه بهم میگن که باید به ۵٫۱ ریستور کنم
چرا به ۵٫۱ ریستور کنم به ۴٫۳٫۴ یا ۴٫۳٫۵ ریستور میکنم
می خوام علتشو بدونم
لطفاً راهنمایی کنید مرسی

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام. ریستور با ریست فرق داره دوست عزیز. شما ریست کنید انگار ریبوت کردی و دستگاه بالا میاد مثل خاموش روشن کردن دستگاه میمونه . اما ریستور یعنی تغییر و نصب دوباره سیستم عامل . حالا شما اگه دستگات آیفون ۴ یا ۳جی اس است و اگر SHSH داشته باشید میتونید از ۵.۱ به ۵.۰.۱ و یا ۴ ریستور کنید . اما پیشنهاد میکنیم فعلا به ۵. ۱ نرید چون جلبریم آنتدر ندارهBABAK

من ایپدم مشکل پیدا کرده الان می خوام ریستور کنم ورزن ایپدم ۴٫۳٫۳ بود
واسه این کار فقط مثلاً ۴٫۳٫۵ یا هر ورژن دیگه رو دانلود کنم
بعد تو ایتونز ریستور بزنم همین دیگه چیزه دیگه نمی خواد ؟؟؟؟؟؟؟؟.
لطفاً بطور کامل راهنمایی کنید ممنونم اگر تاپیکی هم دارید لینکشو واسم کپی کنید مرسی

MftFM پاسخ در تاريخ فروردین ۱۳ام, ۱۳۹۱ :

ابن هم آموزش لینکعلی

سلام و عرض خسته نباشید .. بنده به تازگی ایفون ۴ اس خریدم و از سایت شما این برنامه http://www.appleapps.ir/1391/دانلود-برنامه-documents-to-go®-office-suite/ رو دانلود و اقدام به نصب کردم , هر برنامه ای که نصب کردم اروری مشابه این اروری که عکسش رو برنامه شما میزارم میده حتی برنامه های شما مشکل از کجاست ؟! خیلی ممنون

http://up.owmania.net/images/81727610331872303771.png

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز . دستگاه شما باید جلبریک بشه ! شما چک کنین ببینید در آیفون برنامه ای به اسم Cydia دارید یا نه ؟ اگر موجود بود باید از cydia برنامه Appsync 5.x رو نصب کنیدعلی

بله جلبریک هست … خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که به من و دوستان میکنید . اگر هم امکانش هست ایدی یاهو بنده رو ادد بفرمایید . ممنونAlireza

سلام من امروز میخوام ایپد بگیرم و ۸۶۰ تومان دارم به نظرتون چه ایپدی بگیرم که خوب باشه اطفا راهنمایی کنید ممنون

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز اگه سیم کارت خور بودن و gprs مهم است براتون که باید مقداری بزارین روش و یه آیپد ۲ بگیرین بهتره !‌اما اگه مشکلی نیست میتونید با مبلغی که گفتین یه آیپد ۲ WIFI دست ۲ گیر بیارین . و کلا آیپد ۱ نگیرین چون از سی پی یو ضعیف تری داره و امکانات کمتری !‌Alireza

با سلام. از جوابتان ممنونم.برای من سیم کارت خور بودن و اینا مهم نیست . بیشتر برای من بازی کردن مهم است حالا میخواستم بدونم ipad 1 جواب میده یا نه. ممنون.

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۱ :

ببینید روی آیپد ۱ هم اجرا میشه تمام بازی های اما با توجه به CPU قوی آیپد ۲ بازی ها در آیپد ۲ گرافیک و کیفیت ۲ برابر بهتری دارند ! همچنین سرعت آیپد هم بیشتر میشه !‌پیشنهاد آیپد ۲ داریم باز همBABAK

سلام موقع ریستور کردن ۴٫۳٫۳ اروره ۳۱۹۴ میده فایل HOST هم تغییر دادم ولی بازم نشد
gs.apple.com 74.208.10.249 ویندوزم ۷ هستش

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز نیاز به SHSH دارید !‌علي

ببخشید من یه مشکلی تو سایدیا دارم اونم این بود که من چند تا فایل deb رو از auto instal سایدیا نصب کردم بعد پاکش کردم ولی هنوز شماره روی برنامه سایدیا مونده و هم این که سرعت گوشیم بد جوری کاهش یافته کمکم کنید چی کار کنم که پاک شه اگه بشه نصب کامل airblue sharing رو هم توضیح بدید واقعا ممنونم

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوستان عزیز . آموزش نصب از سیدیا قدم به قدم به به زودی در سایت قرار میگیره .علی کیانی

سلام مجدد ! ببخشید بنده ۴s دارم ولی هر گوشی رو میبینم تو سیتینگش FaceTime داره اما مال بنده نداره , میشه راهنمایی کنید ؟

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام. متاسفانه آیفون شما سفارش کشور عربی است و کشور های عربی Facetime نداره !علی

سلام مجدد و خسته نباشید خدمت شما , یه سوال داشتم :

تماس های ایفون طوری هست که تا ۲۴ ساعت اخیر رو نشون میده راهی برای افزایش مدت زمانش وجود نداره ؟ مثل همه ی گوشی ها ؟

vampire74 پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز که همچین حرفی رو زده که تماس های آیفون تا ۲۴ ساعت رو نگه میداره!!!علی

بلــــه ۴s بنده که اینطوره ! مال شما یا طوری که خبر دارید چقدر میمونه ؟Alireza

سلام مجدد و خسته نباشید خدمت شما , یه سوال داشتم :
من بعضی از بازی ها رو مثل : modern combat 2 و adventure of TINTIN رو روی آیپدم ریختم ولی موقعی که بازی رو اجرا میکنم از بازی میپره بیرون (با استفاده از ifunbox ) میریزم.
اگه میشه بگین مشکل چیه ممنون؟sepehr

salam khaste nabashiid man dar kharej az iran zendegi mikonam va niyazi be inke ghofle simam bazbeshe nadaram! mikhastam bedoonam bedoone jailbreak chegoone in barnameha ro berizam! az too ye coumputeram!

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز . برنامه های سایت ما و تمام سایت هایی که میبینید به صورت کرک شده است که نیاز به جلبریک دستگاه میباشد !‌sasan

سلام با پسورد اپل ایدی مشکل دارم هر چی میدم قبول نمیکنه

vampire74 پاسخ در تاريخ فروردین ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز اررور خاصی میده؟
توجه کنید که حروف بزرگ و کوچک رو هم درست بزنید
اگر موفق نشدید و باز هم گفن پسوورد اشتباه است پسوردتون رو ریستارت کنید!sasan

گوشیم ٣gs باios5.01 تو اپل ایدی هرچی سعی میکنم پسورد قبول نمیکنیعلیرضا

سلام مجدد و خسته نباشید خدمت شما , یه سوال داشتم :
من بعضی از بازی ها رو مثل : modern combat 3 و adventure of TINTIN رو روی آیپدم ریختم ولی موقعی که بازی رو اجرا میکنم از بازی میپره بیرون (با استفاده از ifunbox ) میریزم.
اگه میشه بگین مشکل چیه ممنون؟

vampire74 پاسخ در تاريخ فروردین ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز نصب اپلیکیشن با نرم افزار های متفرقه اصلا توصیه نمیشه!
شما با آیتینوز امتحان کنیدBABAK

بیس باند یعنی چی ؟؟
به چه دردی میخوره ؟؟ من ایپد ۲ دارم

ifarokh پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

به زبان ساده شماره سریال سخت افزاری شماست
بیس بند در حقیقت یکی از نامبر های Connectivity سخت افزاری ه سیستمه؛ که خب در گوشی آنلاک فکتوری مشکلی ایجاد نمیکنه آپدیتش ولی خب گوشی لاک شما رو با مشکل مواجه خواهد کرد.amir

با سلام و خسته نباشی من میخواستم برنامه هایی رو که دوستم داده بیرون براش ریختن رو تو ایدیوایس خودم داشته باشم با چه برنامه ای میتونم این کارو انجام بدم و چطور؟

admin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام اگه اورجینال باشه این کار امکان پذیر نیست

ifarokh پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

دوسته من اگه برنامه ها کرک هست میتونید به وسیله ifunbox کپیشون کنی رو هارد

اگه ارجینال هم هست که همانطور که دوستمون گفت نمیشه

اگه اموزشه hfunbox رو خواستی همینجا بگو که اموزشش کاملشو بزارم براتBABAK

من ایپد ۲ دارم ۴٫۳٫۳ نصب بود ( مشکل پیدا کرد )
مجبور شدم به ۵٫۱ ریستور کردم بدون اینکه shsh دخیره کنم
راهی وجد نداره بتونم از سروره سدیا shsh ذخیره کنم.
لطفاً راهنماییم کنید مرسی . اگه تاپیکی هم بزارید ممنون میشم .

ifarokh پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

چرا راهی نداره دوسته من ؟
شما توسطه تینی امبرلا میتونید shsh ورژن هایرو که داشتید ذخیره کنید :
اموزش :
دانلود اخرین نسخه تینی امبرلا :
http://cache.firmwareumbrella.com/downloads/tinyumbrella-5.10.14.exe
بعداز دانلود و نصب ایپدتونو ب pc وصل کنید
بعد ک اسنه ایپدتون تو برنامه ظاهر شد روش کلیک کنید
بعد برید به سربرگ advanced
بعد ادرسی که میخواید shsh دستگاهتون ذخیره بشه رو بهش بدید
بعد تیکه گزینه ۴ام که نوشته request SHSH from cydia رو بردارید
بعد به صفحه اصلی یا همون general برگردید و رویه قسمته بالا ک نوشته save shsh
کلیک کنید تا shsh فریمورهایی که قبلا داشتید رو ذخیره کنه
امره دیگه داشتید در خدمتم
😉amir

سلام و خسته نباشید خدمت همه
من با تو جه به مطلب گوشی را به کامپیوتر متصل کردم ولی موقع نصب هر برنامه ای اول چند تا برنامه را پاک می کند وبعد قطع می شود ولی برنامه را نصب نمی کند وبجای sync گزینه apply دارد

ifarokh پاسخ در تاريخ فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

دوسته من ایتونز فقط برنامه هایی که تو لایبری خودش باشه نصب میکنه

اگه غیراز لایبری چیزی باشه پاک مبکنه

اگه نمیخوای برنامه هایه رو گوشیت پاک بشه هم میتونی از
ifunbox برایه نصب برنامه هات استفاده کنی

هم خیلی اساونه
هم ارور نداره

اموزششم چند دقیقه پیش تو پسته زیر گذاشتم
http://www.appleapps.ir/1391/%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%be%d8%b1%d8%b7%d8%b1%d9%81%d8%af%d8%a7%d8%b1-max-payne-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a2%db%8c%d9%81%d9%88%d9%86-%d8%a2%db%8c/

سواله دیگه داشتی در خدمتیم
🙂BABAK

ایپدم ۴٫۳٫۳ داشت الان ۵٫۱ داره
با تینی امبرلا وصل شدم
فقط shsh 5.1 میزاره
۴٫۳٫۳ نمیاره راهی نداره بتونم ۴٫۳٫۳ رو بیارم ؟؟؟؟
requst from cdia یبار زدم یبار تیکشو ورداشتم فایده نداشت
لطفاً راهنماییم کنید مرسی

ifarokh پاسخ در تاريخ فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

خوب شاید shsh 4.3.3 رو نداری ؟
وارد سیدیا شو
بعد برو صفحه اول سیدیا
اون بالا با رنگه سبز ببین چه اعدادی نوشته ؟
هرچی نوشته بود یعنی shsh اون ورژن رو داری
اگه ۴٫۳٫۳ بود توشون دوباره بگو که یه اموزش دیگه با ifaith بزارم برات.

BABAK پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

اقای فرخ من ایپد ۲ دارم ۵٫۱
جلبریکش هنوز نیومده

ifarokh پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام
نه داداش
هنو نیومده
تو خبرنامه ثبت نام کنید
اخرین اخبار براتون ارسال میشه
🙂BABAK

ببخشید اقای فرخ من نگرفتم ؟؟
یعنی وارد سایت سدیا بشم ایپدمو وصل کنم
بعد ببینم اون بالا با رنگه سبز چه اعدادی نوشته ؟
منظورتون اینه ؟؟

ifarokh پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

اره دوسته من
دقیقا منظورم همینهemad

اقا سلام من یه iphone 4 دارم با یه ایتونز اصلا بلد نیستم روش برنامه بریزم تورو خدا کمکم کن بعدشم cydia ندارم اصلا نمیدونم چی هست ؟ کجا هست ؟ دمت گرم منتظرم یا علی ….

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز. شما ورژن دستگاهتون چند است ! ؟ اگر ۵.۱ است جلبریک نداره آنتدر باید صبر کنید تا منتشر بشه در سایت قرار میگیره . قعلا باید اورجینال نصب کنید . چون برنامه کرک شده نیاز به جلبریک دستگاه شما دارهBaBaCk

سلام و خسته نباشید ، من آیپد ۲ دارم v5 و نمیتونم Apple id بسازم چون باید کارت اعتباری بدم که ندارم و نمیتونم خیلی از نرم افزارام رو آپدیت کنم ، راهی هست که بشه ( در ضمن من از رو سایت شما جیلبرک کردم )

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز اگه برنامه کرک شده نصب میکنید که باید هر وقت آپدیت جدید کرک بیاد دانلود و دوباره نصب کنید !‌اون برنامه اورجینال است که میشه آپدیت کرد . پس برای آپدیت نیازی به اپل آی دی نیست . و اگه نیاز به اپل آی دی دارین لطفا از http://www.appleapps.ir/1390/how-to-make-apple-id/ قسمت نظرات درخواست بدین البته ابتدا توضیحات مربوط به درخواست رو مطالعه فرماییدهادی

سلام دوستان عزیز،ممنونم بابت راهنمایی دوستان،خسته نباشید

بنده به تازگی آیفون ۴ اس رو خریداری کردم با آی او اس ۵٫۱ که هنوز جیلبریکش نیومده

میشه بفرمایید shsh چیه و به چه دردی میخوره ؟

بنده الان فقط میتونم برنامه و بازی هایی که خود آیتونز به رایگان گذاشته استفاده کنم یا برنامه های کرک شده هم میتونم نصب کنم؟

میشه اموزش آپدیت ورژن ای او اس رو هم برام بزارید؟

ifarokh پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام
اول تبریک بابته خرید گوشیتون؛-)

ببینید apple کلا اجازه میده شما به اخرین ورژنی که از سویه خوده اپل ریلیز شده شما ورژن بزنید
در حال حاظر هم اخرین ورژن اپل ۵٫۱ هست که شما رو دیوایستون هست
برای اینک شما از به ورژنی غیراز اخرین ورژن اپل بخواید ریستور کنید نیاز به shah اون ورژنو دارید
shsh یه فایلی هست ک رو گوشی شما که جیلبریک هست ذخیره میشه و به شما اجازه میده که اپل رو دور بزنید
و به هر ورژنی ک دلتون خواست ریستور کنید
مثلا الان ورژن گوشیه شما ۵.١ هست وشما نمیتونید به ورژن قبل ریستور کنید
مثلا ورژن ۵٫۰٫۱ یا ورژن قدیمی تر ۴٫۳٫۳ .
فایل shsh رو هم فقط در یک صورت میتونید ذخیره کنید:

هر ورژنی ک میخواید بزنید باید حتما اون ورژن رو دستگاهتون باشه
(مثلا میخواهید فایله shsh ورژن ۴.٣.٣ رو ذخیره کنید باید حتما ورژن گوشیتون ۴.٣.٣ باشه
و جیلبریک هم باشید و توسط برنامه tinyamberela میتونید shsh رو ذخیره کنید
دیگه ازین ساده تر نمیتونستم توضیح بدم :-))
بازم متوجه نشدی بگو بیشتر توضیح بدمهادی

متوجه شدم فروخ جان،دستت درد نکنه

کناره باتری این درصد شارژو دیدی میزنه ؟
من این قسمت نشان دادن باتری بر حسب عددی رو ندارم،چطور باید فعالش کنم؟
ممنونم بابت راهنمایی بی دریغتون

ifarokh پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۱ :

خواهش میکنم
برو به این ادرس و روشنش کن :
settings/general/usage/battery percentageهادی

راستی لطف کن بگو دکمه ی تشکر از شما کجاست تا ما از شرمندگیت یکم دربیایم

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز لطف دارین نسبت به تیم زحمت کش سایت . برای تشکر میتونید کامنت و یا همون کنار آموزش نصب میتونید رای بدید از ۵ رایهادی

اگر من بخوام آدرس ایمیلی رو تو New message وارد کنم که آیدی اپل نباشه اونوقت ایمیل حساب میکنه آیفون دیگه درسته؟

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام نه متاسفانه کلا ارسال نمیشه باید اپل آی دی باش

ifarokh پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۱ :

منظورتو متوجه نمیشم دوسته من ، یکم بیشتر توضیح بده تا راهنماییت کنم
ببین برا ایمیل میری تو Mail بعد سمت راست پایین صفحه رو عکس کاغذه بزن
بعد ایمیل طرف رو وارد کن وهرچی میخوای بنویس
٢تا سوال:
ایمیلتو فعال کردی از settings ؟
شما از طریقه مسیج میخواید ایمیل بفرستید ؟هادی

میخوام ایمیل بدم از طریق New message این پیغامو میده;چیکار کنم ؟؟

Connot Send Message
MMS Message neds to be enabled to send to an email address

ببخشید تعداد سوالام زیاد شد شرمنده فروخ جانهادی

ممنون از Admin عزیز

یعنی واقعا نمیشه با اپل ایمیل داد؟؟؟؟؟ مگه میشه؟؟؟؟هادی

ببخشید من الان میخوام اس ام اس بدم نمیدنم پیامم چند تا اس ام اس حساب میشه،راهی هست تا بفهمم نوشته هام چندتا برگه اس ام اس میشه؟

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز اون بر حسب تعرفه اوپراتور شما استجواد

سلام
ببخشید من وقت نکردم باقی کامنت هارو بخونم
من آیپدم رو دادم بیرون برام برنامه و … بریزن
اگه بخوام با ایتونز روش برنامه بریزم قبلی ها پاک میشن ؟

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام بله پاک میشن . اگه بخواین با برنامه iFunnox که در سایت است میتونید برنامه بریزید !‌البته اگه دستگاه شما جلبریک شده باشه اونوقت پاک نخواهد شدجواد

مرسی
تو نرم افزارام cydia هست یعنی جیلبریک شده ؟

ifarokh پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام
بله،یعنی جیلبریک هست دیوایستون.
فقط ببینید ورژنتون چنده؟
اگه ۵.١ هستید یعنی تتر هست جیلبریکتون
اگه ۵.٠.١ هستید یعنی انتتر هستید
(انشالا ۵.٠.١ باشید )
؛-)جواد

ifarokh عزیز جیلبریک ۵٫۰٫۱ هست . مرسی از شما و admin عزیز 🙂arshia

salam itunes man aslan barnameh be nam app nadare nemitonam
barnamamo to sh berizam bayad chikar konam ?????
mamnon misham rahnamayi konid

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

سلام.
دقیقا شما منظورتون کجاست ؟ عکس بگیرین

arshia پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

safe asliish ke music va movise
tv shows va radio zade ye ghesmatam ybayad bashe vase
apps nadare?

ifarokh پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

دوسته عزیز
شما اول باید یک app تو ایتونز اضافه کنی تا قسمته app ظاهر بشه

اگه app داری تو کامپیوترت کافیه روش دوبار کلیک کنی تا وارد ایتونر بشه و app شما در ایتونز نمایان بشه
اگه app نداری هم میتونید از سایته خودتون دانلود کنید و بعد از اینکه از zip خارجش کردید روش دوبار کلیک کنید تا به ایتونز اضافه بشه
🙂

vampire74 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز شما یک فایل با فرمت ipa( برنامه و بازی های اپ استور با این فرمت هستند) داخل library آیتیونز drag & drop کنید( فایل رو با استفاده از موس بکشید در قسمت library رها کنید) برنامه آیتیونز به صورت خودکار یک قسمت برای برنامه های شما نمایش می دهد!Alireza

سلام و خسته نباشید خدمت شما ”
من بعضی از بازی ها رو مثل The Adventure Of Tin Tin و Modern Combat 3 رو توی ایپدم ریختم ولی هنگامی که خواستم اجراش کنم از بازی میپره بیرون اگه میشه راهنمایی کنید و بگید علت چیه ممنون.

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز . برای حل مشکلتون میتونید به لینک زیر مراجعه کنید . موفق باشید ..
http://www.appleapps.ir/1391/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%B2/

حسین پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

نمیدونم چرا نمیشه
روشی نیست که بشه برنامه هارو انتقال داد به آیپاد؟چون با برنامه installous میشه نصب کردحسین

سلام خسته نباشید
آیپاد من جیلبریک هست چند روز پیش ویندوز عوض کردم و آیتونز رو نصب کردم و ایپادو وص کردم اما نذاشتم سینک اولو انجام بده میخواستم برنامه هایی که از سایت شما دانلود کردمو بریزم داخل آیپاد ایکنش از پی سی میفته تو یه پیج جدید اما داخل خود آیپاد نصب نمیشه
حجمشم وقتی apply میزنم زیاد میشه بعد که تموم میشه برمیگرده سر جاش و برنامه هایی که میخواستم نصب کنم توی لیست بغل که تیک میزنم هستن اما نصب نشدن
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز. ببینید شما جلبریک کردید اما هنوز از سیدیا برنامه Appsync مربوط به ورژن خودتوت رو نصب نکردید !‌ این برنامه باید نصب بشه تا بتونید اپ کرک شده نصب کنید روی دستگاه. خوب حالا برید سیدیا و سرچ کنید Appsync حالا اگه ورژن دستگاه شما ۵ است باید AppSync 5.x رو نصب کنید . موفق باشید

حسین پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۱ :

نصب هست
من قبلا برنامه ریخته بودم اما چند روز پیش که ویندوز عوض کردم و ایتونز رو نصب کردم نمیشه

حسین پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۱ :

لطفا پاسخ دهید من کارم گیره

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. اگه Appsync داشته باشید و فایل های شما درست باشه همچنین فضای خالی باید نصب بشه . مشکل دیگری نیستحسین

روشی هست که بشه برنامه هارو انتقال بدم به آیپاد و با installous نصبشون کنم؟

ifarokh پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۱ :

بله دوسته عزیز
به کمکه ifunbox این کار امکان پذیر هست
وقنی ifunbox را اجرا میکنید سمته چپ عکسه فولدره اینستالوس هست
روش کلیک کنید و بازی که میخواید نصب کنید رو در سمته راست اضافه کردخ
و از تو دیوایستون وارده اینستالوس شده و نصب کنید

حسین پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام
ممنونم
واقعا برنامه ی عالی هست
وقتی ifun هست itunes چرا؟

vampire74 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز گاها ifun box مشکلاتی رو به وجود میاره که شاید منجر به ریستور هم بشید و یا برخی بازی ها رو نمی تونه به خوبی نصب کنه!
توصیه ما این است که تا جایی که ممکن هستش از آیتیونز استفاده کنید و از برنامه های متفرقه که ممکن مشکلاتی رو به وجود بیاره استفاده نکنیدمجتبی

ورژن آیپد ۲ من ۵٫۱ هستش و منتظر عرضه ی جیلبریک هستم.
نرم افزار ifunbox رو روی سیستمم نصب کردم و آیپدم رو هم به سیستم وصل کردم.
وارد نرم افزار شدم و سمت چپ برنامه، یک لیستی برای برنامه هایی که دانلود کردم، وجود داشت.
روی یکی از فولدرهای نرم افزارهای نصب شده، کلیک راست کردم و گزینه ی back up to ipa رو مشاهده کردم.
بعد آدرس جایی رو که میخواست back up بگیره رو هم دادم. فایل با پسوند ipa توی سیستمم نصب شد.
و اما سوال :
میشه این نرم افزار (فایل ipa) رو بعد از جیلبریک کردن روی آیپدم نصب کنم؟ (از طریق ifunbox)

ifarokh پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

بله دوسته عزیز
میشه
البته اگه برنامه پولی نباشه

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام اگه اورجینال باشه این برنامه های که این کارو میکنید بعد از جلبریک هم باید با اکانتی که دانلود کردید Autorize بشهAli

Slm
Chegone barname bedon inkbarname haye ghabli pak beshe ro iPad 2 rikht
Ba tashakor

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۱ :

با نرم افزار ifunbox میتونید تست کنید. در سایت موجوده سرچ کنید .Ali

Lotfan site baraye rahnamaie nasb barname ro iPad 2 betor vazeh moarefi konid

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز هیچ فرقی نداره آیپد ۲ با بقیه از لحاظ نصب ! شما از همین آموزش میتونید استفاده کنید اگه دستگاه شما جلبریک شده باشهjordoone

chetor mishe Jailbreak kard va Jailbreak bayad roye pc anjam beshe…

admin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز شما باید ببینی ورژن دستگاتون چنده اگه موجود بود جلبریک بایید طبق آموزش های سایت در قسمت آموزش جلو بریدjordoone

Mannoon az rahnamaeiton, man sydia roo nasb kardam,tebghe amozesh ham pish raftam Va to ghesmate library و Apps file ipa. Omad vali to ghesmate badi yani jaei ke bayad tik bezanam ta nasb kone app nayoomade safhe screen ham to pc neshon mide!!
Mamnoon misham komakam konid:)vampire74

دوست عزیز شما تیک sync apps رو زدید؟jordoone

Mannoon az rahnamaeiton, man sydia roo nasb kardam,tebghe amozesh ham pish raftam Va to library,apps file ipa. Omad vali to ghesmate badi yani jaei ke bayad tik bezanam ta nasb kone app nayoomade,safhe screen ham to pc neshon mide…Mamnoon misham komakam konid.

vampire74 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز منظورتون اینه که تو تب app گوشی شما نمی تونید تیک بزنید یا بردارید دیگه؟
تیک قسمت بالای لیستی که در سمت چپ صفحه اسکرین وجود داره رو باید بزنید تا بتونید برنامه و بازی ها مورد نظر برای نصب رو انتخاب کنیدjordoone

Man har 2ta tik roo zadam ham bala samte chap ham tike paein samte chaap,bazi az bazi haroo nemiyare to list,baziyaram miyare nasb nemikone,chantasham nasb karde,
masalan baziye:Real Racing 2 roo nasb kardam javab dad,vali baziye:Temple Run roo natonestam nasb konam.
Age mishe ye link ham rajebe Tss bezarin,man shomare serial nadaram mikham bebinam chetori mishe bedast avoord.
DASTE GOLETON DARD NAKONE.:Dsaleh

من که آیپدم رو داده بودم بیرون app بریزن باید چی کار کنم

ifarokh پاسخ در تاريخ خرداد ۱ام, ۱۳۹۱ :

جیلبریک هستی یا نه ؟new ipad

من می خام یه پکیج بازی برای ایپدم بگیرم فقط می خام بدونم طی مراحل نصب ایتونز و سینک و غیره اتصال به اینترنت لازمه?ممنونم

ifarokh پاسخ در تاريخ خرداد ۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام
نه دوسته عزیز
در هیچ کدوم از مراحل نیازی به اینترنت نیست

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام . دوست عزیز اصلان برای نصب برنامه ها و مراحلش نیاز به اینترنت نیستx

با عرض سلام اپل ای دی کلا کجا ها نیاز هستش?

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام. برای دانلود برنامه از ایتونز اپس استور و یا در مواردی مثل find my iphone یا سرویس بک ا پ گیری خود اپل به نام iCloud

ifarokh پاسخ در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

دوسته عزیز اکثر قابلیت هایه apple با اپل ایدی فعال میشه
مثله:
imessage/icloud/find my iphone
دانلود کردن app از app store و خیلی کارای دیگهretina

سلام چطوری تشخیص بدهم که به جای ایپد ۳ ایپد ۲ بهم ننداختند

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز مگه شما بدون جعبه و بسته بندی خریدی که نمیتونی تشخیص بدی !!! رو جعبه همه چی مشخصه !

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

یک کار دیگه هم متیونید بکنید که دقیق تر و روش خود اپل اپس از روی سریال نامبر دستگاه ! وارد Setting >General >About>Serial بشید و سریال دستگاه رو بردارید سپس به ادرس https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do برید و اینجا سریال رو بنویسید تا دقیق و کامل مشخصات دستگاه نمایان بشهretina

bebakhshid serial ro to adressbar benvisam?chon vaghti be adress (bedoone serial)raftam va roye let us .. click kardam sitesh filter bood.rasti roye ga’ba(box) ye oon faghat neveshte ipad.bebakhshid toolani shod.

ifarokh پاسخ در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز
وارد این سایت که بشی یه جا هست نوشته:
Hardware serial number
و جلوش یه جای خالی هست که باید سریال نامبرتو وارد کنی
و بعد continue رو بزنی
به همین سادگیjailbreak

man chand rooz pish chanta game ro ipadam nasb kardam hala age ba itunes dubare app nasb konam ghabli ha pak mishe?(tamame marahel offline anjam shode!)thx.

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام اگه توسط همون سیستمی که چند روز پیش نصب کردید دوباره با همون نصب کنید . خیر پاک نمیشه و برنامه های جدید فقط اضافه میشهjailbreak

manzooreton az system hamun computer hastesh?

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

بلهhussein

سلام،با توجه به اینکه امروز جیلبریک ایپد اومده شما توصیه می کنید جیلبریک کنم.احتمال داره اپل کاری کنه که پشیمون بشیم!

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

نه دوست عزیز اصلا چنین نیست همان طور که تا به حال هیچ مشکلی پیش نیامده ، با خیال راحت و اطمینان کامل جلبریک کنید و لذت ببرید از خدمات سیدیاamir

با سلام و تشکر ب خاطر سایت فوق العادتون من یه سوال داشتم .وقتی می خوام یه سری فیلم توی آیپدم بریزم نمیره توی آیتونز.بعضی ها میشه ولی خیلی کم اتفاق می افته.باید چی کار کنم؟

ifarokh پاسخ در تاريخ خرداد ۶ام, ۱۳۹۱ :

دوسته عزیز
ایتونز فقط پسونده mp4 رو میخونه
برای اینکه تمامه پسوند هارو بخوای بریزی و با زیرنویس فارسی فیلم نگاه کنی برنامه زیر رو دانلود کن:
http://www.appleapps.ir/1391/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%be%d9%84%db%8c%d8%b1-%d9%82%d8%af%d8%b1%d8%aa%d9%85%d9%86%d8%af-avplayer/amir

واقعا ممنون آقای ifarokh.خیلی لطف کردید.می خواستم ازتون بخوام اگه برنامه ای نیاز داره بذارید ولی روم نشد ولی مثل این که شما از ذهن ما با خبرید.تشکرات فراوان بابت سایت عالی تون.تک هستید!!!!!!!!!!abbas

من ای دیوایس خودمو جیل بریک کردم حالا یه ایکون سیدیا درست شده الان می تونم فایل ipa روی اون نصب کنم.‎‎)‎نیازی به سورس ساختن هست?)

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۶ام, ۱۳۹۱ :

سلام . باید طبق اموزش لینک زیر از سیدیا برنامه ای به اسم AppSync نصب کنید تا بتونید برنامه کرک شده نصب کنید http://www.appleapps.ir/1391/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d9%84-%d8%a8%d8%b9%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%ac%d9%84%d8%a8%d8%b1%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1%d8%b3/hossein

سلام.ببخشید من یک مشکل دارم من گوشی ایفون۴ ۳۲ دارم تازه ورژن ان را عوض کردک ورژن ۵٫۱٫۱ هست ولی الان که ورژنشو عوض کردم وقتی وصل iTunes می کنم هر برنامه که میخوام بریزم اول شروع به نصب میکنه ولی بعدش یک دفعه برنامه میره چطور بتونم با iTunes برنامه روی ایفون بریزم؟؟؟؟
ممنوم میشم جواب منو بدین

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دقیق متوجه نشدم مشکل شما چیه ! یعنی برنامه نصب میشه ولی میپره بیرون ؟hossein

سلام.برنامه نشون میده در حال نصب ولی نصب برنامه تمام میشه برنامه نیست.

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام بعد از جلبریک باید برنامه appsync 5.x رو از سیدیا نصب کنید ! از لینک زیر اموزش داده شده
http://www.appleapps.ir/1391/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d9%84-%d8%a8%d8%b9%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%ac%d9%84%d8%a8%d8%b1%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%b1%d8%b3/hamidpeyk

سلام
من آیفون ۴ و آیپد ۲ ام تا الان جیل نشده بود وبرنامه های قانونی وخریداری شده نصب کردن واپل idهم دارم.
الان جیل کردم وبا راهنمایی های واضح شما به خوبی تموم شد. اگر با آیتیونز برنامه کرک شده بریزم همیشه باید با یک کامپیوتر کانکت بشم که برنامه های کرک نپره یا مثل قبل رو کامپیوترهایی که Autorized بودم میشه کانکت شد؟ بدون پاک شدن برنامه های نصب شده از کامپیوتر دیگه؟
ترانسفر پورچزز رو هم میشه استفاده کرد که برنامه های کرک اضافه شده به لایبرری کامپیوتر دیگه اضافه بشه؟؟
ممنون و منتظرم

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام برای اینکه پاک نشه موقع سینک کردن باید از برنامه ifunbox استفاده کنید در سایت موجوده ! راحت نصب کنید . میتونید برنامه هام ذخیره کنید هز جا بخویانhamidpeyk

بااین وضعیت بعد از کرک میشه با آیتیونز بک آپ گرفت یا نه؟ برنامه های کرک پاک میشه؟

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۹ام, ۱۳۹۱ :

بله میشه .علیرضا

سلام من تازه آیپد ۳ خریدم اولین بار که دادم برنامه نصب کردن روش بعضی از بازی ها نصف مراحلشون رفته شده بود و توی برنامه ی نامبرز هم اون قسمتی که عکس قرار میدن عکس مردم بود حالا من سوالم اینه که چرا اینطوریه یعنی اون برنامه ها رو وقتی دستگاه مردمو وصل میکرده سینک میشده تو کامپوترش اومده بعد برا من ریخته ؟؟؟!!!! لطفا جوابمو بدین حیاتیه! خیلی ممنون

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام س. بله درسته حتما بک اپ یک ایپد دیگه روی دستگاه شما اومده.ميلاد

وقتی دستگاهم رو به کامپیوتر وصل و ایتونز رو باز می کنم و روی نرم افزاری کلیک میکنم ازم می خواد اپلای کنم و بعد هم سینک نکاد بأید چی کار کنم

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۲ام, ۱۳۹۱ :

پیغام اپل برای بک اپ گیری است . شما به قسمت Apps برید و تیک اون قسمت رو برداریدa_kh

سلام
من آیفون ۴ دارم
ولی هرجا میرم میگن که جلبریکش هنوز نیومده
ظاهرا آی اُ اس من یه مدل بالاتره
میخواستم بپرسم شما اطلاعی ندارین که چه موقع جلبریکش میاد ؟؟

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز حدود ۲ هفته است که اخرین ورژن اپل ۵.۱.۱ جلبریک شده و در سایت اموزش این جلبریک موجود استعلیرضا

سلام. من برنامه هاییو که قبلا دانلود کرده بودم وقتی دبل کلیک میکردم میرفت مستقیم تو ای تونز الان وقتی دبل کلیک میکنم نمیره تو ای تونز!چیکار کنم؟yanas

midunam soalam ahmaghanast vali pasvand hame bazi hayi ke dl mikonam .rar hast.bara hamin to itune nemirize .bayad chi kar konam?back up gereftan ham az bazi hayi ke ghablan rikhte shode ham tozih bedin lotfan.manoon az site khobetun

iAmirhosein پاسخ در تاريخ خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

شما باید ابتدا به وسیله ی نرم افزار winrar فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید بعد یک فایل با پسوند ipa ساخته می شود که انرا باید در ایتیونز اضافه کنید
موفق باشیدمیلاد

سلام وخسته نباشید ادمین عزیز
من ۳ تا پارت بازی “رالی” رو دانلود کردم
توی خود همون سایت گفته بود باید پارت اول رو استخراج کنید تا دیگر پارت ها هم استخراج بشن
خب من کلیک کردم روی همون پارت اول
و بعد از اتمام پارت اول پارت دوم رو از من میخواست و برای تبدیل به هردرایوی که خواستم بذارمش اررور میداد
باید چیکار کنم؟
اینم لینک عکس برای ورود به مرحله دوم
http://ntp.comlu.com/photos/fa3a0bc94975.jpg

ممنون

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست محترم ببخشید شما فایل هاتون رو از سایت دیگه دانلود میکنید اینجا میخواین جواب سوال های مربوط به سایت دیگه رو ما پاسخ بدیم ؟ عزیز سوالی در مورد فایل های اپل اپس داشتید در خدمتیمعرفان

سلام من وقتی میام فایل ape رو اد کنم آیتونز بهم پیام میده که فایل شما قانوننی نیست منم ادش نمی کنم. چکار باید بکنم؟

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام. حتما برنامه مشکل داره . از لحاظ ناقص دانلود شدن و یا خرابی فایلMamal669

سلام خسته نباشید
من برنامه هامو با ifone box میریختم الان میخوام با ایتیونز کار کنم ولی وقتی سینک میکنم برنامه هارو میزنهdetermining app to cync و میپره بیرون برنامه هامم پاک نمیشن و چند بار هم ایتیونزم و پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نمیشه کلا تا حالا نتونستم با ایتیونزم کار کنم
لطفا اگر میدونید راهنمایی کنید

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

خوب چون فایل برنامه ها در ایتونز نیست پیغام میده !!!‌Mamal669

برنامه ها تو library تو قسمت app هستش.من خودم واسه ی یکی از دوستام ریختم واسه ی خودم نمیشه!!محمد

سلام و خسته نباشید آیا میشه برنامه های سیدا را روی ایپدم که جیلبر نشده نصب کرد
اگه نمیشه هیچ راهی نیست که بشه

ifarokh پاسخ در تاريخ خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

درود
خیر دوسته عزیز
فقط با سیدیا و جیلبریک میشهسینا

سلام و خسته نباشید

من برنامه cydia رو ندارم بااید از کجا دانلود کنم

Enyo پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

شما برای گرفتن سایدیا باید جیلبریک کنید که آموزش ها در سایت هست فقط چه ورژنی هستید؟علی

سلام.
آیفون ۴S با iOS 5.1.1 جیلبریک Absinthe 2.0.4
OpenSSH و AppSync 5.x نصبه !! وقتی با iFunbox یا iTools یا iSpirit اپلیکیشن نصب میکنم توی گوشی اصلا باز نمیشه !! ریستورم کردم چندین بار !!
نظرت چیه دوست من ؟!؟! گیر افتادم D:

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

afc2add رو نصب کنید ببینید میشه

علی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

راهشو پیدا کردم !!!
یه نرم افزار free از app store دانلود بشه دیگه کار راااااااه میفته D:kiarash

salam.ba tashakor az site khubetoon,mikhastam begam vaghti mikham sync konam to ipadam minevise ((failed to sync)) chikar bayad bokonam?

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام . مرسی. باید برنامه appsynv از سیدیا نصب کنیدمیلاد

باسلام و خسته نباشید
فقط مشکلی بود که بصورت سوال عرضیده شد
اگر ممکنه راهنمایی کنین ممنون میشمmoniba

با سلام وتشکر از سایتتون چند روزه که برنامه itunesرو باز میکنم وکد رمز رو میزنم پیام میده resetکنم میشه راهنمایی کنید چکار کنم و
(اپل ایدی مال خودم نیست ولی تا چند روز پیش میشد با کار کنم )

ifarokh پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۱ :

ip اپل عوض شده
باید ریسیت کنید دیگه
اگه مشخصاتشو ندارید کاری نمیتونید بکنیدalex

har chi app az inja download kardam,hich kodoomo nemikhoone!!! fekr konam bekhatere pasvande (zip) bashe,chi kar konam

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام بله دوست عزیز ! باید از حالت فشرده خارج کنید فایل ها روفاطمه

با تشکر از سرعت پاسخگوییتون دستگاه من ایفون ۴sاست چطوری جیلبرینگ کنم.بهنام

با سلام برنامه های رایگان اپل استور را دانلود کردم از سورسی به جز سایت اپل ولی وقتی میخوام بریزم رو گوشی میگه کامپیوتر شما authorize نیست اپل ایدی رو وارد کنین که من ندارم و هر کار کردم نتونستم بسازم ممنون میشم راهنمایی کنیند.

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ :

باید اپل ای دی بسازید بدون اپل ای دی نمیشهعباس

سلام
من ipad2 ios5.1 رو جیل برک کردم حالا سینک نمیشه.باید چیکار کنم ؟راهنمایی کنید ممنون می شم

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام باید برنامه Appsync رو از سیدیا نصب کنیدamir

|سلام ببخشید من وقتی که میخواستم رویگوشیم برنامه بریزم همه ی برنامه هام حذف شدند وبرنامه ی جدیدم هم Sync نمیشه چیکار کنم

vampire74 پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز چه اروری دریافت می کنید؟
appsync نصب هست روی دستگاه شما؟amir

ببخشید من گوشیم برنامه ای به نام سیدا نداره ولی بردم نمایندگی واسم روش بازی ریختند و الان ایا میشه روش بازی ریخت یا نه

vampire74 پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

اگه برنامه appsync نصب شده باشه می توانید اپلیکیشن های کرک شده رو به راحتی نصب کنیدAmir

سلام دوستانه عزیز اصلا این همه توضیع برای نصب لازم نیست در خوده برنامه اموزش تصویری داده شده 🙂saadaf

سلام:
متشکر از سایت خوبتون
اقا من ۲تا سوال داشتم
اولی:چطور میتونم برنامه های feereکه با خود itunes دانلود کردمو روی سیستمم روی یه درایودیگم داشته باشم؟مثلا D
دومی:برای پیداکردن نرم افزار Airblue Sharing درitunesکه پولی هست چه کار باید کرد یعنی اینکه من کا ایتونز گشتم ولی این نرم افزار کاربردیو نتونستم پیداکنم که دانلودش کن….
باید ببخشید که تولانی شد تایپ!!
بازم ممنون از سایت خوب وکاملتون همچنین از راهنمای هاتون.

vampire74 پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز اون برنامه ها در پوشه ای که برای آیتیونز قرار داده شده ذخیره می شوند
برای پیدا کردنشون به قسمت اپ آیتیونز برید و روی اون کیلیک راست کنید و گزینه show in explorer رو انتخاب کنید.
اون برنامه در سیدیا موجود است و ارتباطی به آیتیونز نداره
موفق باشیدamir

ببخشید از کجا بفهمم appSync نصب هست یا نه

PouriaZ پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

باسلام

وارد cydia شوید و از تویه منو گزینه ی installed را انتخاب کنید …neusha

سلام
من برنامه هایی را که در ipod دارم در itunes library ندارم چه کار کنم که این برنامه ها در itunes هم باشد تا هنگام نصب برنامه های جدید برنامه های قدیمی پاک نشوند؟

vampire74 پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

می تونید از برنامه هایی مثلifunbox استفاده کنید که ممکنه مشکلاتی رو داشته باشهneusha

من از این برنامه استفاده کردم ولی error می دهد اگر می شود راه دیگری معرفی کنید

vampire74 پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

چه اروری رو دریافت کردید؟
از برنامه pc suite هم می توانید استفاده کنید و یا با ifunbox فایل رو به دستگاه انتقال بدید و با استفاده از ifile اون رو نصب کنید.
باز هم تاکید می کنم تا جایی که ممکن هستش از آیتیونز استفاده کنید.neusha

من سئوال دیگری هم داشتم . متاسفانه اشتباه کردم ipod را جیلبریک کردم و بعد از آن برای remove کردن برنامهcidia ، تنظیمات ipod را به هم ریختم بعد از آن دیگر apps ای که برای خود ipod نبود و فروشنده برایم نصب کرده بود غیر قابل دسترس شده اند یعنی وقتی وارد آن می شوم انگار سریع از آن خارج می شود و می پرد بیرون برای همین من وارد برنامه ی cidia شدم و آن را از ipod ، پاک کردم ولی هنوز هم امکان دسترسی به برنامه ها را ندارم
می شود در این باره کمکم کنید که این مشکل را رفع کنم؟
آیا دستگاه جیلبریک است و اگر هست چگونه آن را غیر فعال کنم؟
(ببخشید این قدر سوال کردم)

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام.دوست عزیز ببینید برنامه هایی که برای شما ریختن اورجینال بوده و چون شما خودتون سینک کردید حالا این مشکل به وجود اومده ! توصیه میکنیم تمام برنامه هارو پاک کنید سپس دستگاه رو جلبریک کنید خودتون از آموزش سایت و برنامه ها رو راحت نصب کنیدm.jazayeri

سلام من همین الان عضو این فوروم شدم. خیلی مطالب یاد گرفتم. از همه ممنونم. من چند وقت پیش یه آیفون ۴ خریدم. آنلاک فکتوریه. اون کسی که گوشی رو داشت برام آماده میکرد یه عالمه برنامه روش ریخت که خیلیهاش برام کاربردی نداره. به کامپیوتر که وصلش میکنم میگه اگه سینک کنی همه ش پاک میشه. منم از اونجایی که نیازی بهشون ندارم میگم پاکشون کن. ولی انگار این نرم افزارها رو به گوشیم چسب کرده. هیچکدومش پاک نمیشه. ضمنا بلد نیستم ipaها رو نصب کنم. اگه میشه کمک کنید. باز هم ممنون…
محمد

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام. ممنون از نظر لطف شما. باید قسمت Apps تیک هز اپلیکیشن رو بردارید سپس Sync کنید

m.jazayeri پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام ادمین عزیز. این کار رو هم میکنم اما انجام نمیشه. حتی خواستم Reset کنم باز هم نشد… به خودش هم که زنگ زدم جواب درست و حسابی نداد… تک تکشون رو میتونم از روی دیوایسم پاک کنم. اما این کار خیلی وقت گیره و منطقیش اینه که از طریق کامپیوتر این کار رو انجام بدم. ولی…… باز هم از راهنماییهاتون ممنونم و استفاده میکنم.

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام برای پاک کردن اپلیکیشن ها میتونید دیوایس از طریق ifunbox وصل کنید سپس از اونجا قسمت Application تمامش رو انتخاب کنید و حذف !yasin

salam man ye frimor downlaod kardam hala chejori mitoonam iphonamo jelbraik konam age mishe amoozeshe kamelesho bezarid

admin پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. قسمت آموزش های سایت آموزش جلبریک ۵٫۱٫۱ موجوده میتونید استفاده کنیدفرزاد

سلام ادمین جان ، بازی اینفینیتی بلید ۲ دانلود کردم زمانی‌ که می‌خوام ادد کنم تو آیتونز ارورر میده میگه : the app “InfinityBlade.2.v1.2_(www.AppleApps.ir).ipa” could not be added to your itunes library becuase it is not a valid app” چکار باید انجام بدم ؟

admin پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز متاسفانه فایل بازی ناقص دانلود شده !!!! باید دوباره بدون توقف دانلود کنید !

خسرو پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۱ :

ba ejazeye admine aziz….duste aziz man bara in no error ha ye rahi peyda kardam….ruye bazi click rast konid va bad dar balaye safheye baz shode security ro entekhab konid va bad gozineye edit ro zade va bad Add ro bezanid va esme computeretuno unja add konid…fekr mikonam moshkeletun hal khahad shodmory

dametoon garm kheili site bahali darin
mer30alirezamrz

سلام
ایپد۳ دارم
جیلبریک نشده میخام روش برنامه بریزم
برنامه از سایت شما گرفتم ولی همین برنامه توی ایتونز پولی هست
چجوری میشه نصبش کرد؟
باید به اپ اضافش کنم؟
خودش نصب میشه؟

admin پاسخ در تاريخ تیر ۲ام, ۱۳۹۱ :

باید جلبریک کنید بعد میتونید برنامه کرک شده نصب کنید !adel

salam man hameye inkararo kardam
vaghti applicaitiono sync kardam vasataye install hamoonja ghofl mikone
chan bar emtehan kardam
be nazare shoma chikar konam
my iphone 3GS

admin پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۱ :

حجم خالی دارید ؟ با نرم افزار ifunbox امتحان کنیدdani

با سلام ، من تازه یک ایپد خریدم و هنوز خیلی حرفه ای نشدم و اولین بار است که با ios کار می کنم اما خیلی زود دارم یاد می گیرم حتی خودم دستامو جیلبرک کردم ، فقط سر app sinc مشکل داشتم اما حلش کردم حالا به کسایی که نتونستم یاد می دم اول باید وارد سیدیا شوید بعد باید از نوار زیر sources را انتخاب کنید وبعد edit را انتخاب کنید و بعد add را انتخاب کنید بعد پیام میده که url را وارد کنید که باید repo.i-os.ir را تایپ کنید و add source را بزنید و منتظر شوید تا نصب بشه بعد از نصب شدن app sinc مورد نیاز خودتونو انتخاب کنید.saeed

سلام
من آیپد ۳ دارم و وقتی که به کامپیوتر وصل می کنم برنامه itunes تبلتم را نمی شناسد…جیلبریک هم کردم
لطفا منو کمک کنید خیلی ممنونم

با تشکر
سعیدsaman

سلام
ببخشید من وقتی آیپدم را به کامپیوتر وصل می کنم شارژ نمی کنه می نویسه no sharging تو رو خدا کمکم کنید چون من هنوز تبدیل نخریدم و نمی تونم به برق بزنم…

با تشکر از سایت خوب و مفیدتان
سامان

iAmirhosein پاسخ در تاريخ تیر ۶ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز شما نمی توانید iPad را به وسیله ی USB شارژ نمایید
شارژ می شود ولی خیلی کم شارژ می شود و خیلی طول می کشدsina

سلام من به تازگی ایپد خریدم از کجا بفهمم ایپد ۲ یا۳ ؟؟؟

iAmirhosein پاسخ در تاريخ تیر ۶ام, ۱۳۹۱ :

شما نرم افزار Cydia رو باز کنید و به قسمت پایین آن بروید آنجا نوشته استsina

مرسی .یه سوال دیگه چطور کتاب روی ای بوک بریزم؟

iAmirhosein پاسخ در تاريخ تیر ۶ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز آموزش رو سایت قرار داردamir

سلام ببخشید میخواستم بگم گوشیم جلبریک نشده ایا همه ی بازی و برنامه های پکیج نرم افزاریتون رو گوشیم میاد یا نه با تشکر از سایت خوبتون

iAmirhosein پاسخ در تاريخ تیر ۶ام, ۱۳۹۱ :

خیر دوست عزیز
تمامی نرم افزار ها و بازی های پک کرک شده هستند و نیاز به جیلبریک دارندحسين

سلام ببخشید من پکیج نرم افزاریتون رو خریدم و انلاین حساب کردم و کسی خونمون نیست ایا اگه برگشت خورد میتونم برم پست و اونو بیارم یا باید باز بخرم با تشکر از سایت خوبتون

admin پاسخ در تاريخ تیر ۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوسا عزیز باید پیگیری کنید سریع ببینید بسته کجاست ! اگه اومده بود برید پست بگیرید. و یا با شماره ۰۹۱۵۶۰۰۸۴۱۷ تماس بگیرید برای پیگیریحسين

ببخشید من شماره ی پیگیری انترنتی رو زدم ولی میگه مرسول یافت نشد یعنی امکان داره نیومده باشه اخه من ایمیل تایید رو گرفتم حالا برگشت میخوره یا میتونم ۳روز بعد برم از پست بگیرمحسين

ببخشید با این شماره هم تماس گرفتم و میگن باید اون رو بگیرید و الا برگشت میخورهحسین

از کجا بفهمم بستم کجاست من داخل سایت پست میرم شماره ی پیگیری رو میزنم ولی میگه چیزی یافت نشد ایا میتونم وقتی برگشتم خونه برم از پست بگیرم یا برگشت میخوره و دیگه به دستم نمیرسه لطفا راهنمایم کنید

admin پاسخ در تاريخ تیر ۷ام, ۱۳۹۱ :

با شماره ۰۹۱۵۶۰۰۸۴۱۷ تماس بگیرید برای پیگیریشایان

سلام
ممنونم از سایت خیلی خویتون
۱ سوال داشتم من بازی از سایت شما دانلود کردم که فرمتش ipa نبود RARفرمتش بود بعد برنامه ی iphone pc suite هم دانلود و نصب کردم ولی نتو نستم بازی نصب کنم میشه راهنمایی کنید

admin پاسخ در تاريخ تیر ۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز شما باید از حالت فشرده اول خارج کنید فایل ها رو بعد توسط برنامه نصب کنیدشایان

من از حالت فشرده خارج میکنم بعد ۲ بار روش کلیک میکنم ایتیونز هم باز میشه اما برنامه وارد ایتیونز نمیشه لطفا راهنمایی کنید خیلی احتیاج دارم بهش

admin پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۱ :

فایل دانلود شده مشکل داره ناقص دانلود شدهabolfazl

سلام می خواسم بدونم استفاده از ایفان باکس در ایپد ۳ مشکلی پیش میاره?راستی سایتتون خوب نیست،فوق العادس.مرسی!

admin پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست عزیز. نه هیچ مشکلی به وجود نمیاد ! خیلی لطف دارین مرسیشایان

ببخشید من مرتب سوال میکنم اخه من دفع اول که با ایفون کار میکنم نیاز به کمک شما دارم من چند تا
بازی از سایت شما دانلود کردم مثلا اخریش Hambo-v1.0-(www.AppleApps.ir) بود به طور کامل هم دانلود میشه ولی اصلا بصورت فایل فشرده دانلود نمیشه بعد من ۲ بار کلیک میکنم روش ایتیونز باز میشه ولی اون بازی وارد ایتیونز نمیشه به نظرتون چی کار کنم مشکلم رفع شه؟ گوشیم هم جلبریک شده هم اپ سینک روش نصب شده ورزن هم ۵٫۱٫۱ هست هر کی میتونه لطفا راهنمایی کنه

admin پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام. ببینید بازی حتما فشرده نیست ! وقتی وارد آیتونز میشه باید فسمت apps برید و تیک برنامه رو بزنید تا سینک بشهشایان

از طریق ایفان باکس هم امتحان کردم ارور میده خیلی نیاز به کمک دارم

admin پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۱ :

با iphone pc suite تست کنیدMahsa

سلام

من ایفون ۴ دارم و برنامه ها رو از اینستالوس دانلود میکنم
ولی یه مشکلی که هست برنامه های با حجم بالا رو نمیتونم دانلود کنم
لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه به وسیله ی کامپیوتر
و برنامه ی آیتونز برنامه و بازی دانلود کنم و روی گوشیم بریزم

admin پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام. خیلی راحت میتونید از اپل اپس با لینک مستقیم دنلود کنید ! داخل هر صفحه روی دانلود با لینک مستقیم کلیک کنید. بعد از دانلود فایل فشرده رو با نرم افزار Winrar اکسترکت کنید سپس توسط آیتونز و یا iFunbox به راحتی نصب کنیدسجاد

سلام خسته نباشید .
من روی ایپاد با ایتونز امدم برنامه نصب کنم ولی برنامه که نشد هیچ الان کل برنامه و بازی هایی که روش نصب بود وقت اجرا کردن می پره بیرون من الان باید چه کار انجام بدم تا بازی و برنامه های قبلیم برگرده. با سپاس فراوان

ifarokh پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۱ :

بازی ها و برنامه های قبلی برنمیگردن
هرچی تو ایتونزتون باشه میتونید بریزید رو دیوایستون

سجاد پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۱ :

من نمیدونم این چرا این جوری شده الان میگه باید اپدیت بشه و همه چیز هم پاک میشه الان باید چیکار کنم؟هیچ کاری نمیتونم بکنم؟سجاد

من کلا گیج شدم . ایپاد ۸G هستش .الان کل صفحه اش میگه به ایتونز متصل کن هیچ کاره دیگری هم نمیشه کرد اگه بهم کمک کنین ممنون میشم.

admin پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۱ :

احتمالا شما ریستور کردید دستگاه رو ! باید اکتیو کنید! یک بار دیگه ریستورکنید

سجاد پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۱ :

ممنونم از راهنماییتون. سیستم ایپادم ۴٫۳٫۳ هستش الان میخواهم هرچی بازی بریزم نصب نمشه باید چیکار کنم اگر کامل توضیح بدبد ممنون میشم الان همه ی بازی هایی که داشتم پاک شدهان.با تشکر

admin پاسخ در تاريخ تیر ۱۰ام, ۱۳۹۱ :

باید جلبریک کنید ! تا برنامه کرک شده بریزیدali

سلام
هنگام نصب در آیپد اتوماتیک تیک بعضی از برنامه برداشته میشه و در تبلت نصب نمیش علت چیه

admin پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۱ :

چون یک سری از برنامه ایی که در آیتونز شما وجود داره ساپورت شده آیپد نیستندشایان

سلام
admin عزیز اگه به من میگفتی که فایل هارو اکسترکت کنم مشکلم حل می شد یعنی همان جوابی که به پیام بعد از پیام من دادی ولی میدونم مشکل از سوال کردن من بود مفهوم نرسوندم ولی میخواستم ازتون تشکر کنم واقعا ممنونم با کمک شما تونستم همه چیز اپل از جلبریک تا برنامه ریختن یاد بگیرم نمدونم چه جوری ازتون تشکر کنم فقط ۱ سوال بعضی از برنامه هارو که نصب میکنم وقتی میخوام برم توش سریع از برنامه میپره بیرون چی کار باید بکنم؟؟

iAmirhosein پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۱ :

خواهش می کنم دوست عزیز.پاسخ دادن به ما وظیفه ی ماست
برنامه هایی که اینطوری می شوند را با iPhone pc suite نصب کنید
موفق باشیدحسین

سلام ببخشید ایفون پی سی سویت به چه دردی میخوره؟

ifarokh پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۱ :

درود
برای نصب برنامه و تم و بازی و … هست
ولی پیشنهاد میشه باهاش کار نکنید
چون چینی هست . برای دیوایس ضرر داردحسین

خیلی ممنون ای فرخ دمت گرمhamid

بعد از نصب سیدیا چه برنامه هایی باید نصب بشن iphone4s 5.0.1

iAmirhosein پاسخ در تاريخ تیر ۱۰ام, ۱۳۹۱ :

Appsync 5.0+amir

سلام ببخشید من iphone4s ios5.0.1 دارم میخواستم جیلبریک کنم لطفا لینک اموزشش رو بهم بگیدamir

ببخشید من واسه ۵٫۰٫۱ می خواستمali

چرا در سایدیا سیری برای ای او اس۴٫۱ وجود نداره لطفا راهنمایی کنید

admin پاسخ در تاريخ تیر ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

چون SIRI فقط برای ۵ به بالا منتشر شدمائده

سلام
میتونم بپرسم چطوری میشه گیفت کارت واسه apple id خرید؟
به کد ۱۶ رقمیش نیاز دارم اما نمیدونم چطور یاید بخرم
ممنون میشم اگه قدم به قدم به من آموزش بدین

admin پاسخ در تاريخ تیر ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. نیاز داشتین با شماره ۰۹۱۵۶۰۰۸۴۱۷ تماس بگیریدj66

سلام و خسته نباشید بابت سایت خوبتون
من ۲ تا سوال داشتم
۱- از کجا بفهمم در ایتونز برنامه هایی که قبلا رو گوشیم ریختن از چه برنامه ای برای نصب ان استفاده کردن
(برای پاک نشدن برنامه هام)
۲-من می خواستم برنامه هایی که روی گوشیم است رو برزیم رو گوشی یک نفر دیگه یا بر عکس اگر امکان داره میشه لینک اموزشش رو برام قرار بدین
ممنون

vampire74 پاسخ در تاريخ تیر ۱۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام. ممنون
معمولا آیتیونز اپلیکیشن هایی که توسط اون نصب نشده باشند رو حجم اشغال شده اون اپلیکیشن در قسمت other نمایش داده میشه
با استفاده از نرم افزار هایی در کامپیوتر میشه فایل ipa از برنامه های نصب شده گرفت که تقریبا در تمامی موارد فایل خراب هستش و میشه گفت راهی نداره!Yazdan

سلام خدمت همه
من ipad 2 را جیلبرینگ کردم فایل cydia هم رو ipad دارم اما وقتی‌ برنامه‌ رو از سایت شما دانلود می‌کنم و روی آن دوبار کلیک می‌کنم تا به apps برود آنجا برنامه را انتخاب میکنم و apply رو میزنم به من ارور
the app “**********” was not installed on the ipad “*****” `s ipad because the app could not be foundمیده
یا رو ipad می‌‌نویس failed to install
لطفا کمک کنید ممنون

ifarokh پاسخ در تاريخ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۱ :

APP هایی که وارد ایتونز کردیو همرو بریز تو یه فولدر بعد دوباره
بریزشون تو ایتونز و REPLACE رو بزن
بعد بزن SYNC بشهYazdan

سلام من اینکارارو هم کردم باز همون ارور میدهHamid

با سلام
من گوشی ۳G دارم که جلبریک شده و App sync هم نصب کردم تا دو هفته بازی هم نصب شد ولی الان یه مدته که هیچ برنامه ایی نصب نمیشه لطفا” راهنمایی کنید. با تشکر

vampire74 پاسخ در تاريخ تیر ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

چه اروری دریافت می کنید؟

Hamid پاسخ در تاريخ تیر ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

هیچ اروری نمیده فقط برنامه یا بازی رو sync میکنه و بک آپ میگیره ولی نصب نمیکنه !!!

admin پاسخ در تاريخ تیر ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

حتما تیک نصب بازی هارو نزدید !sina

salam man dasgamo jibirik kardam vale baze haro nimireze hera eror mide could not be found

admin پاسخ در تاريخ تیر ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام باید فایل بازی در سیستم شما موجود باشه همچنین برنامه Appsync از سیدیا نصب شده باشدHamid

با سلام ادمین عزیز
بازی هارو تیک میکنم ولی تا میره sync میکنه تیک بازی رو خودش بر میداره و بازی نصب نمیشه !!!!!!ali

سلام
من با ifunbox برنامه می ریزم ام اجرا نمی شن .کمک!!ارسلان

سلام من تا یه برنامه دانلود می کنم و بعد که برنامه وارد ایتونز میشه و بعد که سینک می کنم برنامه روی ایفونم نصب میشه اما اخزش میزنه field to install اقا یه رانمایی بکن ببینم باید چی کار کنم گیج شدم.دستت درد نکنه

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

آیفون باید جیلبریک شده باشه و توییک appsync نصب باشه .

علی پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

از گجا می تونم توییک appsync را دانلود کنم ؟

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

توییک appsync for ios5.0 با یک علامت + بعد از ۵٫۰ را باید از سورس زیر دانلود کنید :
http://ihacksrepo.comعلی

سلام من وقتی که یه بازی یا یه نرم افزار میریزم روی ایتونز مشکل نداره اما وقتی که می خواد سینک کنه نرم افزار یا بازی را کامل نصب میکنه ولی اخرش میزنه faild to install باید چی کار کنم. لصفا راهنمایی کنید.

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

باید دستگاه شما جیلبریک شده باشد و توییک appsync بر روی آن نصب باشد .amir

بد بخت شدم.من این کار رو کردم ولی همه ی برنامه هام پاک شد.تورو خدا راهنمایی کنید

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز خونسردیتون رو حفظ کنید و بگید که آیا قبلا با کامپیوتر دیگه ای اپ ریخته بودید روی آیدیوایستون ؟

amir پاسخ در تاريخ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

داده بودم بیرون برام اپ بریزنamir

آره من داده بودم بیرون برام برنامه بریزن

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

خب این واضحه
شما باید با یک کامپیوتر اپ روی آیدیوایستون بریزید و آلان هم میتونید اپ هایی که روی کامپیوترتان دارید را روی آیدیوایستان نصب کنید .

amir پاسخ در تاريخ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

یعنی دوباره باید بدم برنامه بریزن؟خودم ندارم!

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

میتونی از سایت دانلود کنی .
به نظرم اینجور بهتره چون میتونی به محض ریلیز شدن یک اپ جدید میتونی اون رو توی گوشیتون داشته باشید .
ولی بیرون اینطور نیست .
خب اگه بیرون بدی راحت تر هستید میتونید بیرون بدید .amir

جان مادرت؟یعنی هیچ راهی نداره؟باید دوباره بدم بیرون؟

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

متاسفانه نه بلکه اپ دانلود کنی .شارم

من اومدم برنامه بریزم ….زدم همه چیم رفت توروخدا یکی کمکمک کنه همه برنامه هام پاک شد

iAmirhosein پاسخ در تاريخ تیر ۱۸ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز شما می بایست برای جلوگیری از پاک سدن از نرم افزار i-Fun Box استفاده کنید
متاسفانه نمی توانید نرم افزار های قبلی خود را بازیابی کنیدk1jj

سلام
یه سوال داشتم
مه هر برنامه ای رو با ifunbox روی گوشی میریزم پیغام میده failed چیکار میتونم بکنم؟

admin پاسخ در تاريخ تیر ۱۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام. از سیدیا برنامه appsync و برنامه afc2add رو نصب کنید

k1jj پاسخ در تاريخ تیر ۱۹ام, ۱۳۹۱ :

از سیدیای تو خود گوشی باید نصب کنم؟

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۱۹ام, ۱۳۹۱ :

بله , دقیقا

k1jj پاسخ در تاريخ تیر ۱۹ام, ۱۳۹۱ :

ولی هر چقدر میگردم همچین چیزیرو پیدا نمیکنم

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۱ :

شما باید توییک appsync رو از سورس زیر دانلود کنید
ihacksrepo.comNima

Salam.bebakhshid man vaghty mikham to iTunes login konam eror mide va minevise this apple I’d has not yet been used in iTunes store.chi kar bayad anjam bedam

admin پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

اپل ای دی شما verify نشدهعلی

سلام اقا من این پکیج بازی های ایفون شمارو خریدم بعضی بازی های سبک رو میریزه اما بازی هایی مثه max payn و infinity blade رو اصلا نمیریزه خاهشا کمکم کنید یعنی اشکال از برنامه هاس؟یا چیره دیگه خاهش میکنم سریع جواب بدید

vampire74 پاسخ در تاريخ تیر ۱۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام
برنامه ها هیچ مشکلی ندارن
ارور خاصی دریافت می کنید؟ از چه برنامه ای برای نصب استفاده می کنید؟walid

سلام خسته نباشد وببخشید چگونه میشه اپلکیشن ها رو از ایفون جیلبریک نشده کپی گرفت؟
لزفا راهنمایی کنید

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۲۳ام, ۱۳۹۱ :

اگر با گوشی از اپ استور دانلود کرده اید به راحتی می توانید حتی بدون بک آپ هم آن ها را باز گردانید و برای بک آپ هم وقتی دستگاه خود را به کامپیوتر متصل کردید توی آیتونز بر روی اسم گوشیتون کلیک راست کرده و بر روی backup کلیک کنید .عباس داودی

یعنی اگه برنامه هارو داخل دستگاه نصب شد باید کابل USB رو بکشیم یانه راستی یعنی هم در گوشی برنامه رو کجا پیدا کنیم؟

iMohammad97 پاسخ در تاريخ تیر ۲۶ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز پس از نصب اپ ها و تمام شدن عملیات synv می تونید کابل را از iDevice جدا کنید و اپ ها هم اگر نصب بشوند توی هوم اسکرین اضافه خواهند شد .arya

سلام
چگونه بازی هایی راه به صورت فایل فشرده هستند را بر روی ایتونز بریزیم
با تشکر

admin پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

باید با نرم افزار winrar از حالت فشرده خارج کنید سپس بریزیدj66

سلام در وهله اول بابت راهنماییهای ارزشمندتون تشکر میکنم
من دادم بیرون برام برنامه ریختن و سوال که کردم گفتند با ایتونز برام ریختند حالا میخواستم خودم برنامه جدید با ایتونز بریزم می خواستم ببینم برنامه های قبلی پاک نمیشه

PouriaZ پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

اگه با آیتونز ریخته باشند مشکلی پیش نمی آید و پاک نمیشود …امین

سلام ببخشید وقتی دیوایسمو وصل میکنم به کامپیوتر تو آیتونز که میرم چیزی به نام دیوایس نمیشناسه

admin پاسخ در تاريخ تیر ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

آیتونز خودتوت رو آپدیت کنید به آخرین ورژن ! و با یک پورت usb دیگه تست کنیدح.ا

من گوشیم ایفون۴ چینی از کجا بفهمم سیدیا کجاست یا ایتونز کجاست.و چطوری تم روش نصب کنم کمکم کنید لطفا

admin پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز متاسفانه اصلا گوشی شما سیستم عامل iOS نداره ! فقط ظاهر آیفون است ! موفق باشیدباران

salam man be tazeghi Goshie Iphone 4s kharidam va Ye soal Dashtam
aghe ghoshi Factory Unlock Bashe Mishe Tamame Game haye Pack i ke Shoma Ghozashtid Ro Ejra Kard Ya Ghoshi Hatman bayad Jilbering Beshe ?
mer30

MftFM پاسخ در تاريخ تیر ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

با سلام – تنها چیزی که شما نیاز دارید برای نصب و اجرای پک مورد نظر شما یک دیوایس جیلبریک شده هست.اسماعیل

با سلام وادب خدمت شما
من ایپد ۱ دارم و نمیخوام جیلبریک کنم و یه سوال داشتم
چرا آیتیونز اپلیکیشن هایی که از خود سایت دانلود میکنه رو نصب میکنه اما اگه همون اپ
هارو از سایت دیگه ای دانلود کرده باشی و تو آیتیونز وارد کرده باشی رو نصب نمیکنه و مینویسه failed to istall آیا راهی واسه نصب اونا نیست؟
ضمنا باتری آیپد من در صورت استفاده مداوم ۶ تا ۷ ساعت شارژ نگه میداره آیا این طبیعیه؟
ببخشین در صورت امکان میشه جوابارو به ایمیل بفرستین واقعا سپاسگزارمپوریا

سلام ادمین عزیز…خسته نباشـــــــی…
آقا من دستگاه Ipad 3 (4G+WiFi) هستش ، من Jailbreak نکردمش ، محدودیتهایی که واسم هست چیه !؟ و اینکه من اگر بخوام نرم افزار آفیس یا همان Quickoffice رو نصب کنم بدون JailBreak امکان پذیره !؟ چون خطا میده بعد نصب….یا همینجا یا به ایمیلم جواب بدی ممنون میشم

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۱ :

عموما در ایران بیشترین استفاده از جیلبرک نصب برنامه های کرک شده است که با نصب یک برنامه از سیدیا امکان پذیر است. علاوه بر این شما می توانید از برنامه های دیگر سیدیا استفاده کنید که میشه به عنوان مثال به نصب بلوتوث, تم, هک بازی ها و … اشاره کرد. اگه شما برنامه رو خریداری کرده باشید بله! به احتمال زیاد شما کرک شده رو می خواهید نصب کنید که امکان پذیر نیست.mohammad

سلام من میخوام یه اپلیکیشن روی آیپدم نصب کنم ولی وقتی سینک رو میزنم مینویسد application failed to installed باید چه کار کنم؟

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام عزیز کامنت هارو مطالعه کنید ۱۰۰ نفر همین سوال رو پرسیدن !! باید appsync از سیدیا نصب کنیدj66

سلام
من چند روز پیش سوال کردم که دادم بیرون برام برنامه ریختن با ایتونز و از شما پرسیدم که با ایتونز میخام برنامه جدید بریزم برنامه پاک نمیشه شما هم گفتید نمیشه ولی امروز که خواستم برنامه بریزم با ایتونز برنامه هایی که بیرون برام ریخته بودند پاک شدند واصلا هنگام سینک کردن هم ازم نپرسید که برنامهای قبلیت پاک میشه و وقتی ایتونز باز میکردم اپیکیشن های توی ایتونز با دیوایس یکی بود یعنی قسمت سبز رنگ با حجم اشغال شده توی دیوایسم (برنامه هایی که بیرون برام ریخته بودند) یکی بود
لطفا اگه راهی وجود داره برای برگرداندن برنامه هام بهم بگین ممنوناسماعیل

سلام
آیا بهترین حالت شارژ باتری در حالت خاموشی است یا خیر؟ و شارژ آیپد۱ من در صورت استفاده مداوم ۶ ساعته تمام میشه این طبیعیه؟

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام بله طبیعی استj66

سلام
جواب سوال منو ندادین من هنوز منتظر راهنمایی شما هستماسماعیل

با سلام
من آیپد۱ دارم و جیلبریک نیست هیچ جوری نمیتونم از آیتیونز داخلش ویدیو بریزم فرمت ها هم mp4 هستن اما بازم نمیشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
با سپاسmohammad

سلام با عرض پوزش میخواستم بپرسم که appsync رو چه جوری باید از سیدیا نصب کنم ؟ با تشکر

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۶ام, ۱۳۹۱ :

سورس insanelyi رو اضافه کنید و در قسمت سرچ سیدیا اسم این برنامه رو سرچ کنید و متناسب با فریمورتون اون رو نصب کنید.احسان

سلام
من یه ایپاد ۴ دارم.۵٫۰٫۱ هستش.
وقتی تو سیدیا میرم که یه سورس اد کنم از سیدیا میپره بیرون.
ممنون میشم راهنمایی کنین مشکلش چیه.

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام. باید دوباره ریستور و جلبریک کنیدsepehr

اگر از این روش برای نصب کردن برنامه روی آیپاد جیلبریک نشدم اقدام کنم چی میشه؟

MftFM پاسخ در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۱ :

دو حالت وجدو داره البته اگه برنامه شما کرک شده باشه و خریداری شده نباشه
۱-نصب میشه ولی اجرا نمیشه
۲-نصب نمیشه و در اخر ارور میدهraha amjad

salam to itunes capacity ke paein miyad zarde baraye chiye?سارا

سلام چطوری میتونم برنامه هایی که روی آیفونم نصب هست ولی تو آیتونز ندارم رو روی هارد کامپیوترم کپی کنم

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام. اگه برنامه کرک شده باشه فقط امکان این کار هست ! میتونید آموزش لینک زیر رو ملاحظه کنید .احسان

سلام. اگه برنامه کرک شده باشه فقط امکان این کار هست ! میتونید آموزش لینک زیر رو ملاحظه کنید .
.
.
.
.
.
لینک کو؟سورنا

با سلام
میخواستم از شما بپرسم اگه آیتیونز در یک کامپیوتر دیگه نصب کنیم و اون رو هم با همون اپل آی دی authorized کنیم آیا موقع سینک کردن یا بک آپ گرفتن اپلیکیشن های نصب شده قبلی ر وی آیپد پاک میشه یاخیر؟ با تشکر

amirgoody پاسخ در تاريخ مرداد ۹ام, ۱۳۹۱ :

شما میتونید از کنار صفحه یک backup بگیرید تا هیچ چیز از app های شما پاک نشه این هم عکسش کلیک راست کنید و گزینه بک اپ رو بزنید.
http://www.appleapps.ir/wp-content/uploads/2012/07/icon23.pngسورنا

با سلام
من آیپد۱ دارم و جیلبریک نیست هیچ جوری نمیتونم از آیتیونز داخلش ویدیو بریزم فرمت ها هم mp4 هستن اما بازم نمیشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

iMohammad97 پاسخ در تاريخ مرداد ۹ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز شما باید دقت کنید که ipad1 ویدیو های mp4 و ۷۲۰ اجرا میکنه و نمیتونه ۱۰۸۰ اجرا کنه و اینکه اگر باز هم نتونستید از نرم افزار های convert مانند aiseesoft استفاده کنید که مستقیم برای آیپد تبدیل می کنند .
اگر باز هم نشد می تونید از avplayer استفاد ه کنید که همه فرمتی و همه کیفیتی اجرا میکنهMehdi

سلام ممنون از سایت خوبتون
من از سایت شما اپ دانلود کردم و طبق اموزش شما برای نصب پیش رفتم اما بعد از نصب همه برنامه هایی که از قبل داشتم پاک شد
میشه علتشو بگید و چکار کنم که دغعه بعد این جوری نشه ؟
با تشکر….امير علي z

سلام
من یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
ما ۲ تا آی پد داریم و ۱ کامپیوتر . هر کدام. اپل ایدی خودشونو دارن. یکی جیلبریک و اون یکی نیست.
حال اگر من بخوام ۲ تا ای پد رو به یک کامپوتر ( ۱ آیتیونز) وصل کنم شدنی هست یا نه؟
اگه بخوام به آی تیونز (کامپیوتر) وصل شم باید کدام یک از آیدی ها را authorize کرده باشم.

خیلی ممنون

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام
بله میشه
اپل آی دی کاری به آیتیونز نداره

i-Homy پاسخ در تاريخ مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

فقط میتونید با یک apple id اتورایز شید در یک زمانهانیه

سلام
بعد از اتصال آیپد به کامپیوترم گزینه ی device تو آیتونزم نمیاد اصلا چیکار کنم

i-Homy پاسخ در تاريخ مرداد ۱۵ام, ۱۳۹۱ :

اولا مطمعن باشید ایتونزنتون جدیدترین نسخه باشه http://www.apple.com/itunes بعدشم اگه دوباره نشد ایتونز رو دوباری dl کنیداحمدرضا

من یه آیپد نسل سوم رو جیل بریک کردم ولی مبخوام از توی هارد برنامه روش بریزم ،،می نویسه: failed to install
خواهشا جوابمو بدید

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام. باید از سیدیا برنامه appsync 5.x رو نصب کنید

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

appsync رو متناسب با فریمورتون نصب کنیدNima

سلام من ios 5.1.1 ریختم روی ایپدم و جیلبرک شده هم هست.وقتی من می خوام برنامه هام رو اپدیت کنم تا وسط میره و گیر می کنه.برای همه همینطوره یا مشکل از ایپد منه؟من ایپد ۲ دارم
باتشکر

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام باید APPSYNC نصب کنیدعلیرضا حسنپور

سلام
در آیتونز بعد از زدن apply یا sync (در نصب کردن app ) پیغام :
the app ‘angry birds’ was not installed on the iphone”iphone” because an unknown error occurred (0*e8000004).
میشه راهنماییم کنید اشکال از کجاست؟؟
مرسی

i-Homy پاسخ در تاريخ مرداد ۱۸ام, ۱۳۹۱ :

بازی Angry birds شما مشکل پیدا کرده و یا در یک فایل زیپ بوده و شما یا باید دوباره انرا دانلود کنید و یا به خوبی اکسترکت کنیدعلیرضا حسنپور

برنامه رو از ifunbox بصورت ipa در آوردمnazanin

salam man ye iphon4s ba ye ipod ba ye ipad daram baaad mikham bazi hayi k to masalan iphonam daram to ipadamam berizam mikham bedonam bayad chikar konam ta betonam aval bazi haye iphon ri roye itunes berizam baad az tarigh itunes roye ipad ya ipod berizam age mishe ye rahnamayiyi dar in bare bokonid mamnoon misham

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام
با ifunbox یک آپ بگیرید. البته فقط اون هایی که کرک شدن می تونید ازشون استفاده کنیدnazanin

man baad az inke ipadamo zvasl kardam be laptab baad az tarighe itunes ahang rikhtam dg bazi az baziham baz nashod yani bishtareshon mishe begid chera intori shod

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام. بازی ها اورجینال بوده احتمالا شما با یک دستگاه دیگه سینک کردید به همین دلیل بازی ها باز نمیشه ! باید دوباره با سیستمی که بازی ها رو نصب کردید Autorize کنیدmahan

salam man ipad3 ro az spania kharidam har kar mikonam bazi haye shoma roosh nasb nemishe vali bazi haye khode itunes nasb mishe

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

شما باید جیلبرک کنید و بعد از اون appsync رو متناسب با فریمورتون نصب کنیدعلیرضاآآآآآآآآآآآآآآآآ

سلام و با تشکر از شما و سایت خوبتون من یه ۴S گرفتم ودادم بیرون برام نرم افزار ریخت گوشیمو جیل بریک کرده الآن من میخوام رو گوشیم از سیستم خودم برنامه بریزم با آیتونز . آیا نرم افزار هام پاک نمیشه؟ باید چیکار کنم کنم که پاک نشه من خودم جیل بریک نکردم همون یارو برام کرده بود. در ضمن ورژن گوشیم ۵٫۱٫۱ هستش باتشکر از شما وسایت عالیتون.

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

سلام
بله پاک میشه و برای اینکه پاک نشه باید از نرم افزاری غیر از آیتیونز استفاده کنید

علیرضاآآآآآآآآآآآآآآآآ پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز از ifunbox استفاده کنم یا از pc suite

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۱ :

فرقی نداره جفتش رو میتونید تست کنیدiman

ببخشید سایت تونو چه جوری ساختیتماه

راهی نیست برنامه هایی رو که پاک شده دوباره برگردونیم ؟

آیپدم جیل بریک نیست

لطفا لطفا خیلی واجبه چون کلی بابت برنامه های قبلی پول داده بودم

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام. نه متاسفانه !pouyan

harche nasb mikonam fail mide chera ?
ba itunes mirizam
ba redsnow jil kardam

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

appsync رو متناسب با فریمورتون نصب کنید.sahar

سلام من چند روزه ۳G خریدم
هیچ برنامه ای روش نصب نیست و نخواستم بدم کسی چون خودم هم اینترنت دارم و هم میخوام خودم از اول سیستممو مدیریت کنم میشه یک نفر کمکم کنه؟؟؟

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام
شما به قسمت آموزش های سایت مراجعه کنید و اگه سوال خاصی داشتید در قسمت نظات بپرسیدsahar

ادمین چرا جواب منو نمیدی؟

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز چه سوالی پرسیدید؟
یک کامنت دادی که اونم جواب داده شد!مهدی

من ipad 3 دارم و تبلتم رو را بیرون جیلبریک کردم و برنامه هایی را دارم ولی می خواهم برنامه های جدید را بریزم الان برنامه سیدیا را ندارم و نمی توانم برنامه بریزم چون می نویسد failed to installal -not found می خواستم بدانم برنامه سیدیا را از کجا میشه دریافت کرد اگر میشه جوابم را بدهید
با تشکر از سایت خوبتان

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

سیدید در اسپریگ بورد شما قابل مشاهده هستش.
برای نصب برنامه هم appsunc رو متناسب با فریمورتون نصب کنیدj66

سلام و خسته نباشید
من وقتی میخام وارد اپ استور بشم همچین اروری میده شما نمیتوانید به ایتونز استور کانکنت بشین
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

i-Homy پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

فیلتره وی پی ان میخوادPunisher

با درود و خسته نباشید

یه سوال دارم . آیا برنامه ای برای IOS وجود دارد که بتوان از برنامه های نصب شده بک آپ گرفت . یعنی فایل اصلی برنامه رو با فرمت ipa ذخیره کرد (مثلا در آندروید با برنامه app saver میشه این کار را کرد)

iAmirhosein پاسخ در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

آموزش در سایت هست!iman

تو خدا بگین از کجا سایت تونو ساختید

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

این چه سوالی هست ! خودمون ساختیم.مقداد

Salam. Man Ipad new daram, vaghti az site shoma bazi ya barname download mikonam, ba itunes be rahati nasbesh mikonam. Amma yek Apple ID sakhtam va ba un az appstore barname download kardam. Allan tikhaye un barnamehaye jadid ra mizanam va bad ru apple click mikonam ke nasb beshe, amma nasb nemishan

i-Homy پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

میتونید از برنامه iFunbox برای نصب برنامه استفاده کنیدمهمان

سلام ببخشید نظرات دوستان رو دیدم گیج شدم!!برای نصب برنامه تو آیپد باید آیتونز رو بگیریم خب اونiFunbox چیه؟چیکار میکنه؟نقش برنامه cydia چی هست؟ممنونم

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

آیتیونز برنامه اصلی هستش و ifunbox یک برنامه که برخی از کار های آیتیونز رو انجام میده ولی دلیل استفاده اصلی از اون دسترسی به فایل های سیستمی هستشمقداد

Man i-fun-box ra nasb kardam, amma file-hayi ke ba barnameye i-tunes az appstore download kardam va ru ipad nasb nemishe ra dar i-fun-box peyda nemikonam
Va yek soale digeh, chera bazi barnameha vaghti ru i-pad nasb mishe dar menue ipad nemiyad bayad search koni ta biyaratesh,

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

باید آدرس فایل ها رو به این برنامه بدید
تعداد برنامه هاتون زیاد و از ۱۱ صفحه بیشتر شدهاگه جیلبرک هستید می تونید با نصب توییک این محدودیت رو از بین ببریدمقداد

Alan dar gesmate INSTALLOUS AAPP INSTALL barnameha ra Copy from PC kardam andakhtam be ifunbox. Bad ruye icon barnameha do bar klik mikonam, mire be barnameye itunes DOBARE UNJA NASB NEMISHE!

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

نباید ۲ بار کلیک کنید
آموزش کار با ifunbox در سایت موجود هستشمقداد

Vaghti dar ITunes mikham nasb konam tikesh ra mizanam, miyad ru menu bad Apply ra mizanam, mikhad nasb kone amma bad minevise _-_Waiting for changes to be applied_-_ do bare az menu hazf mishe

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

کرک برنامه مشکل دارهمقداد

Akhe chetor moshkal dare, barname ke ye dune nist, 10-15 hast. Az site shoma har chi download kardam nasb shod, amma az AppStore mostagim download mikonam tamame barnameha intori mishe

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

شما کامپیوتر رو authorize باید بکنیدمقداد

Agha Man ba ifunbox rikhtam barnameha ra, alan dar ipad ham hast, amma vaghti mikham ejra konam az barname mippare. Hich errori ham nemide. Dar zemn in barnameha ba itunes aslan nasb nemishod, be khatere hamin ba ifunbox nasb kardam

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

احتمالا برنامه ای که نصب می کنید مشکل دارهمقداد

Vampire dastet dard nakone moshkelam hall shod. Ba hamun ITunes nasb kardam. Moshkel hamin bud ke Computer ra authorize nakarde boodam. ITunes ra baz kardam Store ra zadam, bad Apple ID va pssword neveshtam, bad dobare hamoon barnamehara rikhtam be Itunes nasb shod. Tozih dadam ke, ageh baghiye ham in moshkel ra daran hall she

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

خواهش می کنم دوست عزیزمقداد

Bebakhshid, no page limits DEB file ra daghighan kojae IFunBox bayad berizim

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

cydia app install
در قسمت سمت چپ برنامه هستشمقداد

Unja hastesh alan, amma baz ham faghat 11 safhe vujud dare. Kare khasti bayad anjam bedim

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

دستگاه رو یک بار ریبوت کنیدمقداد

Man dokmeye power va HOME ra 7-8 saniye negah dashtam, reboot shod, amma bazham tedade sahifeha 11 bud. Yek rahnamayie kamel mitunid bedid? Masalan yak barnameye khob hamrah ba tozih, kheyliha in moshkel ra darand

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ :

over board رو از سیدیا نصب کنید
علاوه بر نا محدود شدن صفحات، یک آیکون هم به اسپرینگ بورد اضافه میشه که به راحتی می توانید به هر صفحه ای که می خواهید بریدفرناز

سلام میشه نحوه ی jailbreak کردن ipod بگین مرسی

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام. به بخش آموزش ها مراجعه کنید تا ورژن ۵٫۱٫۱ موجوده .

iSalar پاسخ در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

نحوه جیلبریک برای تمامی آیدیوایس ها در سایت موجوده.
Kami

man vaghti ke sync ro mizanam mige bayad barname ha va bazi hamo az yek kenar pak kone hala bayad chi kar konam

vampire74 پاسخ در تاريخ مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۱ :

شما با سیستم دیگه بازی و برنامه ریختید
باید از نرم افزاری غیر از آیتیونز استفاده کنیدعلیرضاآآآآآآآآآآآآآآآآ

سلام خسته نباشید من وقتی می خوام برنامه هامو با آیتونز سینک کنم آیتونزم هنگ می کنه!!!!!!!!!!!! باید دوباره آیتونزمو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه میشه راهنماییم کنید مر۳۰

iSalar پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

دقت کنید جدیدترین ورژن آیتونز رو دارید. شما می تونید از iFunbox استفاده کنید.

i alireza پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

مگه اخرین ورژن ۱۰٫۶ نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من از سایت اپل دان کردم

admin پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۱ :

اگه کرک شده باشه ما میتونیم قرار بدیم !مقداد

Man bazie NBA 2K2012 ra nasb kardam, mitunam bazi konam, amma surate bazikonan ra xet-xeti neshun mideh, yani na ceshm dare, na dahan. I-padam ham Ipad New 64 GB hast.
Yek chize digeh ham, man yek barnameh nasb kardam tedad sahfeha ta 13 afzayesh yaft, amma bazi az safahat barnameha ra paak kardam, bad khamoosh o roshan kardam, amma jaye khalie un barnameha por nahsod, che kar konam ke, refresh beshe? Nemishe mesle Android barnameha ra chinesh kard? Masalan barnamehayi ke akhiran nasb shode akhar basheihelp

ببخشید چجوری می تونم از app های اورجینالم را رایتی کنم؟

vampire74 پاسخ در تاريخ شهریور ۳ام, ۱۳۹۱ :

باید کرک کنیدhamid

سلام. من ipad3 دارم. جکونه میتوان برنامه و بازی را از طریق خود ipad نصب کرد؟
کامبیوتر من ویروسی است ایا با اتصال ایبد به کامبیوتر ایبد نیز ویرؤسی میشود؟
با تشکر

vampire74 پاسخ در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام
از install0s می تونید استفاده کنید
برای سیستم عامل ios تنها یک نوع ویروس شناخته شد که جای نگرانی نیستسعید

سلام من گوشیم آنلاک شده و برنامه appsyns هم نصب کردم با اینکه چند بار ریست کردم بازم هنگام نصب نرم افزار با آیتونز یا pc suite خطا میده :
installation failed(an unknown error massage “installprohibited” , was received from the device
بی زحمت زودتر جوابمو بدید
ممنونمقداد

Soale man bi pasokh mand baradar…
Man bazie NBA 2K2012 ra nasb kardam, mitunam bazi konam, amma surate bazikonan ra xet-xeti neshun mideh, yani na ceshm dare, na dahan. I-padam ham Ipad New 64 GB hast.
Yek chize digeh ham, man yek barnameh nasb kardam tedad sahfeha ta 13 afzayesh yaft, amma bazi az safahat barnameha ra paak kardam, bad khamoosh o roshan kardam, amma jaye khalie un barnameha por nahsod, che kar konam ke, refresh beshe? Nemishe mesle Android barnameha ra chinesh kard? Masalan barnamehayi ke akhiran nasb shode akhar basheReza

با عرض سلام و خسته نباشید
من آیپد ٣دارم و حدودا ١ماه پیش روش برنامه ریختم و حالا چون برنامه های جدید اومده میخوام یه سری برنامه رو روش نصب کنم و نمیخوام برنامه های قبلیم چیزیشون بشه .از ifunbox نمیخوام استفاده کنم چون یه بار بازی infinity blade رو ریختم و تو چند تا مرحله هم کند شد و هم صدای خش خش ناجور میداد یعنی بجای صدای شمشیر صدای برفک تلویزیون میداد
ممنون میشم جوابمو بدینashkan

سلام.
نمی دونم چطور از این سایت عالی و نویسنده های زحمت کشش تشکر کنم!!
من به تازگی ایپد خودم رو جیلبریک کردم.اگر از طریق ایتیونز برنامه هامو سینک کنم سیدیا و اینستالوس پاک نمیشن؟؟؟؟

iSalar پاسخ در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام ،
لطف دارید،
خیر پاک نمیشهعلی

سلام، دستگاه من نیو آیپد هست که همین چند دقیقه قبل با سیدیا جیلبریکش کردم. حالا طبق روش شما دارم برای نصب برنامه عمل می کنم اما هرکار می کنم نصب نمیشه، تمام مراحل روی طی میکنه و تنها جیزی که روی صفحه آیپد نمایش میده اینه:

. . . . . . failed to istall

iSalar پاسخ در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

شما باید در سیدیا از سورس http://hackulo.us توییک Appsync ios 5.0 رو نصب کنید.amir

salam
doostan man ye iphone 4s gereftam
age kasi hast k etelaatesh rajebe hameye msaele apple khoobe lotfan baham tamas begire
ziad nemitoonam biam net bbinam j dadin ya na!
in shomarame 09381746860
mc

admin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. سوالات رو لطفا فقط در انجمن بپرسید .
forum.appleapps.irامیر

با عرض سلام ببخشید من آی او اس ۴،۲،۱ را روی آیپادم نصب کردم اما وقتی به ویندوز ۳۲ بیت وصل میکنم اخطار میدهد ولی وقتی به ویندوز ۶۴ بیت وصل میکنم وصل میشود مشکل چیست

admin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

سلام. سوالات رو لطفا فقط در انجمن گفتکو بپرسید.
forum.appleapps.irمحمد

با سلام من که نصب میکنم
این ارور رو می ده failed to install
چه کار کنم

admin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

سوالات رو لطفا فقط در انجمن قسمت موضوع مربوطه بپرسید !!!!!‌عماد

سلام من برنامه cydia رو باید چطوری پیدا کنم نیستmohammad

من sync رو روش کلیک میکنم ولی وقتی می خام برنامه ها رو بریزم ارور میده

admin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۶ام, ۱۳۹۱ :

سلام. لطفا فقط در انجمن سوالات رو مطرح کنیدsohrab

واقعا ازتون ممنونمdanger

سلام ببخشید من دادم بیرون برنامه ریختن رو گوشی(i phone 4)محدود ۳۰۰ تومن هم پام اب خورد بعد اگه بخوام چه برنامه چه فیلم بریزم روش میگه بقیه پاک میشه باید چه کنم

admin پاسخ در تاريخ شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست من لطفا در انجمن گفتگو سوالات و مشکلات خودتون رو مطرح کنید تا همکاران هرچه سریع تر پاسخگوی شما باشندkarimisohrab11

سلام خسته نباشید
من iphone 4s دارم و تازگی ها توی itunes نوشته که اپدیت سیستم عامل ios5 به ios6 میخواستم بدونم که اگر اپدیت کنم ایا جیل بریکم میپره و اون برنامه ی appsync میره؟
اگه جواب بدید ممنون میشم یه دنیا باتشکرmeysam

salam khaste nabashid!
mamnoon az saite khoobetoon
man vaghti ye seri barnameharo nasb mikonam,moghe ejra,faghat ye lahze safhe siah mishe!!!
kheyli az barnameham in moshkelo dare!
lotfan rahnamayim koninmeysam

rasti ighone 4 s daram,jailbreakesh kardam,ios 5,1,محمدرضا

با سلام
می خواهم ios6 نصب کنم آیا برنامه های روی گوشیم پاک نمی شودلطفا راهنمایی بفرمایید .متشکرم
سایت بسیار خوبی دارید

amirgoody پاسخ در تاريخ مهر ۷ام, ۱۳۹۱ :

دوست عزیز ۱۰۰% پاک میشن!!iman

ipod man jailbeak nist che jori mitonam to ipodam barname berizam bedone inke barname ham pak beshe?

vampire74 پاسخ در تاريخ مهر ۹ام, ۱۳۹۱ :

در انجمن مطرح کنیدمهرداد

سلام
۱سوال داشتم! با اینکه آیپدم رو جیلبرک کردم و آپ سینک هم نصب هست برای نصب اپ هایی که توسط بقیه خریداری شده مشکل دارم منظورم اپ هاییست که با اپل ای دی دیگه ای دانلود شده. میشه راهنمایی کنید چطور این اپ ها رو نصب کنم!؟

admin پاسخ در تاريخ مهر ۱۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. باید با اپل ای دی که دانلود شده Autorize کنیدمحسن

سلام…با تشکر از زحمات و راهنمایی هاتون
ببخشید من موقع نصب اپ ها پیغام failed to install رو میگرفتم، بعد جواب کامنتا رو خوندم و appsync و afc2add رو ریختم، حالا دیگه وقتی وصل میکنم به کامپیوتر و از آیتونز سینک رو میزنم پیغام could not be synced because the sync session failed to start رو بهم میده … appsync رو از چند تا سورس هم امتحان کردم ولی فرقی نمیکنه!! ممنون

vampire74 پاسخ در تاريخ مهر ۱۲ام, ۱۳۹۱ :

در انجمن سوال رو بپرسیدمحسن

آقا مشکل من که پیغام . . . could not be synced رو میداد حل شد … مثکه مشکل از فایلای بک آپ آیتونز بوده… بازم ممنون واسه کل توضیحای این پیج…خیلی به دردم خورد 🙂arsen

با سلام اگه میشه من راهنمایی کنید متشکرم
app های که روی آیپد من بود دیگه اجرا نمی شه طبق توضیحاتی که بالا دادین فکر کنم هنگام sync کردن پاک شدن الان من چی کار کنم همه برنامه های نصب شده پریده دیگه نمی شه برگردوند

admin پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام احتمالا برنامه هارو با سیستم دیگه سینک کرده بودید ! باید خودتون دوباره نصب کنیدN1E

سلام میخواستم بدونم چه مزیتی داره با itunes برنامه بزنیم خوب iphone pc suit & ifunbox & itoole که هست ؟؟

admin پاسخ در تاريخ مهر ۲۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. با آیتونز استاندارد حساب میشه و شاید برای بعضی اپ ها با آیتونز مشکلی پیش نیادsina_mrn

سلام من از یه سایتی به جز iTune نرم افزار دانلود کرذم اما وقتی خواستم نصب کنم نشد و error(0*E8008001)داد. چی کار کنم؟
مرسیمهدی

سلام من به ای او اس ۶آپدیت کردم و از اون موقع به بعد هر موقع که خواستم اپلیکیشن از طریق ایتیونز نصب کنم وقتی applyکردم اپلیکیشن ها تا نصف نصب میشم بعد ارور می ده لطفا راهنمایی کنید

admin پاسخ در تاريخ مهر ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام. در این ورژن هنوز برای ایفون ۴ اس و بالاتر جلبریک نیومده ! مگر از سرویس نصب برنامه های کرک شده روی دیوایس جلبریک نشده استفاده کنید !!‌yaser

سلام دوست عزیز من برنامه iTunesنصب کردم ولی Cydia توش نداره باید چکار کنم ممنون میشم جواب بدیدkamran

با عرض سلام و خسته نباشید .
من برنامه رو به صورت اورجینال خدمات موبایلی برام نصب کرد و دوتا مشکل دارم. ۱اینکه آهنگ هایی که برام بلوتوث میشند توی موزیک پلیر نمیاد در واقع به تعداد آهنگ هام افزوده نمیشند و در مسیر var/mobile/ Document ذخیره میشند و دوم اینکه ویدیو ها و عکس های دریافتی توی قسمت picther/camera rol اظاف میشند و کلیپ هام به قسمت موزیک در منو اظاف نمیشند . میخواستم اگه ممکنه محبت بفرمایید راهنمایی کنید . سپاسگذارم

admin پاسخ در تاريخ مهر ۲۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام احتمالا برنامه اورجینال نیست !! اگه اورجینال باشه شما میتونید از سیدیا خودتون به طور رایگان اپدیت کنید تا برطرف بشه !‌اگه نشد باید اورجینال تهیه کنید تا برطرف بشه !‌

shop.appleapps.irعلي

ببخشید وقتی می خوام وارد itunes store بشم میگه ایتونز نمی تواند وارد شود تزه ایترنت هم کانکت هستمehsan

با عرض سلام خدمت شما عزیزان و زحمت کشان این سایت پر بار
همون طور که خودتون فرمودید اگر هنگام syncکردن اطلاعات در آیتونز هر برنامه ای که قبلا نصب کرده باشیم پاک میشه خوب راهی نیست که هم بشه برنامه های قبلی رو حفظ کرد و هم بشه برنامه های جدید رو ار طریق ای تونز یا هر نرم افزار دیگه ای نصب کرد ؟
یه سوال دیگه من تو سایتتون ثبت نام کردم و userو password رو برام ایمیل کردید اما هر چقدر مزنم پیغام شناسه شما معتبر نیست مده و وقتی برای رفع مشکل اقدام میکنم در یه قسمت میگه ایمیل یا شناسه رو وارد کنید و وقتی اقدام به این کار میکنم با کمال تعجب میگه که چنین کاربری با این مشخصات وجود نداره در حالی که یه بارم برای رفع مشکل passwordام رو عوض کردم و سیستم passwordجدید رو به آدرس ایمیلم ارسال کرد و نوشته بود ثبت نام شما انجام شده و میتونید وارد سایت شوید ولی دو باره وقتی خواستم وارد بشنم پیغام داد شناسه کاربری معتبر نیست شناسه ام اینه ehsan21 ممنون میشم اگر جواب بدید و باز هم ممنون از سایت عالیتون.

admin پاسخ در تاريخ مهر ۳۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام
سوالات در انجمن لطفاامین

salam ba arze khaste nabashid be shoma va dustanetun………………man y aipade modele A1430 daram vaghty b kampioter vasl mikonam mikham y barname rush berizam gozineye paste nemiad che kar bayad bokonam?ba tashakormersede

salam
yaniiiiii aheghetooonam asan ye vwziiiiii
man koli khodamo koshtam ke in barnamaro nasb konam
ta be site shoma movajeh shodam
yani dametoooon ghiiiiiizh
khili khaste nabashinمرتضي

سلام من تأزه ای پد ٣خریدم
اما جیلبریک نکردم می خوام برنامه گوگل تالک و واىبر نصب کنم بأیه چیکار کنم لطفا کمکم کنید
مرسی

admin پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام. میتونید از اپ استور خرید کنید ! یا از سرویس نصب برنامه کرک روی دیوایس جلبریک نشده استفاده کنیدامين

سلام
من نیو آیپد جلبریک شده دارم و بعضی برنامه ها را که اجرا می کنم باز می شود اما سریع بسته می شود اما هنوز در حالت اجراست چه کار می توانم بکنم؟ghader

سلام بچه ها:من نمیتونم با برنامهitoolsبرنامه بریزیم توگوشیم(ایفن۴)میتونین کمکم کنین؟؟؟؟؟po0ya

slm
khaste nabashid
man file ios6 ro dl kardam mishe komakam konin chetori mitunam roo i pod am nasbesh konam?

admin پاسخ در تاريخ آبان ۱۶ام, ۱۳۹۱ :

۲۰۰ تا بنر گذاشتیم سوالات و مشکلات داخل انجمن لطفا !‌هومن

عالی بود مرسیreza

salam.man iphone4 locke jalbreak 5.01 daram.az itunes k barname mirizam mizane tu gushi inistal nemishe.chikar konam?baghie gam migan az itunes nemituni beriziparham_3020

سلام
گوشی من ورژن ۶٫۱ جلبریک هم نمیشه این ورژن لطفا به من کمک کنید که چطوری میتونم از طریق آیتیون برنامه یا گیم بریزم مرسی

admin پاسخ در تاريخ آبان ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

سلام داخل انجمن بفرماییدAmir

سلام من ایپدم جیلبریک هست اما میخوام اپدیتش کنم می تونم بدون جیلبریک اپ بریزم توی ایپدم

admin پاسخ در تاريخ آذر ۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام بدون جلبریک نمیتونید برنامه کرک نصب کنید !ardeshir

سلام من می خواهم عکس اضافه کنم به ایپاد .
تمام عکس هایی رو که می خواهم در my pic کامپیوترم قرار دادم بعد در iT می رم به قسمت photo و بعد my pic رو انتخاب می کنم و تیک sync my pic رو می زنم و بعد all رو هم انتخاب می کنم و بعد apply می زنم و قسمت بالا یه چیزی پر می شه و بعد که پر شد یه چیزی که نوشته sync می خواهد پرشود اما تا ۱ساعت روی ۲ از ۵ می مونه ۲/۵و اتفاقی نمی افته و عکس ها انتقال پیدا نمی کنند .
لطفا بفرمایید مشکل کجاست و باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

ardeshir پاسخ در تاريخ آذر ۳ام, ۱۳۹۱ :

یه نکته ای دقیقا این رو می نویسه
syncing”ardii(step2 of 5
زیرش
Backing up
و یه چیزی می خواهد پر بشه اما همانطور که گفتم روی ۲/۵ باقی می مونه و تکون نمی خورهمسعود

salam man yek ipad3 daram vaghti bazi ro ke mikham nasb konam tikesh ro mizanam va dokmeie applay ro mizanam kate neshandahandeie mizan nasb yekam gelo mire va bad mipare va bazi nasb nemishe mikhastam bebinam moshkel chie ba tashkor az saite khoobetoon

admin پاسخ در تاريخ آذر ۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام. سوالات در انجمن پاسخ داده میشه !‌Darkheaven

سلام
خسته نباشین با این سایت جامع تون
عزیز، من قبلا از این ساین app دانلود می کردم و خیلی راحتم رو device ام نصب میکردم
جیلبرک کردم
Appsync نصب
اما جدیدا با ituns نمی تونم فایلی رو رو device ام نصب کنم
گفتم شاید مشکل از ituns باشه
آخرین ورژن ۱۰.۷ گرفتم
نصب کردم ولی بازم نمی تونم app روش نصب کنم
علت چی می تونه باشه؟؟؟
خواهشا یه راه حل به من بدید
بازهم ممنون….

admin پاسخ در تاريخ آذر ۴ام, ۱۳۹۱ :

عزیز سوالات در انجمن ج داده می شودvahid

سلام . خسته نباشین .

اقا من تمام کارهایی که شما برای ریختن برنامه یا گیم رو با ایتونز اموزش دادین انجام دادم . اخرش هن sync
می کنم و تمام میشه . بعد خاموش روشن هم می کنم اما چیزی نریخته . کمکم کنید .

admin پاسخ در تاريخ آذر ۹ام, ۱۳۹۱ :

سلام. سوالات لطفا فقط در انجمن مطرح کنیدvahid

باسلام و خسته نباشید .
اقا من تمام کارهایی که برای ریختن بازی یا برنامه اموزش داده بودین رو انجام دادم . و اخرش ایفونم رو خاموش روشن کردم . ولی هیچ برنامه ای اضافه نشده بود . لظفا کمک کنید . با تشکرali

چرا من نمی توانم از اینترنت بازی دانلود کنم برای iphon3می نویسد SAFARI CENNOT TO DOWNLOADpooria

agha man gooshim unblock nashode mitoonam az app haye free shoma estefade konam???حميد

ایتونز ١١ منتشر شده ( مثلا )

اون رو لطفا یاد بدید !
دیگه ایتونز ١٠ به چه دردمون میخوره ؟؟؟حامد

سلام ببیخشد من بازی رو برنامه i tunes از طریق کامپیوتر نصبش کردم ولی تو گوشیم بازیش نیمدهHamoon

با سلام.مشکل من گیر کردن ایپادم در هنگام بازی رو FIFA 2013 وsnooker2012
گیر میکنه اگه میشه راهنماییم کنینerfan

سلام آقا من ورژن جدید برنامه رو دانلود کردم حالا دیگه نمیتونم sync apps کنم و نصب کنم.میشه راهنمایی کنید؟alireza

salam barname jelbereg vase iphone 5 ham uamdeh?mory

salam

man tike barname ro mizanam too apps zood nasb mishe vali too ipod nemiad

yani nasb nemishe sare kariemori

ببخشید یعنی الان اگه من ۱ اپ و با ای تیونز بریزم رو ای فونم اپهایی که اپل استوره ریخته پاک میشه؟(تو ای تیونزم ندارمشون)!
Amirhosein

سلام عزیزان من گوشیم جیلبرک شده است من وقتی با آی تیونز برنامه ی سایت خودتونو نصب میکنم اپل آی دی میخواهد و اپل آی دی رو با پسورد میزنم میگه فقط روی ۵ کامپیوتر نصب میشه

iAmirhosein پاسخ در تاريخ دی ۱۷ام, ۱۳۹۱ :

شما برنامه هارو با iTools نصب کنیدshayan

سلام و خسته نباشید

میخواستم بپرسم استفاده از itools برای انتقال اطلاعات و نصب و حذف برنامه ها واسه آیفون ۴s خوبه یا مشکل داره؟لطفا راهنماییم کنید چون کانتکتام با پسوند vcfهستند و نمیدونم چطوری باید انتقالشون بدم تا گوشی همشونو بشناسه.ممنون

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۲۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام. بله مشکلی نداره ! برنامه ی جالبی برای نصب و انتقال اطلاعات حساب میشه و البته خیلی راحت تر از آیتونز !‌سید عبدالله

سلام وقتی فایل ایتونز رو از کامپیوتر باز میکنم یه ارور میده ک نوشته البته فایل exeک از سایت گرفتم که ۵ مگ بیشتر نیست
failed to load i tunes library are you sure you have installed i tunes (v10+) on your computer

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۲۱ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دوست عزیز فرمت اپلیکیشن های اپل ipa هستkhafan

درهنگام ریختن برنامه روی آیفونم آیتونزارورfaild to installمی دهدچه کارکنم.

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

سلام. دیوایس شما باید جلبریک شده باشهshayan

سلام راحتترین راه برای انتقال کانتکت های vcf و اجرای اونها توی آیفون ۴s چیه؟
مرسی

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

با نرم افزار هایی مثل iToolsmehdi

slm khase nabashid ! betarin narm afzar baraye enteghal application ha be idevice chie?albate baraye mac!chon ifunbox nemishe.سید عبدالله

سلام میشه لینک دانبود برنامه ی اصلی iTools نه کرک شده اش رو برامون بزارید با با نسحه ی اصلی مشکل نداره

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۲۲ام, ۱۳۹۱ :

سلام دوست من اصلا اورجینال و کرک نداره !khafan

جلبریک پایدارهست باabsinthe-win-2.0.4جلبریکش کردم.amin

سلام وقت بخیر … می خواستم ببینم این امکان وجود داره که برنامه هایی رو که در آی پد نصب هست به سیستم انتقال داد و روی یه آی پد دیگه نصب کرد …؟؟

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۲۵ام, ۱۳۹۱ :

سلام. خیر امکانش نیست
سوالات رو هم در انجمن بپرسیدdanial

salam be dostan va admin
man taze ye ipod khardim va inke jailbreak nashode mishe rahnami koonid ke chetoori mitonam jailbreakesh koonam
ba tashakoor.

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۲۸ام, ۱۳۹۱ :

سلام
مبارک باشه دوست عزیز
ببینید برای ورژن ۶ هنوز جلبریک منتشر نشده . میتونید از سرویس نصب برنامه کرک استفاده کنید از لینک زیر
http://forum.appleapps.ir/thread1323-13.html
و یا از نرم افزار ۲۵pp لینک زیر
http://www.appleapps.ir/1391/%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b4%d8%a7%d9%87%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%be%d9%84-%d8%a7%d9%be%d8%b3-%d9%86%d8%b5%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%da%a9%d8%b1/
راستی فارسی تایپ کنید و سوالات بیشتر رو در انجمن مطرح کنید
سپاسرویا

سلام….من اومدم یه سری آهنگ بریزم تو این آیپاد لعنتی،نتونستم که هیچ الان برنامه هامم دیگه باز نمیشن!!!
itunes من با عکسای شما فرق میکنه!!!
یه چیزایی نداره انگار!!
اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم…….

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۳۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام. خونسرد باشید چیزی نشده دوست عزیز .
احتمالا برنامه های شما توسط فروشگاه یا شخص دیگری به صورت اورجینال نصب شده و چون الان سینک کردید دیوایس رو بازی ها اجرا نمیشه !
حالا ببینید شما دیگه از اون برنامه های نصب شده نمیتونید استفاده کنید در کل !
پیشنهاد من استفاده از نرم افزار ۲۵PP یا سرویس ثبت یودید هست !‌چون فکر کنم دیوایس شما جلبریک نشده !‌

لطفا سوالات بیشتر رو در انجمن بپرسید تا پاسخ گوی شما باشیم
سپاسelnaz

ba salam man ipad 2 daram moghe khride dastgam forooshande yek seri barname baram rikhte va baadesh khodam ba ID khodam ye seri barname download kardam vali vaghti mikham barname haro UP DATE konam ID on maghazaro mide va PASSWORDE ono mikhad mikhastam bedonam rahi hast ke baID khodam UP DATE konam BA TASHAKOR

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ دی ۳۰ام, ۱۳۹۱ :

سلام. لطفا فارسی تایپ کنید !!!‌

ببینید اون برنامه ها با اکانت مغازه دار خریداری شده و نیاز به داشتن پسورد اون اکانت برای اتورایز کردن داره !
یا باید خودتون توسط راه های دیگه ی آموزش داده شده داخل سایت برنامه نصب کنید به دل خواه
یا دستگاه رو دوباره پیش مغازه دا ببیرید.

راستی سوالات بیشتر رو لطفا داخل انجمن بپرسید تا سریع تر پاسخگو باشیم
با سپاس
forum.appleapps.irمیلاد

سلام . میشه بگید چه جوری میشه اهنگ و فیلم رو از روی ایفون ۴sروی کامپیوتر ریخت .ممنون .

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۱ :

سلام آموزش داخل سایت هست جستجو کنید لطفاhosain

وقتی که من برای باز کردن فیفا یا آسفالت ۷ آن خو گرفته باز
برای اولین بار آن را برای آیدی من سیب می پرسد و سپس وقتی که من OK را فشار دهید
آن را خاموشAva

سلام!
من آیپد ۲ دارم، جیلبریک هم نشده! چند وقت پیش هنگ کرد و روشن نمی شد… وقتی به کامپیوتر وصل کردم، تو آیتیونز آیپدم رو نشون داد و هی روشن می شه و بلافاصله خاموش می شه و هیچ برنامه ای رو باز نمی کنه!
خواستم بپرسم اگه restore کنم درست می شه؟؟؟

Ava پاسخ در تاريخ بهمن ۷ام, ۱۳۹۱ :

*در ضمن! اون پایین آیتیونز یه پیغام over capacity هم نشون می ده!
(ممنون از سایت خوبتون)

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ بهمن ۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام. بله با ریستور تمام مشکلات حل میشه .
سوالات بیشتر هم لطفا داخل انجمن بپرسید تا سریع تر راهنمایی بشید
سپاسsaeed

salam
bebakhshid man barname ro nasb kardam az tarigh iphone box vali dobare vaghti vared misham biroon miyad bayad chikar konamپاشا

سلام
من اخرین ورژن ایتونز رو نصب کردم
یکمی متفاوته با این
اما هرچی سروکله زدم نتونستم
میشه از اونجا هم بگید؟Farshad

Salam man iPad2 6.1 daram va nemitoonam roosh chizi nasb konam lotfan rahnamaee konid?

Saeed پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۱ :

سلام. این ورژن هنوز جلبریک نشده ! باید صبر کنید تا ۱ شنبه جلبریک ۶.۱ منتشر بشه

iMahyar77 پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۱ :

سلام ، خب جیلبریک نیست دیگه ! تا یکشنبه-دوشنبه صبر کنید جیلبریک بیاد تا بعد بتونید بازی و برنامه نصب کنید .reza

سلام
من یک برنامه رو از سایت با دانلود منیجر گرفتم. اما بصورت فایل زیپ هست و نصب نمیشه.
روش بالا رو هم استفاده کردم اما باز نشد.لطفا طریقه نصب رو راهنمایی کنید. ممنون

iMahyar77 پاسخ در تاريخ بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۱ :

سلام ، اصلا جیلبریک کردین ؟

reza پاسخ در تاريخ بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۱ :

بلهمحمد

با سلام
من یه برنامه ای را از itunes store دانلود کردم و همه مراحلی که برای نصب یه برنامه توضیح دادین را اجرا کردم ولی برنامه وارد گوشی نمیشه یه پیام به این عنوان میادthe iphone could not be synced because the sync session to faild to start باید چی کار کنم
ممنونdevil

سلام من iphone دارم
وقتی نرم افزارو نصب میکنم wil instal میده
تو itons هم اضافه میشه
ولی تو گوشیم نمیاد
چی کار باید بکنم؟

iMahyar77 پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۱ :

وقتی will میشه هر برنامه ای باید بعدش apply رو در پایین صفحه بزنید .behzad

سلام من آیبدم جیلبریک وقتی میخوام با آیتونز توش برنامه بریزم نمیشه اول install میزنم بعد که apply میکنم میره رو will install باید چیکار کنم ios 6
نیازی به آبدیت نداره

MftFM پاسخ در تاريخ بهمن ۱۸ام, ۱۳۹۱ :

بعد apply sync رو در پایین سمت راست بزنید

behzad پاسخ در تاريخ بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۱ :

آخه من sync بزنم برنامه هام پاک میشهparviz

سلام
برنامه های دانلود شده اصلا ipa نیست.چگونگی نصب اینگونه فایلها را بیشتر اطلاع رسانی کنید .
مرسی

parviz پاسخ در تاريخ بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۱ :

این مشکل با IE میباشد و با کروم اصلاح میشود.arasshhhh

ببخشید این آموزش رو تصویریش نیست؟؟؟؟ali

سبام برای رفع مشکل اینکه برنامه های قبلی پاک میشیه وقتی میخواهیم برنامه جدید نصب کنیم برای iphone هم از برنامه ی iFunbox استفاده کنیمملیحه

سلام گوشیم ایفون ۴s جلبریک ندارم باید چی کار کنم ؟؟ میتونم نصب کنم ؟؟؟

iAmirhosein پاسخ در تاريخ بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۱ :

خیر دوست عزیز برای نصب نرم افزار کرک شده باید جیلبریک باشیدesi

سلام من راهی رو که داده بودین رو امتحان کردم ولی تمام برنامه هام پاک شد برنامه ی جدیدی هم روی گوشیم نصب نشدesi

چیکار باید کنم!ملیحه

چه جوری گوشیمو به جیلبریک مجهز کنم ؟

iAmirhosein پاسخ در تاريخ بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۱ :

آموزش در سایت قرار دارد!بهنام

هنگام نصب پیغام failed to install رو میده دلیلش چیه جیلبرکش کردم ios 6.1

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

توییک appsync رو نصب کنیدnima

سلام دوستان
ببخشید من iPod ام رد جیلبریک کردم . اما متاسفانه appsync توی سیدیا نیست و نمیتونم app نصب کنم …
ممکنه کمکم کنید ؟

ورژن ios هم ۶٫۰٫۱

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۱ :

سلام
از سورس اپل اپس نصب کنید

appsync 6.xAminn

برا ادد کردن سورس تو سیدیا باید به وای فای کانتکت بود ؟Aminn

The Request Timed Out من تو سورس appleapps.ir/repo رو ادد میکنم میزنه

iAmirhosein پاسخ در تاريخ اسفند ۳ام, ۱۳۹۱ :

دوباره امتجان کنینَAmin

سلام من میخوام با برنامه های دیگه مثل Syncios , iFunbox , … برنامه بریزم واسه آیفونم ولی برنامه رو که باز میکنم میخوام فایل برنامرو پیدا کنم واسه نصب برنامه یهو بسته میشه . با هر برنامه ای میخوام نمیشه ممکنه مشکل از آیتونز باشه ؟مجتبی

سلام

من مشکل دارم شدید ورزش ۴s من ۶٫۱٫۱ هستش الان من از کجا بدونم جیلبریک هست یا نه و اینکه Cydia تو منو جنرال منظورتونه درسته یا نه ممنون میشم کمکم کنید موندم چه خاکی تو سرم بریزمGhazal

Ipade man jailbreak shode hast va appcake ke barname download mikonam va install ro mizanam install mikone vali vaghti to menu miram iconi ezafe nashode formate barnamehaiy ke dl mikonam va install mikonam hamashon ipa hast moshkel chie?مونا

سلام دوستان عزیز من همیشه محصولات اپل را دوست دشتم ولی از سختی کار با اون میترسیدم واندروید داشتم تا اینکه یه دوست به من یه ایپاد تاچ دست دوم داده خیلی هم بازی روشه ولی یه مقدار هنگه وسط بازی میاد بیرون موزیک های خودش تو موزیک پلیر و ویدیو ها را پخش نمیکنه میخواستم ریستش کنم ولی از ازی ها حیفم اومد و ترسیدم ios ازبین بره چون ۵٫۰۱ روش است وتازه میشه اول مکافات دوستان میشه راهنمایی کنید من خیلی تازه کارم با ایتونز هم زیاد بلد نیستم کار کنم اگر به نتیجه نرسم مجبورم از دنیای شیرین اپل خداحافظی کنم

میناhossein

سلام
من آیپد مینی دارم … آی او اس ۶٫۱٫۲ آپدیته و Cydia با appsync هم دارم … (جیلبریک شده)
اما نمی دونم چرا هیچ برنامه ای از آیتیونز روش نصب نمی شه و همش failed to install میده …
خواهشا کمکم کنید …reza

salam bebakhshid man file sygic download karda, vali naghti extractesh mikonam ke nasbesh konam tosh ye alamafe file hast vali pasvand hich kodomeshon ipa nist chekar konam ba tashakorali

salam tazeh iphone 5 ghereftam mekhastam barname free brezam vali balad nestam mamnoon meshm komakam konedfarzad

salam
من وقتی میخوام برنامه های فیری رو بریزم دائم ارور ۱۰۰۹ یا ۹۰۰۱ میده لطف کنید بگید چی کار کنم ؟

iAmirhosein پاسخ در تاريخ اسفند ۱۲ام, ۱۳۹۱ :

باید از چیز پی ان استفاده کنیدحسین

سلام از سایت زیبا و جوابهای باحوصله شما ممنون
در اصل آموزش نحوه ریختن بازی و نرم افزار از آیتونز است. من آیتونز جدید ۱۱ رو نصب کردم که با آموزش شما خیلی فرق داره لطفا در آیتونز جدید این اضافه کردن بازی رو آموزش بدید ممنونآريا

سلام
من هر چی بازی میریزم بعدش که تموم میشه فیلد میزنه؟
cydia هم دارم ورژنه گوشیم هم ۶٫۱٫۲ هستmojde

ba “itools” nMishe inRo sync kard?مهدي

سلام. چجوری وقتی یه نفر یه برنامه مثل uc browser با بلوتوث برات میفرسته نصبش کنىfarnam

با عرض سلام و خسته نباشید.
هنگام نصب برنامه ارور failed to instal رو میده.توروخدا خوب راهنمایی کنید.
ممنون

امید پاسخ در تاريخ فروردین ۲ام, ۱۳۹۲ :

منم دقیقا همین مشکل و دارم …..اگه تونستی حلش کنی یه ندا هم به من بده…مرسی داداامید

با سلام و خسته نباشید….
چرا من بازی های ios شما رو دانلود میکنم و وقتی درون itunes عملیات install رو انجام میدم در انتها بازی یا هر برنامه ای در گوشینصب نمی شود….
عکس برنامه درون گوشی میاد در انتهای نصب fail میشه؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید…..سپهر

من برنامه ی iTunes را دانلود کردم اما با ان برنامه ی توی عکس فرق داره و وقتی برنامه ی توی عکس را دانلود میکنم ارور میده ایپاد تاچ هم دارم.azadeh

سلام من روی install کلیک میکنم و سینک رو میزنم اما هیچ کدوم از برنامه ها وارد گوشی نمیشه
وقتی میرم توی آیتونز جلوی برنامه ها نوشته remove یعنی نصب شدن اما هیچ کدوم نیستن
راستی من برنامه هام رو از آیتونز میگیرم . آیا بخاطر اینه که جیلبریک نکردم؟
لطفا کمکم کنین

iAmirhosein پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۲ :

دوست عزیز برای نصب برنامه ها و بازی های سایت باید حتما جیلبریک باشیدnavid

با عرض سلام و خسته نباشید.من گوشیم ۴s جیل برک هم هست cydia هم روش نصب بود اما نمی دونم چکار کردم که cydia پریده.تو ریختن و نصب برنامه هیچ مشکلی ندارم اما الان cydia رو می خوام.باید چکار کنم برگرده یا مجدد برگرده.ممنون می شم اگه می دونید راهنماییم کنید.

iAmirhosein پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ :

شما باید از طریق PC فایل DEB سیدیا رو روی دیوایستون نصب کنیدali

با سلام من یه سوال کوچیک داشتم، آیا بدون اینکه جیلبریک کرد این اپ هایی که گذاشتینرو وارد آیتونز و از اون به دستگاه منتقل کرد؟ هییچ راهی نداره؟aida

باسلام و تبریک سال نو
من به مشکلی برخوردم که درسایت شما گشتم اما چیزی پیدا نکردم من برنامه های rar را نمی توانم به ipaتبدیل کنم حتی با
rar extractor من شرمنده ام که وقت شما رو میگیرم اما ازتون راهنمایی میخواهم
ممنون از سایت فوق العاده خوبتونمتین

ببخشید من همه راه رو میرم فقط تو ایتونز گزینه Cync Apps نیستmm

man install mikonam hichi to ipad nemiad !hooman

man ipadam jilbreak hast vali saite shoma ra nemitoonam too add source vared konam mige support nadareمهناز

سلام
گوشی من ۴s جیلبرک شدست اما اصلا تو آیتونز نمیاره این برنامرو با itools هم Fail to install میده
آخه چرا بعد از این همه دانلود باید اینطوری بشه !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iAmirhosein پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۲ :

میشه دقیق تر بگید؟مدوم برنامه رو؟شما توییک Appsync رو نصب کردید؟

ARAM پاسخ در تاريخ فروردین ۲۷ام, ۱۳۹۲ :

سلام میشه بیشتر توضیح بدید؟Ahmad

سلام.
ممنون میشم اگه یکمی راهنماییم کنین.
ظاهر ورژن ۱۱٫۰٫۲ آیتونز یکمی متفاوت شده و تمام مراحل رو اون جوری که توضیح داده شده نمیشه جلو رفت
ورژن قدیمی تر هم که نصب میکنم برنامه میگه که باید همین ورژن ۱۱٫۰٫۲ رو نصب کنم تا آیپادم سینک بشه.
و الان نمیتونم برنامه ای روی آیپادم نصب کنم از طریق آیتونز.
از طریق iFunBox میشه نصب کرد اما از برنامه ها میپره بیرون.
اگه میشه راهنماییم کنین که چیکار کنم.

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ فروردین ۱۸ام, ۱۳۹۲ :

سلام
سوالات خودتون رو لطفا داخل انجمن مطرح بفرمایید
تشکرسعید

سلام
میخواستم با عرض خسته نباشید و تشکر بگم که سینک رو اینطوری Sync مینویسن.sina

سلام
ببخشید ولی وقتی میخوام برنامه هارو نصب کنم روی ایفونم اخطار میده:
I Tunes sync
media player failed to installsina

اگه میشه راهنمایی کنید.
ممنون میشم.parsa

سلام من یه سوال داشتم دستگاهمو جیابریک کردم و ایتونزم جدیدترین نسخشو دانلودو نصب کردم .وقتی می خوام بازی بریزم پیغام میده که برنامه هاتونو باید authorize کنید و اگر نکنید برنامه هات پاک میشه به نظرتون دلیلش اینه که قبلا اون کسی که برنامه هارو ریخته با برنامه ای به غیر از ایتونز ریخته و اگرم ریخته روشی غیر از پاک کردنشون هست ؟
ممنون از سایت خوبتونHesam

سلام.من هنگام کار با آیتولز بعد از خازج شدن لوگوی گوشی رو به آیتولز متصل کینید میادش من گوشی رو که متصل میکنم هیچ دیوایسی دیگر نمایش داده نمیشه میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟alireza

سلام.یعنی از کامپیور به هیچ عنوان نمیشه اپلیکیشنی ریخت که برنامه های روی آیپد حذف نشن؟

iAmirhosein پاسخ در تاريخ فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۲ :

چرا میشه!با استفاده از نرم افزار iFunboxErfan

سلام
من گوشیمو دادم بیرون تا جیلبریک کنن..
نسخش ۶٫۰ هست..
ولی فقط نرم افزار cydia روش نصب شده تا چند تا تغییرات ظاهری روش ایجاد بشه..
من چجوری میتونم بفهمم که گوشیم جیل شده یا نه..؟؟
لطفا راهنمایی کنید

iAmirhosein پاسخ در تاريخ فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۲ :

وقتی سایدیا باشه یعنی جیلبریکه!ولی برای نصب بازی و نرم افزار باید توییک Appsync را ازسیدیا دانلود کنیدErfan

واااااییی…
داداش دمت گرم به مولا الحق که استیون جابز ایرانی…:دی

دمتون گرم..
بعد از ۷ ماه کارم راه افتاد..:-*اسماعیل

سلام من آیپدم جلبریک شده ولی وقتی با iFunbox توش برنامه می ریزم وقتی می خوام برنامه رو باز کنم اپل ایدی می خواد چیکار کنم لطفا جواب بدینحسین

سلام خسته نباشید”اقا برنامها نصب میشن ولی تا میره واسه نصب ازبرنامه خارج میشه چ کنیم؟حسین

itunes sync
im+pr0 faiied to installاز برنامه خارج میشه نصب نمیشه
لطفا راهنمایی کنیدیاسمین

من واقعا هنگ کردم نه برنامه تونستم بریزم نه اپل ایدی بسازممممم
چیکار کنممممممممم؟؟؟؟؟؟

DaniyalNDRM پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷ام, ۱۳۹۲ :

سلام
نگران نباشید سادست !‌اگه ورژن دستگاتون ۶.۱.۳ هست و جلبریک نشده میتونید از برنامه های ۲۵pp استفاده کنید. نیاز به ایتونز نداره !‌ آموزش های کامل در بخش آموزش هست .Alireza

سلام من تازه آیپدمو جیلبریک کردم اما هر کاری میکنم برنامه های کرک شده ای رو که از همین سایت دانلود کردم سینک و نصب نمی کنه.(روی صفحه آیپد می نویسه failed to install)
باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟Alireza

appcync رو تو cydia پیدا نمی کنم

iAmirhosein پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۹۲ :

Appsyncمهدی

سلام من یه نرم افزار با itune گرفتم میتونم با نرم افزار itools نصب کنم ؟
سورس نرم افزاری که با itune گرفتم کجا میره؟mohammad

با سلام و سپاس فراوان
خب این appsync رو هرچی میزنیم از سیدیا پیدا نمیشه، بالاخره hackulo.us تعطیل شده
سورس دیگه ای برای این سراغ ندارین؟
با تشکرbenyamin

سلام چیکار کنم که نرم افزار های قبلی که رو ایفونم بود با این روش پاک نشن؟Hasti

Salam man mikham viber berizam vali nemushe va nemidonam adlan chejori berizam va nasb konam albate man wifi on nemishe az tarighe gprs vasl misham

iAmirhosein پاسخ در تاريخ خرداد ۸ام, ۱۳۹۲ :

وایبر در ایران شیلترهsoroosh

salam man vaghti mikham barnamaro berizam barname nasb nemisheپارسا

سلام من فقط برای تست کردن ۱برنامه دانلود کرده بودم وقتی ریختم دیدم برنامه هام پاک نشد خیلی خوشحالم
d):admin

دوستان عزیز برای پاسخ به سعولاتتون به انجمن مراجعه کنید.آرش

سلام آقا من ipad4رو از آیتیونز برنامه روش میریزم تا وستای نصب میاد رو آیپد ولی بعدش این eroorرو میده:faild inistallparsa

ایا اپل ایدی هم میخواد؟Ali

سلام من iPad ۴دارم و. وقتی که با برنامه ی idownload فایلی رو دانلو د می کنم ججوری بأید extractو نصبش کنم؟

iDaniel پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ :

شما برای اکسترکت می توانید از ifile استفاده کنید.shaili

ba arze salam va khaste nabashid bebakhshid man ye bazy mikhastam va3 ye iphone age noskheye crackesho peyda kardid mishe bezarid mamnun..khaste nabashid esme bazy (icon pop quiz )hastbehnam

vase ios 7 chetor mishe app crack install kard??

iDaniel پاسخ در تاريخ خرداد ۲۴ام, ۱۳۹۲ :

faghat ba pp25 ya ba machouman

salam man taze ye ipad kharidari kardam ziad kar bahash ro balad nistam mikhastam bedoonam

chejoori mishe film.bazi.narmafzar be ipad az pc bedim

chom man nemitoonam baghie chiz haro midam vali ino nemitoonam

jasl break ham nistesh!!!!hooman

salam man tamame in kararo kardam ama vaghti tooye ipad mire mizane =install failed
dalil chie?hooman

salam man taze ye ipad kharidari kardam ziad kar bahash ro balad nistam mikhastam bedoonam

chejoori mishe film.bazi.narmafzar be ipad az pc bedim

chom man nemitoonam baghie chiz haro midam vali ino nemitoonam

jasl break ham nistesh!!!!hooman

age jail ipad jail break shode bashe bazam mishe az pp25 estefade kardarash21

man ipad khareedam .gablaz in ke jlbreekesh konam id zadam alan tooye bazee ya barname ha ke meeram meeyad beeroon.
badesham ke jeelbreek kardam heech tagheery nakard.yani hamoon bazi haroo egra nemeekone. lotfan komak koneed dost azizhemn

سلام من تازه آیپد ۴ خریدم وقتی با ایتونز برنامه ها رو می ریزم توی آیپد بعد از نصب شدن یکهو پیغام میده failed to install.دیگه هیچی نصب نمیشه.وایرلس هم ندارم.

محمد پاسخ در تاريخ تیر ۵ام, ۱۳۹۲ :

به نظر من با برنامه ی فارسی ifun box نصب برنامه روی آیپد بهتره منم روی کامپوترم دارمسجاد

بک آپ یعنی چی؟ وقتی گوشیرو ب کامپیوتروصل میکنم هیچ تغییری درآیتنیوز ب وجود نمیادOooooooooooo

Salam
Sait khubi Darid
Az etelaati ke mi zarid mamnoooooooooooniman

khaste nabashid , mage hameye file haii k shoma mizarid ipa nist??میـــلاد

خسته نباشید..
من همه راه هارو به ترتیب میرم اما واسه من گزینه sync APP نداره که تیکشو بزنم..
فقط نوشته APP , و تیکی نداره..
خواهش میکنم کمکم کنید ممنون میشم.
دستگاهم ایپد مینی هستش
سعید

آیپدم سینک نمی شه یعنی تا مرحله ۳ می ره بعد بدون هیچ اروری قطع می شه…انجمنم نمییاد.. خواهش می کنم راهنماییم کنید

mani پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۹۲ :

man ham hamin moshkel ro daram ba itunes vali ba narm afzar haye dg nasb misheسعید

راستی آیپدم جلبریکهمحمد

سلام من یه ایپد نیو دارم وقتی خریدمش بردم بیرون برام برنامه ریختن برنامه های نسبتا خوبیم ریخت اما الان میخواستم دوباره برم بریزه طلب همون پولیو کرد که اون موقع دادم . من میدونم که اگه با کامپیوتر خودم بریزم سینک میشوو قبلیا پاک میشه.
دوستان راهی هست که بتونم قبلیارو نگهدارم و خودم خودکفا بشم از دست اون حروم خورمحمد

اگه هرکی میتونه بهم کمک کنه خیلی ازش ممنون میشمصدرا

سلام من برنامه itunes رو تازه نصب کردم و همش با خطای زیر مواجه میشوم
we could not complete you itunes store request.an unknow error occurred
(۰x80092013)
کککککمممممکککککککصدرا

سلام کسی نیست به من کمک کنه؟maryam

سلام
من اینکارایی که شما میگین رو انجام میدم ولی تو ایپدم بازی اضافه نمی شه چراااااااا لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

godfather پاسخ در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۲ :

اگر جیلبریک هستید از itools یا ifun box استفاده کنینمحمد

سلام
من اپل آیدی درست کردم. آیتونز جدید هم گرفتم و چند تا برنانه هم در ایتونز دانلود کردم ولی وقتی موبایل آیفونم رو به دستگاه وصل می کنم بالا هم میاد ئولی هیچ برنامه ای نصب نمی شه یعنی جمله Cync Apps نمیاد که من کلیک کنمseder gh

سلام و خسته نباشید
من تموم کارایی که باید برنامه رو نصب کرد رو انجام دادم ولی وقتی که همه نصب شدن باز هم در برنامه آیتونز نمینویسه installed یا remove که نشون بده برنامه کامل نصب شده ، فقط مینویسه installing و هیچ کار دیگه ای در خال انجام نیست. درضمن در آیپد هم آیکون برنامه اومده ولی به شکل تاریکه!!!
میخواستم بپرسم برنامه رو حتما باید از خوده آیتونز بگیریم که نصب بشه یا از سایت های دیگه هم میشه؟؟؟ چون من با نصب برنامه هایی که از آیتونز میگیرم مشکلی ندارم!!!
لطفا کمک کنید،،،ممنون
ipad 2 16gb wifiامير

عاقا یه سوال. میشه با ایپد یه اپلیکیشن رو دانلود کنم و مستقیم بدون اینکه وصل کامپوتً کنم اونو رو دیوایسم نصبش کنم؟!

iAmirhosein پاسخ در تاريخ دی ۲۰ام, ۱۳۹۲ :

بله با استفاده از IPA Installer

امير پاسخ در تاريخ دی ۲۰ام, ۱۳۹۲ :

حاجی دمت گرم خعلی باحالی. لینک اینستاگرام اخرین ورژنش ک رو ios5 جواب بده هم داری؟! میخوام فیلم اپلود کنم این ور ژنی ک دارم قدیمیه.
مرسیییی ج دادی وقت گرفتم ۴ دقیقه هم نشدmilad

سلام
از خود گوشی برنامه دانلود کردم .
میخام ببینم فایل نصبیش کجا میره ؟سمیرا

سلام من چند تا برنامه پولی رو رایگان نصب کردم و در ایتونز گذاشتم.ولی میاد نصب میشه رو گوشیم بعد کمرنگ میشه.انگار خودش ریمووش میکنه.علتش چیه.میشه راهنماییم بفرماییدکیارش

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کار کرد ممنون از سایت خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عالیتونAmirhossein Abkhou

salam, be dadam beresid.
man vaghti barname ha ro miaram too library bad apply mikonam mogheye sync shodan ye error mide ke mige authorize this computer dar soorati ke man ghablan ba apple ID authorize kardam, ba in hal vaghti mikham dobare authorize konam mige ghablan anjam shode.ba vojude in moshkel man hich kari ba iTunes nemitunam anjam bedam.

LOTFAN RAHNAMAIIM KONID / MERCفرزاد

salam man ghoshim jilbirik nist harchi bazi mirizam ta mikhad por beshe nasb besge miyad birron chikar konam dar zemn bazi va barnamehaham tebhe veishen ast to ro khoda komak konid mersi lotf kardidsaeedzeus

با سلام من مدتیه با مشکلی روبرو شدم خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین من قبلا از ایستاگرام استفاده میکردم ولی یک روز دیگه نتونستم انلاین بشم این ارور رو داد your account has been disable for violating our terms:www.instagram.com/legal/terms/ اولش فکر کردم اکانتم بن شده ولی با گوشیه دیگه امتحان کردم رفت . الان با گوشی من نه میشه ب اکانت خودم برم نه میشه اکانت بسازم و نه میشه به اکانت یکی دیگه برم 🙁 لطفا اگه میتونین کمکم کنین 🙁 لطفاMostafa

سلام من ایپدم رو با برنامه pangu جلبرک کردم بعد سیم رو از کامبیوتر آوردم بیرون بعد رفتم تو سیدیا بعد ارور داد بعد رفتم AppStore و ستینگ باز هم ارور داد میشه راهنماییم کنید که من جی کار کنم چون وقتی صفحه ایپدم رو باز میکنم خاموش میشه هیچی برنامه ندارهخرید گوشی کارکرده

سلام،خسته نباشید،سایت خیلی جالب و پرمحتوایی دارین،خیلی ممنون.مجتبی

سلام من فقط تک تک میشه نصب کنم هر چه میکنم نمیشه همه با هم و بعد سینک کنم اکر میشه به ایمیلم بفرستین جوالو چکار کنم همه با هم نصب کنم

احمد پاسخ در تاريخ بهمن ۱۵ام, ۱۳۹۳ :

مجتبی جان وقتی فایل‌ها اضافه شدن به لیست، تیک کنار هر کدوم رو که فعال کنین و بعد سینک رو بزنین همه‌ی اون‌ها به همراه همدیگه نصب میشن نه تک تک.rEzA

سلام من وقتی که میخوام برم تو اپ استور که بازی دانلود کنم همش میگه آیتونز کانکت نیست ….مشکلش چیه

احمد پاسخ در تاريخ بهمن ۱۸ام, ۱۳۹۳ :

مشکل از اتصال اینترنتیه. وی*ی‌ان رو اگه روشن کنین نباید مشکلی باشه.علی

سلام

من یه سری برنامه دانلود کردم برای آیغون خودم و روی گوشی نصب کردم.
حالا گوشی برادرم رو وصل کردم و میخوام اون برنامه ها رو نصب کنم قبول نمیکنه.
نصب رو میزنم سینک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.
باید با اپل ایدی اون وارد بشم و برنامه رو دوباره دانلود کنم.

راهی هست که بدون دانلود مجدد همون برنامه ها رو روی یه آیفون دیگه نصب کنم؟
گوشی جیلبریک نشده و فقط با اپل ایدی برنامه نصب میکنم.

احمد پاسخ در تاريخ اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۳ :

فایل‌های نصبی اپ‌هایی که دانلود کردین رو پیدا کنین (روشون راست کلیک کنین توی آیتونز و گزینه‌ی مربوط به بازکردن محل ذخیره‌سازیشون رو انتخاب کنین) و بعد با نرم‌افزارهایی مثل آیتولز یا iFunBox بدون دردسر نصبش کنین. بعد از نصب که میخواین اجرا کنین یا کرش میکنه یا پنجره‌ی وارد کردن اپل آی‌دی رو میاره. اگه حالت دوم شد که تکلیف مشخصه. اگه کرش کرد برین بخش iTunes & App Store گوشی و از اکانت برادرتون خارج شین. یک بار با اکانت خودتون وارد شین و دوباره خارج شین. اپ باید اجرا بشه پس از این کارا.pardis

سلام من یه برنامه ساده با xcode5 نوشتم و فایل ipa هم براش ساختم تو ایتیونز گذاشتمش اما نمیتونم روی آیفونم نصبش کنم مینویسه در حال نصب و انگار نصب میشه اما آیکونش تیره است ونمیشه بازش کرد ممنون میشم منو راهنمایی کنید در ضمن من آیفون ۴ دارم که ورژنش ios7.1.2 هست و جلبریکشم کردم .آرش

سلام
با تشکر از سایت خوبتون
من آیفون ۶دارم وقتی میخوام چیزی رو نصب کنم نمیشه. برنامه رو اد میکنم بعد اینستال بعد اپلای.
پیغام میده گوشیو authorize کن. authorize انجام میشه بعد ک دوباره بعد اینستال بعد اپلای میکنم دوباره پیغام میده گوشیو authorize کن
میشه راهنمایی کنیدجلال

سلام.دوستان عزیز من چند وقت پیش گوشیما ابدیت کردم۸٫۳ولی ایتولز(itools)مشکل پیدا کرده یعنی مثلا من با رادیو جوان اهنگ دانلود میکردم.بعد داخل ایتولزرادیوجوان داکیومنز اهنگ هارا کپی میکردم که دیگه نمیشه ایا راهحلی هست تورا خدا کمک کنید

iReza Grand پاسخ در تاريخ تیر ۱۸ام, ۱۳۹۴ :

توییک AFC2 رو نصب کنیدهيربد

من وقتی برنامه رو با itools نصب می کنم ۱۰۰% میشه ولی ارور میده با itunes هم اصلا نمیشه آیکونش تو آیپدم خاکستری می مونه appsync هم نصب هست چی کنمmahboob

سلام. من همه این کارها رو انجام میدم ولی موقعی که گوشی sync میشه میزنه کامپیوتر باید authorize بشه و حتی وقتیم آتورایز میکنم بازم همین پیغامو میده. چکار کنم؟صفی

سلام من همه این کارهارو انجام دادم ولی وقتی میزنم install وبعدشم میزنم applyتارو گوشی نصب بشه هیچ اتفاقی نمیفته اگه میشه راهنمایی کنید خواهشا

iReza Grand پاسخ در تاريخ شهریور ۸ام, ۱۳۹۴ :

دیوایس تون جیلبریک هستش؟آرمان

سلام خدمت همه دوستان گلم
من یک گوشی آیفون۶ پلاس دارم که فریمور ۸٫۴ روش نصبه و جلبریک هم است
وقتی به سیستم وصل میکنم توی مای کامپیوتر و دیوایس منیجر گوشی رو میشناسه و نشون میده اما آیتونز نمیشناسه چندین مرتبه آیتونز رو پاک و نصب کردم اما بی فایده بود آیتونز ورژنش هم جدیده اما موخم رو خورده
کارهای که انجام دادم:
چندین مرتبه آیتونز رو پاک و نصب کردم
جای پورت رو عوض کردم
کابل رو عوض کردم
با سیستم دیگه هم امتحان کردم همینطوری بود
از داخل آیتونز یک کزینه داره که اپل آیدی و پسورد رو داخلش میدی چیه اوتوریزر دیس کامپیوتر چنین چیزی اون رو هم انجام دادم اما بی فایده بود ممنون میشم کسی راهنمایی ام کنه منتظرم
جالب اینه که از توی مای کامپیوتر میشه حتی عکسهارو ببینی و برداریsamira

slm.bebakhshid man barname ke nasb mikonamvagti miram gemat app ke install konam aslan dokme instal nadare.melika

salammm merciiiiiiiiiiiiii az matlabe khub va karborditun.moshkele man hal shod,sepasمیثم

باسلام من از ایتونز که میخوام استفاده کنم زمانی که گوشی روبه سیستم وصل کردم و خواستم نرم افزار ها رو نصب کنم ولی نشد.

مشکل اینجا بود که وقتی کنار نرم افزار ها گزینه instal بود و من روی اون کلیک میکردم و در قسمت پایین گزینه apply رو میزدم تا عملیات ” سینک ” انجام بشه تا مرحله آخر میرفت ولی تو گوشی هیچ نرم افزاری نصب نمیشدممنون میشم کمکم کنید

vampire74 پاسخ در تاريخ آذر ۲۱ام, ۱۳۹۴ :

سلام
ارور خاصی نمیده؟
جیلبریک هستید؟میثم.موبایل پاسارگاد

با سلام
من با ایتونز رو گوشی نو برنامه میزنم مشکلی نداره…..فقط خواستم بدونم رو گوشی که از قبل برنامه خورده مشکلی پیش نمیاد براش که من برنامه بزنم…برنامه هاش نمیپره
ممنون میشم اگه جواب بدین ..متشکر داداnasib

سلام . من از لینکی که داده بودین برنامه ایتونز رو دان کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده که ویندوز مدیفای نشده! راه حلش چیه؟؟سعید

سلام من یه بازی یا برنامه ای رو که دانلود کردم از اینترنت چجوری میتونم اونو از طریق ایتونز بریزم تو گوشی و نصبش کنم ممنون میشم کمکم کنید گوشیم ایفون ۶هستش ممنون

vampire74 پاسخ در تاريخ بهمن ۷ام, ۱۳۹۴ :

سلام
آموزش بالا رو بخونید!sina

سلام من نرم افزارو از ۲۵pp گرفتم و وقتی میخام با ایتونز نسخه pc نصب کنم faild install میزنه لازم به دکره که بگم گوشیم جیلبریک شده نیست.

Feripple پاسخ در تاريخ بهمن ۲۳ام, ۱۳۹۴ :

سلام دوست عزیز
برای نصب اپ های کرک شده حتما باید دستگاهتون جیلبریک باشهmohsen

سلام

من یک برنامه ویس کال را در مک بوک خودم در برنامه ایتونز دانلود کردم ولی بلد نیستم ان را نصب کنم! از این قسمت که توضیح دادید را نمی دانم چی کار کنم:قدم دو: نصب فایل‌های دریافت‌شده
۸- پس از اتمام دانلود آی‌دیوایس خود را به کامپیوتر متصل کرده و به بخش مدیریت دستگاه بروید. چگونه ای دیوایس را به کامپیوتر اضافه کنم؟ من گوشی ایفون ندارم که چیزی به مک بوک متصل کنم! لطفا برای نصب ان راهنمایی کنید. با تشکر

Feripple پاسخ در تاريخ اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۴ :

سلام دوست عزیز
شما از آیتونز برنامه اپلی دانلود کردین وفقط میتونید روی دستگاه های اپلی نصب کنید
آیفون،آیپد و آیپادMakluas

سلام …. خسته نباشید ….
یه سوال میشه فایل های دانلود شده برای آیپد رو هم روی آیفون نصب کرد؟ (اگه نمیشه چطور باید دو تا فایل رو از همدیگه متمایز کرد؟)

Feripple پاسخ در تاريخ اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۴ :

سلام دوست عزیز
بستگی به خود برنامه داره،بعضی مخصوص آیفون،بعضی مخصوص آیپد و بعضی برای هر دو
از نسخه آی او اس ۹ وقتی اپ رو با آیفون دان میکنید فقط فایل های مورد نیاز آیفون دریافت میشن،برای آیپد هم همچنین
راهی که هست، با آیتونز هر ۲نسخه رو دریافت کنیدAsghar

سلام. دوستان کسی میدونه چطورمیشه نرم افزاری که از قبل روی سیستم دارم رو به آیپد انتقال بدم. یه چندتا نرم افزاره که از سایتهای مختلف دانلود کرم. بدون جیلبرینگ کردن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

vampire74 پاسخ در تاريخ فروردین ۲۱ام, ۱۳۹۵ :

سلام
اگه جیلبریک نکردید، امکان نصب برنامه و بازی کرک وجود ندارهsaeid

سلام خسته نباشید من یه مشکلی موقع نصب اپ ها دارم
من چندتا بازی از این سایت دانلود کردم مثه gta san andrias ولی وقتی میخوام این بازیارو نصب کنم با ایتونز این ارور رو میده:
۱ item could not be synced. See iTunes for more information
ایتونزو اتورایز کردم
ایفونو با اپل ایدی خودم سینگ کردم ایتونز هم همینطور.
خواهش میکنم راهنمایی کنید شدیدا نیاز مندم

Feripple پاسخ در تاريخ فروردین ۲۶ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
برای نصب اپ های کرک شده باید دستگاهتون جیلبریک باشهامیر ابراهیمی

سلام خسته نباشید . میشه اون برنانه هایی که دانلود کردیم رو بدون نیاز به جیلبرینگ از طریق لبتاپ رو گوشی (۶s) نصب کنیم

vampire74 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۵ :

سلام
ممنون
برای نصب برنامه‌های کرک شده سایت حتماً باید جیلبریک باشیدgemeni

سلام دوست عزیز.وقتتون بخیر.بنده بعد از زدن گزینه install و بعد از اون زدن apply با این پیغام مواجه شدم:
The iPhone “iPhone” could not be synced because this computer is no longer authorized for purchased items that are on this iPhone.
درضمن بنده سیستمم رو هم اتورایز کردم.لطفا راهنماییم کنید

Feripple پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
امکان نصب اپ های کرک شده بر روی دستگاه های جیلبریک نشده امکان پذیر نیست،منظور اپ هایی هست که اپ آیدیشون با اپل آی دی ثبت واتورایز شده متفاوتهفرشید

سلام
من وقتی برنامه ای رو از طریق آیتونز دانلود میکنم اتوماتیک روی آیفونم هم شروع به دانلود میشه، میشه بگید کدوم گزینه رو باید غیر فعال کنم؟

feripple پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
از مسیر زیر در دیوایس،گزینه هارو غیر فعال کنید
Settings > itunes & appstoreمحسن

سلام
من هر نرم افزاری که با آیتونز کامپیوتر دان میکنم خود بخود روی گوشی میاد و شروع میکنه به دانلود ونصب میکنه
اینجوری انگار یک نرم افزار را دو با دان کردمم و ترافیک اینترنتی را می خوره

feripple پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
از مسیر زیر گزینه هارو غیر فعال کنید
Settings > App and itunes storejack-6

سلام. من تازه ipad mini 2 خریدم. یه سری برنامه نصب کردم با iTunes ولی وقتی میرم داخلش کرش میشه. مشکل چیه؟

feripple پاسخ در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
احتمالا اپ هایی رو نصب کردین که کرک شده هستندMASI

سلام
وقتی میخام با لپ تاپم Authorize کنم این ارورو میده
FOR ASSISTANCE CONTACT ITUNE SUPPORT AT
APPLE.COM/SUPPORT/ITUNES/WW/.
باید چی کار کنم؟

feripple پاسخ در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
_ کلیه اتصال به سرور های اپل نیاز به قند شکن داره
(این مطلب مدام داره تو کانال تکرار میشه !! )
(ترجیحا کشور قند شکن با کشور اپل آی دی یکسان باشه)Ali

سلام ایفون۶ ۱۶گیگ دارم بخش حافظه داکیومنت و دیتا و other چیه چطور می تونم پاکشون کنم
باتشکر

feripple پاسخ در تاريخ مهر ۲ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
لینک
لینکsajad

سلام .ببخشید..نمیشه برنامه های دیوایسو با آیتونز آپدیت کرد؟؟

feripple پاسخ در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
با توجه بهت غییرات آی او اس ۸٫۳ به بعد،بهترین راه اینه که برنامه ها از طریق آیتونز دانلود و آپدیت بشه(البته قبل هم امکان آپدیت بوده
App > Update
_ کلیه اتصال به سرور های اپل نیاز به قند شکن داره !!!
از هر روشی برای تغییر آی پی استفاده کنید
(این مطلب مدام داره تو تمام کانال های اپلی تکرار میشه !! )
(در صورت نیاز به قند شکن رایگان از طریق تلگرام با همین آی دی ارتباط بر قرار کنید)زهرا

سلام من برنامه هارو از ایتونز کرفتم و همه ی کارها هم انجام دادم اما تو منو کمرنک هست و نوشتهwaiting…جیکار کنم

feripple پاسخ در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
_ از مسیر زیر اتورایز رو چک کنید
Account > Authorizations > Authoriza tihs computer
_ سیستم و دستگاه نیاز به اتصال قند شکن داره
_ از هر روشی برای تغییر آی پی استفاده کنید
(در صورت نیاز به قند شکن رایگان از طریق تلگرام با همین آی دی ارتباط بر قرار کنید)