site hit counter

Fruit Ninja Academy: Math Master ، بازی و آموزش در کنار هم! [پیشنهاد اپل اپس]

در دنیا کمتر کسی پیدا می‌شود که بازی فوق‌العاده Fruit Ninja را نشناسد! جذابیت و خلاقیت که در این بازی موج می‌زند همگان را شیفته خود کرده است. بازی‌های زیادی نیز در همین سبک و با کپی برداره از این ایده ساخته شده‌اند ولی هیچکدام موفقیت Fruit Ninja را به دست نیاوردند. خوشبختانه و یا بهتر بگویم متاسفانه کودکان امروزی از سنین پایین علاقه‌ی زیادی به دستگاه‌هایی همانند تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها دارند و با این مسئله بیش از اهمیت فوایدش باید نگران ضررهای آن باشیم! سبک برخی بازی‌ها و خشونت موجود در آن‌ها به هیچ وجه با روحیات یک کودک سازگاری ندارد.

اما این دستگاه‌ها برای کودکان مفید نیز می‌توانند واقع شوند. در یک اقدام جالب کمپانی Halfbrick سازنده سری بازی‌های معروف Fruit Ninja بازی خود را با آموزش تلفیق کرده است و با این کار می‌توان به کودکان دل بند خود در قالب یک بازی جذاب آموزش هم بدهید. این برنامه با نام Fruit Ninja Academy: Math Master _ آکادمی Fruit Ninja: استاد ریاضی_ در اپ استور قرار گرفته است.

این برنامه برای یادگیری ریاضی سنین ۵ تا ۸ سال پیشنهاد می‌گردد. به یک ماجراجویی هیجان انگیز فروت نینجایی در جنگل‌ها، معابد و خرابه‌های باستانی بپیوندید. خوک کنجکاو و گرسنه ترافلز خود را در یک وضعیت پیچیده می‌بیند، بنابراین کاتسورو و دوستانش برای کمک به او دست به کار می‌شوند.

خرید گیفت کارت آیتونز

در این بازی جمع، تفریق، ضرب، توالی و اشکال را در ترکیبی هیجان انگیز و یادگیری به کودکان می‌آموزد. هر مرحله درجه بندی دارد و بازیکنان را برای رسیدن به نتیجه عالی و کسب مهارت‌های ریاضی تشویق می‌کند. دیدار با شخصیت‌ها قدیمی و جدید Fruit Ninja، یک داستان کمیک هیجان انگیز و سفر به سرتاسر فروتیزیا و جمع آوری برچسب‌ها برای خلق صحنه‌ای جذاب در آخر بازی!

این برنامه اولویت اولش سالم سازی محیط برای کودکان است و والدین با خیال راحت می‌توانند این برنامه را در اختیار کودکانشان قرار بدهند. این برنامه هیچگونه پرداخت درون برنامه‌ای، تبلیغات، لینک به سایت یا برنامه‌های دیگر ندارد. برای برخی قسمت‌های بازی و توضیح به کودکان، خودتان نیز باید حضور داشته باشید.

می‌توانید این برنامه را با قیمت ۴٫۹۹$ از اپ استور خریداری کنید و یا نسخه آن را به صورت رایگان از اپل اپس دریافت کنید.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.