site hit counter

Emojify قابلیت تایپ صوتی را برای اموجی ها به ارمغان خواهد آورد

Dictation mode یا همان حالت دیکته گویی، یکی از قابلیت های پرکاربرد آی او اس است که به کاربران اجازه میدهد به جای تایپ کردن دستی متن مورد نظر، عبارت خود را تکرار کنند و خود آی او اس آنرا برایشان تایپ نماید. این قابلیت در عین اینکه بسیار کاربردی است، اما یک نقص بزرگ دارد و آنهم این است که برای اموجی ها کار نمیکند.

 

درواقع اگر شما بخواهید یک اموجی را در میان نوشته تان قرار دهید، باید بگردید و آنرا پیدا کنید و آنرا تایپ کنید. این کار مطمئنا سرعت شما را خواهد گرفت و لذت تایپ صوتی را کمتر خواهد کرد. اما نگران نباشید زیرا به زودی قرار است این نقص برطرف شود: البته نه از طرف اپل بلکه از طرف یک توسعه دهنده‌ی سیدیا به نام Phillip Tennen.

 

او اعلام کرده است که بزودی توییکی به نام “Emojify” را عرضه خواهد کرد که قرار است این نیاز کاربران را برطرف کند. کاربران میتوانند عبارت مورد نظر برای اموجی هایی که بیشتر از آنها استفاده میکنند را تعیین کنند و با گفتن آن عبارت، اموجی مورد نظر به صورت خودکار تایپ شود. او در توییت زیر این موضوع را اعلام کرده است:

خرید گیفت کارت آیتونز

 

البته او بیشتر از این توضیحی نداده است و به ذکر یک توضیح کوتاه اکتفا کرده است تا اشتیاق کاربران برای انتظار عرضه را بیشتر کند. بنابراین ما هم مثل شما هنوز نمیدانیم که توییک Emojify چه زمانی عرضه خواهد شد اما با دنبال کردن اپل اپس میتوانید اطمینان حاصل کنید که بلافاصله پس از عرضه، شما را از وجود آن مطلع خواهیم کرد.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 
1 نظر
  1. Saeid mirani می گوید

    سلام میخواستم یه توییک عالی بهتون معرفی کنم تا به همه بگید تا ازش استفاده کنن. توییک lylac یک اپ سوییچر فوق العاده است که مثل seng و auxo است. فقط برای فعال کردن حالت اینکه به جای زدن دو بار دکمه هوم اسکرین یک سوایپ از پایین به بالا بکنی باید بری توی ستینگش و از قسمت کنترل سنتر اون حالت رو فعال کنی ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.