site hit counter

ایلان ماسک : من از اپل متنفر نیستم

روز گذشته مصاحبه‌ای از ایلان ماسک (Elon Musk) را برایتان منتشر کردیم که در این مصاحبه او به تندی نسبت به اپل و پروژه‌ی خودروی هوشمند اپل (پروژه‌ی تایتان) واکنش نشان داده بود و آنرا غیرعملی خوانده بود. او در بخشی از مصاحبه نیز در مورد استخدام مهندسان بلند پایه‌ی تسلا توسط اپل اینطور نظر داده بود:” آنها کسانی را که ما اخراج کرده ایم، استخدام کرده اند. ما در بین خودمان، به اپل میگوییم قبرستان تسلا! اگر شما نتوانید کارتان را اینجا بدرستی انجام دهید، باید بروید و برای اپل کار کنید.”

 

اما گویا واکنش های بسیار تند کاربران دنیای دیجیتال، کارمندان و همچنین مدیران تسلا و دیگر کمپانی ها باعث شده است ماسک از این اقدام خود پشیمان بشود و او از شب گذشته تا حالا طی چندین توییت سعی کرده است به نوعی فضا را تلطیف کند. او در توییتی، ۱۸۰ درجه نظر خود را درباره‌ی قبرستان خواندن اپل تغییر داده است و اینطور نوشته است:

“من از اپل متنفر نیستم. اپل یک کمپانی بزرگ است که افراد با استعداد و متخصصی در آن فعالیت میکنند. من محصولات آنها را دوست دارم و خوشحالم که آنها به حوزه‌ی خودروهای هوشمند هم وارد شده اند.

Elon Musk (@elonmusk) October 9, 2015

خرید گیفت کارت آیتونز

ایلان ماسک : من از اپل متنفر نیستم

او در بخشی از مصاحبه با لحنی تحقیرآمیز درمورد اپل واچ نیز سخن گفته بود و حتی بعد از آن کمی خندیده بود! اما امروز در این باره نیز یک توییت منتشر کرده و نوشته است که منظور او را بد متوجه شده اند:

“درمورد اپل واچ، جانی (جاناتان آیو) و تیمش کار فوق العاده‌ای را انجام داده اند و محصول زیبایی را طراحی کرده اند. اما در حوزه‌ی عملکرد، این محصول هنوز کامل نیست و در نسل سوم، یک محصول کامل خواهد شد.

Elon Musk (@elonmusk) October 9, 2015

 

به هرحال گویا این روزها به نوعی مد شده است که افراد طی مصاحبه ها به تخریب یک کمپانی یا یک محصول میپردازند و بعد سعی میکنند در توییتر یا دیگر شبکه های مجازی، به طور رسمی عذرخواهی کنند!

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 
1 نظر
  1. soheilever می گوید

    سلام
    همون معنی چیز خوردم دیگه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.