site hit counter

بازی‌ها، فیلم‌ها و عناوین سه بعدی را در اپل‌ تی‌وی ۴ تجربه کنید

تاکنون از امکانات جدید اپل تی‌وی ۴ و سیستم عامل مخصوص آن یعنی tvOS مطالب متعددی را منتشر کرده ایم، امکاناتی نظیر قابلیت دانلود اپ و بازی از اپ استور، قابلیت انجام بازی های پیشرفته، گیم کنترلر اختصاصی و ریموت کنترل با پشتیبانی از سیری. اما موردی که اینبار قصد معرفی آنرا داریم، تابحال در هیچ مطلب دیگری به آن اشاره نشده است: پشتیبانی اپل تی‌وی ۴ از بازی ها، فیلم ها و محتواهای سه بعدی.

 

بله این قابلیت که به طرز عجیبی هیچ اشاره ای از سوی اپل به آن نشده است، به کاربران امکان میدهد بر روی نمایشگرهایی که از قابلیت سه بعدی پشتیبانی میکنند، توسط اپل تی وی خود بازی ها و اپلیکیشن های سه بعدی را دانلود کنند و استفاده نمایند. یکی از این بازی ها، بازی Bugdom 2 است که به طور اتفاقی توسط توسعه دهنده‌ای به نام Steve Stroughton Smith ، قابلیت تجربه‌ی آن به صورت سه بعدی بر روی اپل تی وی ۴ گزارش شده است.

 

او در توییت زیر به این موضوع اشاره کرده است:

خرید گیفت کارت آیتونز

“Oh wow. Bugdom 2 on tvOS supports 3DTVs. That’s crazy and unexpected,That’s so trippy”

بازی‌ها، فیلم‌ها و عناوین سه بعدی را در اپل‌ تی‌وی 4 تجربه کنید

به گزارش Touch Arcade، علاوه بر بازی بالا، ۴ بازی دیگر نیز که همگی از تولیدات گروه Pangea Software میباشند، همگی قابلیت بازی به صورت سه بعدی را بر روی اپل تی‌وی ۴ دارند؛ بازی های Air Wings، Nanosaur 2 ،Nucleus و Otto Matic.

 

این خبر به خودی خود، موضوع جذابی به نظر میرسد اما از آن جالب تر این است که بدانید طبق گزارش ها، اپل به همینجا اکتفا نکرده است و قصد دارد علاوه بر بازی و اپلیکیشن، دیگر محتواهای چند رسانه ای نظیر فیلم و سریال های سه بعدی را نیز به آیتونز اضافه کند تا کاربران اپل تی‌وی بتوانند از آن بهره ببرند.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.