تصاویر کانسپت نسل بعدی اپل تی‌وی رابط کاربری جدید آنرا نشان میدهد

هرچند که هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما احتمال زیادی وجود دارد که اپل در کنفرانس نهم سپتامبر، از نسل بعدی اپل تی‌وی رونمایی کند. طراحی باریک تر خود ست آپ باکس اصلی، وجود نمایشگر لمسی بر روی کنترل، امکان دنبال کردن حرکات دست توسط کنترل، وجود اپ استور شخصی و از همه مهمتر امکان استفاده از سیری به عنوان دستیار شخصی، مهمترین ویژگی هایی هستند که برای نسل بعدی اپل تی‌وی ذکر شده اند.

به تازگی طراح ماهری به نام Andrew Ambrosino تمام ویژگی های پیش بینی شده را در کنار هم گذاشته و به زیبایی هرچه تمام تر، کانسپت هایی از آنچه که تصور میکند نسل بعدی اپل تی‌وی باشد، طراحی کرده است.

Apple-TV-4-concept2

او در این تصاویر نشان داده است که نحوه‌ی نمایش و قرارگیری اپ ها در اپ استور اختصاصی اپل تی‌وی چگونه است. قابلیت مشاهده‌ی تصویر در تصویر (حتی در زمان نمایش اپ استور) نیز بخشی دیگر از تصاویر طراحی شده توسط او میباشد.

Apple-TV-4-concept3

Ambrosino تقریبا تمام بخش های رابط کاربری را دگرگون کرده است و به نوعی طراحی اپل تی‌وی را با دیگر طراحی های زیبا و مدرن امروزی همراه ساخته است. نمای پخش فیلم، نمای مشاهده‌ی برنامه های درحال پخش، نمای پخش ناتیفیکیشن ها از جمله قسمت هایی هستند که دچار تغییر اساسی شده اند. او شیوه‌ی نمایش و عملکر دستیار صوتی اپل بر روی اپل تی‌وی را نیز نمایش داده است. در تصویر زیر میتوانید ببینید سیری چگونه بر روی اپل تی‌وی خودنمایی خواهد کرد.

Apple-TV-4-UI-concept

Andrew توضیح داده است که آی او اس ۹ باعث الهام او بوده است و تقریبا اکثر بخش های طراحی هایش را از قسمت های مختلف آی او اس ۹ الهام گرفته است. البته ذوق شخصی و فکر خلاق او را نیز نمیتوان در زیبایی این تصاویر نادیده گرفت. اگر میخواهید تمام تصاویر طراحی شده توسط او را مشاهده کنید، میتوانید به وبسایت شخصی او بروید و تمام کانسپت های او را تماشا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.