site hit counter

تاریخ رسمی عرضه‌ی خودروی هوشمند اپل مشخص شد

این روزها اخبار جدیدی از پروژه‌ی خودروی هوشمند اپل یعنی پروژه‌ی Titan به گوش میرسد و این پروژه با سرعتی باورنکردنی درحال پیشرفت است. راستش را بخواهید خود من هروقت گزارشی را در این باره میخوانم، از یک سو حس کنجکاوی و ماجراجویی اپل را ستایش میکنم، اما از سوی دیگر هنوز این که اپل قرار است یک خودرو بسازد ( چه هوشمند، چه غیر هوشمند و چه هرچی) برایم تعریف نشده است و نمیتوانم درک کنم چطور اپل قرار است یک خودرو بسازد.

 

احتمالا خیلی از شما کاربران عزیز اپل اپس نیز همین حس را دارید، اما مدیران اپل اینطور فکر نمیکنند. چندی پیش بود که اپل یکی از متخصصان حوزه‌ی خودروهای خودران را به استخدام خود درآورد و ساعاتی پیش نیز وال استریت ژورنال در یک خبر رسمی اعلام کرده است که اپل قرار است این خودرو را تا سال ۲۰۱۹ میلادی به دست مشتریان خود برساند.

 

این مدت کوتاه گرچه بسیار تعجب آور است اما باید این موضوع را بدانید که اپل اکنون به این پروژه به چشم یک طرح بسیار جدی نگاه میکند و قرار است تیم ۶۰۰ نفری که بر روی پروژه‌ی Titan را کار میکنند را سه برابر کند و آنها را به تعداد ۱۸۰۰ نفر برساند. همچنین این را میدانیم که اپل یکی از کمپانی هایی است که بیشترین نقدینگی در جهان را دارند و این موضوع باعث میشود زمان و تجهیزات و دانش فنی، برای اپل محدودیت به حساب نیایند.

خرید گیفت کارت آیتونز

تاریخ رسمی عرضه‌ی خودروی هوشمند اپل مشخص شد

البته هنوز مشخص نیست آیا اپل قرار است این خودرو را به طور اختصاصی تولید کند یا آنرا به صورت مشترک با یکی از کمپانی های بزرگ خودروسازی روانه‌ی بازار کند. شما در این باره چه فکر میکنید: آیا اپل قصد دارد یک آیفون بر روی چهار چرخ بسازد یا واقعا قصد دارد به طور جدی وارد این میدان پرشور شود و خودرویی قابل توجه تولید کند؟

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 
4 نظرات
 1. parham می گوید

  Apple Car, starting from $200k

 2. آرش می گوید

  نه دیگه آخه ماشین چیه!
  فک کن رو قالپاق ماشین سیب اپل باشه!!!!

 3. حسام می گوید

  بیاد خیلی گرون می شه
  چون ماشین تمام هوشمنده
  ولی همونی که اپل میزنه بس
  امنین ، راحتی ، هوشمندی همرو داره

 4. احمد می گوید

  احتمالا برای کارای اختصاصی خودش هست. فک نکنم برای مشتری باشه. شایدم برای آدمای مشهوره! البته این نظر منه. شاید اینطور نباشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.