site hit counter

Aeternum Hives: تغییر کامل رابط کاربری آی او اس به سبک اپل واچ

ممکن است تعدادی از منتقدان از ظاهر اپل واچ ایراد بگیرند و آنرا نازیبا بدانند، اما چیزی که تقریبا همه‌ی منتقدان بر روی آن اتفاق نظر دارند این است که رابط کاربری اپل واچ، جزو زیباترین رابط های کاربری در تمام پلتفرم هاست. این رابط کاربری که اپل آنرا از کندوی زنبورهای عسل الهام گرفته است، به حدی زیبا و دلربا بوده است که هکرهای سیدیا نیز تلاش کرده اند آنرا به دیوایس های آی او اس بیاورند.

Aeternum Hives: تغییر کامل رابط کاربری آی او اس به سبک اپل واچ

نتیجه‌ی تلاش های این هکرها حدود یکسال پیش رقم خود و توییک Aeternum که یکی از زیباترین تم های آی او اس است، در سیدیا قرار گرفت. حال بعد از گذشت یکسال، توییک جدیدی بر پایه‌ی همان توییک به نام Aeternum Hives ساخته شده است که قرار است بار دیگر رابط کاربری آی او اس را متحول کند. این توییک بعد از نصب باعث میشود هوم اسکرین شما کاملا تغییر کند و شما احساس میکنید که صفحه‌ی غول پیکری از یک اپل واچ را در دستانتان گرفته اید.

 

خرید گیفت کارت آیتونز

رابط کاربری جدید از یک قسمت داک به همراه چندین ترکیب هفت تایی از آیکون ها تشکیل شده است. در هر گروه، یک آیکون در مرکز و شش آیکون در اطراف آن قرار میگیرند و شما در نمای کلی بر روی هرکدام از گروه ها که تپ کنید، به سرعت آن گروه بزرگنمایی میشود و صفحه را پر میکند. با تپ کردن بر روی قسمتی خالی نیز میتوانید دوباره به نمای کلی برگردید. همچنین استفاده از جسچر زوم کردن یا همان pinch، با استفاده از نزدیک کردن دو انگشت و دور کردن دو انگشت از هم نیز وجود دارد(مشابه زوم کردن در تصاویر).

Aeternum Hives: تغییر کامل رابط کاربری آی او اس به سبک اپل واچ

زیبایی Aeternum Hives در این است که به شما اجازه میدهد بدون فولدربندی و در یک نمای فوق العاده زیبا، تمام اپ های دیوایس تان را زیر نظر داشته باشید و به راحتی بتوانید آنها را پیدا کنید. در قسمت تنظیمات نیز میتوانید تعداد اپ های یک گروه، محل قرارگیری و دیگر ویژگی های آنرا تغییر دهید. اگر شما نیز به این توییک علاقه مند شده اید، کافی است چند روز دیگر صبر کنید تا Aeternum Hives به طور رسمی در سیدیا عرضه شود تا بتوانید آنرا نصب نمایید.

 

نظر شما درباره‌ی این توییک جذاب چیست؟

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 
1 نظر
  1. Devi می گوید

    سلام.ایییییییییییییولللللللللللللل عالیههههههههههه ایــــــــــــــــــــــن هورااااااااااااااااااااااااا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.