• تبلیغات

Advertisement


  • تبلیغات

Advertisement

Advertisement

۱۰ سال با آیفون [اینفوگرافی]

maxresdefault

همانطور که می‌دانید دو روز پیش دهمین سالگرد معرفی آیفون، موفق‌ترین سری محصول الکتریکی مصرفی بود. به همین منظور نیز دو مطلب برای دهمین سالگرد در سایت اپل اپس قرار داده شد. در مطلب اول به دهمین ساگرد پرداخته شد و درمطلب دوم ویدیویی از مقایسه تمامی آیفون‌های اپل قرار گرفت. ویدیویی که به خوبی پیشرفت تکنولوژی را در این حوزه نشان می‌داد.

موفقیت آیفون را میزان فروش این محصول از ۲۰۰۷ تا کنون به خوبی نشان می‌دهد. آیفون برای اولین بار از زمان عرضه خود، در سال ۲۰۱۶ با کاهش فروش مواجه شد. رکورد ۲۳۱ میلیون فروش دستگاه در ۲۰۱۶ بهبود نیافت و حتی تکرار هم نشد.

ok2

حال با این کاهش فروش و بیشتر شدن تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند، اپل به دنبال ادامه موفقیت‌های خود خواهد بود اما کاری سخت‌تر را نسبت به گذشته دارد. از طرفی تکنولوژی‌هایی که در سایر گوشی‌ها به کار می‌رود و از سوی دیگر قیمت نسبتاْ پایین آن‌ها ـ‌به خصوص گوشی‌های هوشمند چینی‌ـ کار را برای اپل سخت می‌کند اما این در نهایت به سود مصرف کننده خواهد بود.

آیفون

منبع: Statista؛ برگرداندن به فارسی: اپل اپس


راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از خبر، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉 https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘

Advertisement

Advertisement

نوشته شده توسط

پیمان عزیزی-لذت بردن را یادمان ﻧﺪﺍﺩﻧﺪ ! از گرما می نالیم. از سرما فرار می کنیم. در جمع، از شلوغی کلافه می شویم و در خلوت، از تنهایی بغض می کنیم. تمام هفته منتظر رسیدن روز تعطیل هستیم و آخر هفته هم بی حوصلگی تقصير غروب جمعه است و بس! ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﺎﻥ ﺭﺍﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ: ﻣﺪﺭﺳﻪ.. ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ .. ﮐﺎﺭ.. ﺣﺘﯽ ﺩﺭﺳﻔﺮﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﯿﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﻟﺬﺕ ﺍﺯ ﻣﺴﯿﺮ! ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﺎﺗﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﺑﮕﺬﺭﻧﺪ... تلگرام و اینستاگرام: @peymanvampire74

دیدگاه کاربران


پوريا

سلام
ببخشید ایفون من والپیپر های جدید که روی ایفون ٧ هست رو نداره!
چرا؟:(

feripple پاسخ در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۵ :

سلام دوست عزیز
نمیشه که !!
لینکپوريا

ملاحظه کنید
http://upsara.com/images/x71d_img_0056.png
والپیپر های جدید نیست:(
ریستور کنم شاید درست بشه؟

vampire74 پاسخ در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۵ :

iOS 10.2 رو نصب کنید اضافه میشنپوريا

منظور من والپیپر های جدیده که شبیه یه قطره هست:(