• تبلیغات

Advertisement


  • تبلیغات

Advertisement

Advertisement

گزارش: اپل از فولاد ضد زنگ برای آیفون ۸ استفاده می‌کند

آیفون 8

مینگ-چی کو، تحلیلگر اپلی، پیش‌بینی کرده است که اپل از قاب فولاد ضد زنگ برای آیفون جدید خود، که در شهریور ماه سال آینده معرفی می‌شود، استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد پیش‌بینی وی با توجه به شایعات اخیر باشد.

طبق گزازش دیجی تایمز، اپل برای قاب‌های ضد زنگ آیفون ۲۰۱۷ خود با کمپانی آمریکایی Jabil همکاری می‌کند. آیفون ۴s، آخرین آیفونی بود که در آن از فولاد ضد زنگ استفاده شد اما فرآیند تولید آن، با چیزی که گفته می‌شود در آیفون ۸ شاهد آن هستیم، متفاوت می‌باشد.

قاب‌های آیفون ۴s با استفاده از دستگاه‌های CNC برش می‌خوردند. این بدان معناست که یک دستگاه بزرگ که با کامپیوتر کنترل می‌شود، قطعه‌های بزرگ فولاد را برش می‌داد. اما گفته می‌شود در آیفون ۸ شیوه تولید فرق می‌کند و با فشار و کمک ابزارهای مختلف قاب آن شکل خواهد گرفت.

انتظار می‌رود که این قاب فولادی در کنار دو سطح شیشه‌ای پشت و روی دستگاه که باعث مقاومت در برابر خراشیدگی می‌شود، استفاده گردد. استفاده از فولاد ضد زنگ هزینه تولید را بالا می‌برد اما از سوی دیگر دستگاه حس حرفه‌ای و محکم‌تر بودن به کاربر القا می‌کند.


راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از خبر، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉 https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘

Advertisement

Advertisement

نوشته شده توسط

پیمان عزیزی-لذت بردن را یادمان ﻧﺪﺍﺩﻧﺪ ! از گرما می نالیم. از سرما فرار می کنیم. در جمع، از شلوغی کلافه می شویم و در خلوت، از تنهایی بغض می کنیم. تمام هفته منتظر رسیدن روز تعطیل هستیم و آخر هفته هم بی حوصلگی تقصير غروب جمعه است و بس! ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﺎﻥ ﺭﺍﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ: ﻣﺪﺭﺳﻪ.. ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ .. ﮐﺎﺭ.. ﺣﺘﯽ ﺩﺭﺳﻔﺮﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﯿﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﻟﺬﺕ ﺍﺯ ﻣﺴﯿﺮ! ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﺎﺗﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﺑﮕﺬﺭﻧﺪ... تلگرام و اینستاگرام: @peymanvampire74

دیدگاه کاربران