site hit counter

کمپین تبلیغاتی جدید اپل برای آیفون ۷ [تصاویر]

اپل کمپین تبلیغاتی جدید خود را با عنوان  ‘One Night on iPhone 7’ معرفی کرده است. گروهی از عکاسان به صورت داوطلبانه در این کمپین اپل شرکت کرده‌اند و تصاویری را در نور کم با استفاده از آیفون ۷ ثبت نموده‌اند. مردم، منظره‌ها و تصاویری که در طی شب با آن مواجه می‌شوند، سوژه‌های این کمپین می‌باشند. این تصاویر در ۲۵ کشور مختلف نمایش داده می‌شوند. تصاویری از غارهای یخ قطب شمال، آتشفشان‌های اندونزی، پشت بام‌های شانگای و موارد دیگر قدرت آیفون ۷ در ثبت تصاویر را نشان می‌دهد.

تصویر بالا توسط Reuben Wu ثبت شده است. این عکاس با استفاده از یک هواپیمای بدون سرنشین که آیفون ۷ به آن متصل است، یک تصویر خیره کننده از آتش فشان‌های فعال اندونزی ثبت کرده است.

Ruairidh McGlynn در سفری یک شبه با سورتمه سگ‌ها به غارهای یخی ایسلند در قطب شمال رفته و به عکاسی پرداخته است که حاصل کار وی را در پایین مشاهده می‌کنید.

خرید گیفت کارت آیتونز

کمپین

می‌توانید برخی دیگر از تصاویر این کمپین را در ادامه مشاهده کنید. نظر شما در رابطه با این تصاویر چیست؟

 

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 
1 نظر
  1. omid می گوید

    بر طبق توقعات عالی هستند پیمان جان ، اما بنده به شخصه نمی توانم با میزان بیرون زدگی لنز هایشان کنار بیایم و به فکر خرید شان بیفتم ، ان شا الله تا قبل از نوروز ۶s plus می خرم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.