• تبلیغات

Advertisement


  • تبلیغات

Advertisement

Advertisement

باگ سافاری موجب نتایج عجیب تست Consumer Reports

Consumer Reports

باتری سری جدید مک بوک پرو اپل حاشیه‌های زیادی را برای این محصول به وجود آورده است. این مشکل به قدری جدی بود که باعث شد Consumer Reports، که یک مرجع برای معرفی محصولات تکنولوژی است، برای اولین بار اسمی از مک بوک پرو در لیست توصیه شده‌‌های خود نیاورد.

این مسائل باعث شد که فیل شیلر در تویتر خود اعلام نماید اپل با این مرجع همکاری می‌کند. فیل شیلر در توییت خود نوشته بود که نتایج تست‌های آن‌ها با نتایج آزمایشگاه‌های ما و داده‌های میدانی مطابقت ندارد.

حال این همکاری صورت گرفته است و اپل اعلام کرده که یک باگ در تنظیمات پنهانی سافاری باعث این اختلاف نتایج شده است. اپل گفته که در طی تعطیلات با Consumer Reports همکاری کرده و در نهایت مشخص شده که روش تست‌های آن‌ها مشکل ساز شده است.

این تنظیمات مخفی برای کاربران عادی فایده‌ای ندارد و برای توسعه وب سایت کارآمد است. خاموش کردن کش مرورگر باعث بروز باگ شده و در نهایت اختلاف ساعت عجیبی در پایان تست‌ها رقم می‌خورد.

اپل گفته که این مشکل در آخرین نسخه آزمایشی macOS 10.12.3 برطرف شده است و با عرضه آپدیت به صورت عمومی این باگ نیز رفع می‌شود. Consumer Reports قصد بررسی مجدد این سری از مک بوک پرو را دارد. البته مشکلات باتری تنها به واکنش CR محدود نمی‌شود و به نظر می‌رسد که باتری دستگاه از جهات دیگری نیز مشکل دارد، مشکلاتی که شاید نرم افزاری باشند.

منبع: AppleInsider


راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از خبر، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉 https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘

Advertisement

Advertisement

نوشته شده توسط

پیمان عزیزی-لذت بردن را یادمان ﻧﺪﺍﺩﻧﺪ ! از گرما می نالیم. از سرما فرار می کنیم. در جمع، از شلوغی کلافه می شویم و در خلوت، از تنهایی بغض می کنیم. تمام هفته منتظر رسیدن روز تعطیل هستیم و آخر هفته هم بی حوصلگی تقصير غروب جمعه است و بس! ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﺎﻥ ﺭﺍﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ: ﻣﺪﺭﺳﻪ.. ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ .. ﮐﺎﺭ.. ﺣﺘﯽ ﺩﺭﺳﻔﺮﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﯿﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﻟﺬﺕ ﺍﺯ ﻣﺴﯿﺮ! ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﺎﺗﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﺑﮕﺬﺭﻧﺪ... تلگرام و اینستاگرام: @peymanvampire74

دیدگاه کاربران


Amin

به نظر من اپل هم توی ios 10 خراب کرد هم توی sierra
sierra واقعا باگ زیادی داره